Άτομα για Εξυπηρέτηση Πελατών Κεντρικός Τομέας Αθηνών

28 Δεκ

Άτομα για Εξυπηρέτηση Πελατών

Κεντρικός Τομέας Αθηνών
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Άτομα για Εξυπηρέτηση Πελατών Η Plegmanet, ως μεγάλος συνεργάτης της WIND, αναζητά Φοιτητές-Φοιτήτριες αποκλειστικά για απογευματινή εργασία με σκοπό την ενημέρωση συγκεκριμένου πελατολογίου καρτοκινητής τηλεφωνίας.

Ωράριο 4ωρο, 17:00-21:00.

Απαραίτητα προσόντα: Ευελιξία, προσαρμοστικότητα...
Κατηγορία: Πωλήσεις
Τύπος απασχόλησης: Partial

Σχετικες Αγγελιες

14 Ιουλ
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [ΠΛΕΓΜΑ ΝΕΤ]

Η εταιρία Plegmanet επίσημος συνεργάτης της Wind και με πολυετή πείρα στον χώρο των τηλεπικοινωνιών επιθυμεί να προσλάβει άμεσα για τα Κάτω Πατήσια: Εκπρόσωπους Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης Πελατών για 5ωρη, 6ωρη, 8ωρη πρωινή εργασία ή 4ωρη πρωινή ή απογευματινή. Περιγραφή θέσης: Κύριες αρμοδιότητες τηςΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Partial

05 Ιουλ
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [Εξαγωγική Εταιρία Ηλεκτρικών Συσσωρευτών]

Εξαγωγική Εταιρία Ηλεκτρικών Συσσωρευτών αναζητά σε Αθήνα, Θεσσαλονίκη, Αλεξανδρούπολη και Πτολεμαΐδα Υπάλληλο για Τηλεφωνική Εξυπηρέτηση Γερμανόφωνων Πελατών Απαραίτητα προσόντα: Άριστη γνώση Γερμανικών και Αγγλικών Εργασιακή εμπειρία σε τμήμα τηλεφωνικής εξυπηρέτησης ΕξαιρετικέςΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

14 Ιουλ

Η εταιρία Plegmanet, επίσημος συνεργάτης της Wind, ασχολείται με την προώθηση τηλεφωνικών πωλήσεων με απευθείας επικοινωνία με τον τελικό καταναλωτή. Λόγω των αυξανόμενων επιχειρηματικών της αναγκών, αναζητά δυναμικούς και ενθουσιώδεις συνεργάτες και επιθυμεί να προσλάβει άμεσα για τα ΚάτωΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Partial

28 Ιουν
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [Ανώνυμη εταιρία]

ΆΜΕΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗ Ατόμων για Τηλεφωνική Απασχόληση για την προώθηση εναλλακτικού παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας. ΝΕΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ. Ζητούνται άτομα με εμπειρία στην τηλεφωνική επικοινωνία, εργασία με υπαλληλική σχέση, σταθερό μισθό όχι με τις πωλήσεις για μόνιμη απασχόληση με σκοπό τηνΚατηγορία: Εξυπηρέτηση Πελατών - AdministrationΤύπος απασχόλησης:

26 Ιουν
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [SIGMA PHONE ]

10 Άτομα για τη Στελέχωση Τμήματος Τηλεφωνίας • Άμεση πρόσληψη Η εταιρία SigmaPhone είναι μία από τις δυναμικότερες εταιρίες προώθησης τηλεπικοινωνιακών υπηρεσιών, χρηματοπιστωτικών και ασφαλιστικών προϊόντων. Με εμπειρία στον χώρο του telemarketing και του direct marketing δραστηριοποιείται ως επίσημοςΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Partial

QR code