Εξυπηρέτηση πελατών Περιστέρι

20 Δεκ

Εξυπηρέτηση πελατών

Περιστέρι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΕΞΥΠΗΡΈΤΗΣΗ πελατών, διαχείριση του site μας, επικοινωνιακές ικανότητες, business development, επιθυμητή γνώση γνώση αγγλικών.

Βασικός σταθερός μισθός συν

Σχετικες Αγγελιες

25 Ιουλ
Περιστέρι [ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΕΚΤΥΠΩΣΕΩΝ]

Ζητείται από εταιρεία ψηφιακών εκτυπώσεων & διαφημιστικών εφαρμογών άτομο για τη στελέχωση του τμήματος εξυπηρέτησης πελατών. Παρακαλώ αποστείλατε βιογραφικά

05 Ιουλ
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [Εξαγωγική Εταιρία Ηλεκτρικών Συσσωρευτών]

Εξαγωγική Εταιρία Ηλεκτρικών Συσσωρευτών αναζητά σε Αθήνα, Θεσσαλονίκη, Αλεξανδρούπολη και Πτολεμαΐδα Υπάλληλο για Τηλεφωνική Εξυπηρέτηση Γερμανόφωνων Πελατών Απαραίτητα προσόντα: Άριστη γνώση Γερμανικών και Αγγλικών Εργασιακή εμπειρία σε τμήμα τηλεφωνικής εξυπηρέτησης ΕξαιρετικέςΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

11 Ιουλ
Αθήνα [Play Opap]

Κοπέλες για την εξυπηρέτηση των πελατών καταστήματος playopap στην περιοχή του Χαλανδρίου. Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Απολυτήριο λυκείου, γνώση αγγλικών, επαγγελματική εμφάνιση, φιλικότητα. Επιθυμητά Προσόντα: Εμπειρία σε πωλήσεις και εξυπηρέτηση πελατών. Η εταιρία προσφέρει: Σταθερός μισθός και ασφάλιση. Στοιχεία Επικοινωνίας: angelos.cotzakis@gmail.com

28 Ιουν
Πειραιάς

ΝΕΟΣ έως 35 ετών για εξυπηρέτηση πελατών εντός καταστήματος και εξωτερικές εργασίες, απασχόληση και απογευματινές ώρες, τουλάχιστον απόφοιτος Λυκείου,

11 Ιουλ
Πειραιώς [Εταιρία]

Μεγάλη εταιρία ζητεί νέους - νέες Υπαλλήλους Γραφείου για κάλυψη νέων θέσεων τηλεφωνικής εξυπηρέτησης πελατών. Η εταιρία προσφέρει: Ευχάριστο περιβάλλον Βασικό μισθό ΙΚΑ και μπόνους [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ.: 213 0063708.Κατηγορία: Εξυπηρέτηση Πελατών - AdministrationΤύπος απασχόλησης: Partial

QR code