Πωλητής Λύσεων Πληροφορικής Χαλκίδα

23 Δεκ

Πωλητής Λύσεων Πληροφορικής

Χαλκίδα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται Πωλητής Λύσεων Πληροφορικής » Απαιτούμενες γνώσεις » Εβδομαδιαίες ώρες εργασίας » Μισθός » Επιπλέον πληροφορίες » Πληροφορίες σχετικά με την

Σχετικες Αγγελιες

13 Απρ
Χαλκίδα [Proton Power & Light S.A]

Η εταιρία Proton Power & Light S.A δραστηριοποιείται στην παροχή ολοκληρωμένων λύσεων στον τομέα του Ηλεκτρολογικού Υλικού,διαθέτει τέσσερα καταστήματα

29 Μαρ
Αθήνα [FCNet]

Ζητείται μηχανικός πληροφορικής με εξειδικευμένες γνώσεις σε καμπάνιες adwords και facebook Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: Στοιχεία Επικοινωνίας: 2118005599, hr@fcnet.gr

30 Μαρ
Πανελλήνια [Εταιρία Παροχής Τεχνικών Υπηρεσιών]

Σύμβουλος Πωλήσεων Πληροφορικής B2B Ποιοι είμαστε: Εταιρία παροχής τεχνικών υπηρεσιών, αναβάθμισης υπολογιστών και πώλησης εξατομικευμένων συστημάτων πληροφορικής με υπερδεκαετή πείρα, που ξεκινά από το 2002. Περιγραφή εργασίας: Οι δράσεις πώλησης έχουν δύο σκέλη: Προβολή και προώθηση τωνΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

28 Μαρ
Χαλκίδα [Wind Χαλκίδας]

Εταιρία κινητής τηλεφωνίας ζητάει πωλητή εντός του καταστήματος με προϋπηρεσία στην κινητή τηλεφωνία. Απαραίτητη γνώση υπολογιστών,εξοικείωση με λογισμικά

11 Απρ
Χαλκίδα

Για παρακολούθηση πελατολογιου Και ανάπτυξη στην περιοχή Χαλκίδας και γύρω προστασία!αντικείμενο επαγγελματικά είδη καθαρισμού και υγιεινής!αρωματικα χώρου

QR code