Πωλητής Λύσεων Πληροφορικής Χαλκίδα

23 Δεκ

Πωλητής Λύσεων Πληροφορικής

Χαλκίδα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται Πωλητής Λύσεων Πληροφορικής » Απαιτούμενες γνώσεις » Εβδομαδιαίες ώρες εργασίας » Μισθός » Επιπλέον πληροφορίες » Πληροφορίες σχετικά με την

Σχετικες Αγγελιες

11 Ιουλ
Χαλκίδα [TECHNOLOGIC]

Τεχνική Υποστήριξη Hardware & Software Αφαίρεση κακόβουλου λογισμικού Συμβουλευτική Backup εντός και εκτός εταιρίας Εξ’ αποστάσεως υποστήριξη καθημερινών

20 Ιουλ
Πειραιώς [ΚΕΧΑΓΙΑΣ Ι. ΧΡΗΣΤΟΣ]

Καθηγητής Πληροφορικής με εμπειρία στη διδασκαλία Α.Ε.Π.Π. ζητείται από φροντιστήριο στο Πέραμα Πειραιά. Γνώσεις πτυχίου πιστοποίησης πληροφορικής και υποστήριξης τοπικού δικτύου υπολογιστών θα ληφθούν ως επιπλέον προσόν. Αποστείλατε το βιογραφικό σας με συνημμένη φωτογραφία. [Για ναΚατηγορία: ΕκπαίδευσηΤύπος απασχόλησης: Full

18 Ιουλ
Δήμος Ιωαννιτών [ΝΙΤΣΙΑΚΟΣ Θ. ΑΒΕΕ]

Η εταιρία Νιτσιάκος Θ. ΑΒΕΕ επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό της: Στέλεχος Πληροφορικής με έδρα τα Ιωάννινα. Απαραίτητα προσόντα: Κάτοχος πτυχίου ΑΕΙ/ ΤΕΙ Πληροφορικής ή Εφαρμοσμένης Πληροφορικής Γνώσεις Η/Υ, MS Office, Συστημάτων ERP (κατά προτίμηση Entersoft ERP), Microsoft Λειτουργικών Συστημάτων, Microsoft SQL ServerΚατηγορία: ΠληροφορικήΤύπος απασχόλησης: Full

05 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΣΧΟΛΕΣ ΔΕΛΤΑ]

Το ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Θεσσαλονίκης, ένας από τους μεγαλύτερους εκπαιδευτικούς οργανισμούς ζητά να προσλάβει Εκπαιδευτικό με εμπειρία στη διδασκαλία πληροφορικής Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ πληροφορικής Εκπαιδευτική εμπειρία Προϋπηρεσία σε εταιρίες πληροφορικής με αντικείμενο τηΚατηγορία: ΠληροφορικήΤύπος απασχόλησης: Full

20 Ιουλ
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [EUROTRAINING]

Εκπαιδευτές Πληροφορικής Κωδικός: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Ο εκπαιδευτικός οργανισμός Eurotraining στο πλαίσιο υλοποίησης αυτοχρηματοδοτούμενων σεμιναρίων και προγραμμάτων Ι.Ε.Κ. ζητεί να προσλάβει για τη στελέχωση της κεντρικής δομής του στην Αθήνα καθηγητές στον τομέα της Πληροφορικής. ΑρμοδιότητεςΚατηγορία: ΕκπαίδευσηΤύπος απασχόλησης: Full

QR code