Λογιστής Πανελλήνια

29 Δεκ

Λογιστής

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Μεγάλη Βιομηχανία ζητά για άμεση πρόσληψη: Λογιστή Απαραίτητα προσόντα: Πτυχιούχος Α.Ε.Ι.

οικονομικής κατεύθυνσης Άριστη γνώση E.Λ.Π., φορολογίας εισοδήματος Εμπειρία στη βιομηχανική Λογιστική Άριστη γνώση και εμπειρία σε βιβλία Γ΄ κατηγορίας Ικανότητα στη διαχείριση ομάδας, ευελιξία,...
Κατηγορία: Οικονομικά
Τύπος απασχόλησης: Full

Σχετικες Αγγελιες

12 Απρ
Δήμος Τανάγρας [Βιομηχανία]

Μεγάλη βιομηχανία στην ευρύτερη περιοχή του Σχηματαρίου Βοιωτίας ζητά για άμεση πρόσληψη: Λογιστή Κωδικός θέσης: acc Απαραίτητα προσόντα: Πτυχιούχος Α.Ε.Ι χρηματοοικονομικής κατεύθυνσης 2ετής τουλάχιστον προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Άριστη γνώση Ε.Λ.Π. φορολογίας εισοδήματος Εμπειρία στηΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

06 Απρ
Πανελλήνια [Ανώνυμη εταιρία λογιστών - φορολογικών συμβούλων]

Από ανώνυμη εταιρία λογιστών – φορολογικών συμβούλων στην Αθήνα ζητείται Λογιστής-τρια για άμεση πρόσληψη. Προσόντα: Πτυχίο ανωτάτης σχολής οικονομικής κατεύθυνσης Πενταετής τουλάχιστον προϋπηρεσία σε τήρηση διπλογραφικών βιβλίων Άριστη γνώση Φ.Π.Α., Ε.Λ.Π., Κ.Φ.Ε., Δ.Λ.Π. Άριστη γνώσηΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

06 Απρ
Πανελλήνια [ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΛΟΓΙΣΤΩΝ-ΦΟΛΟΓΙΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ]

Από Ανώνυμη Εταιρεία Λογιστών-Φορολογικών Συμβούλων στην Αθήνα, ζητείται λογιστής για άμεση πρόσληψη με τα εξής προσόντα: Πτυχίο Ανωτάτης Σχολής Οικονομικής κατεύθυνσης Πενταετής, τουλάχιστον, προϋπηρεσία σε τήρηση διπλογραφικών Βιβλίων Άριστη γνώση ΦΠΑ, ΕΛΠ, ΚΦΕ, ΔΛΠ Άριστη γνώση ΑγγλικώνΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης:

18 Απρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [EPSILON NET AE]

Η εταιρία Epsilon Net Α.Ε., μία από τις μεγαλύτερες εταιρίες πληροφορικής στην Ελλάδα και βραβευμένη ως Best Workplace 2017, αναζητά για το τμήμα της επιστημονικής ομάδας στη Θεσσαλονίκη: Λογιστή / Φοροτεχνικό Κωδ. :THESS.EP.OM Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος οικονομικής κατεύθυνσης Α.Ε.Ι. ή A.Τ.Ε.Ι. Άριστη γνώσηΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

09 Απρ
Πανελλήνια [Γραφείο τουρισμού]

Γραφείο τουρισμού στην Αθήνα ζητά: Λογιστή-τρια Απαραίτητα προσόντα: Εμπειρία με τουλάχιστον 3 τουλάχιστον έτη προϋπηρεσίας Δικαίωμα υπογραφής Άριστη γνώση Αγγλικών Προσφέρονται: Ικανοποιητικές αποδοχές βάσει προσόντων και ασφάλιση Φιλικό περιβάλλον εργασίας Αποστολή βογραφικών μεΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Seasonal

QR code