Λογιστής - Καβάλα Δήμος Καβάλας

30 Δεκ

Λογιστής - Καβάλα

Δήμος Καβάλας
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από παραγωγική εταιρία στην περιοχή της Καβάλας ζητείται Λογιστής Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία και εμπειρία σε βιβλία Γ΄ κατηγορίας, εισαγωγές και εξαγωγές, καθώς και άριστη γνώση Αγγλικών ή Γερμανικών για επικοινωνία με το εξωτερικό.

[Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]...
Κατηγορία: Οικονομικά
Τύπος απασχόλησης: Full

Σχετικες Αγγελιες

20 Μαι
Δήμος Καβάλας [Αναπτυσσόμενη εταιρία στον χώρο του επισιτισμού]

Αναπτυσσόμενη εταιρία στον χώρο του επισιτισμού επιθυμεί να προσλάβει για την περιοχή της Καβάλας: Barista Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα Επαγγελματική συμπεριφορά και ομαδικό πνεύμα εργασίας Γνώση διαδικασιών υγιεινής καιΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Full

20 Μαι

Αναπτυσσόμενη εταιρία στον χώρο του επισιτισμού επιθυμεί να προσλάβει για την περιοχή της Καβάλας: Πωλητές Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα Επαγγελματική συμπεριφορά και ομαδικό πνεύμα εργασίας Γνώση διαδικασιών υγιεινής καιΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

18 Μαι

Αναπτυσσόμενη εταιρία στον χώρο του επισιτισμού επιθυμεί να προσλάβει για την περιοχή της Καβάλας: Άτομο για Λάντζα Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα Επαγγελματική συμπεριφορά και ομαδικό πνεύμα εργασίας Γνώση διαδικασιών υγιεινήςΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Full

18 Μαι

Αναπτυσσόμενη εταιρία στον χώρο του επισιτισμού επιθυμεί να προσλάβει για την περιοχή της Καβάλας: Αρτοζαχαροπλάστες με τεχνικές γνώσεις ψησίματος. Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα Επαγγελματική συμπεριφορά και ομαδικό πνεύμαΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Full

18 Μαι

Αναπτυσσόμενη εταιρία στον χώρο του επισιτισμού επιθυμεί να προσλάβει για την περιοχή της Καβάλας: Μάγειρα / Μαγείρισσα για ζεστή και κρύα κουζίνα Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα Επαγγελματική συμπεριφορά και ομαδικό πνεύμαΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Full

QR code