Λογιστής - Πειραιάς Πειραιώς

23 Δεκ

Λογιστής - Πειραιάς

Πειραιώς
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Πολυεθνικός Όμιλος στην ευρύτερη περιοχή του Πειραιά ζητάει να προσλάβει: Λογιστή (Θέση: Λ) Ο οποίος θα καλύπτει συνολικά τα εξής χαρακτηριστικά: Πτυχιούχος Λογιστικής ή οικονομικής πανεπιστημιακής σχολής Πολύ καλή γνώση των IFRS και της φορολογικής νομοθεσίας 8 ετών απαραίτητη εμπειρία σε...
Κατηγορία: Οικονομικά
Τύπος απασχόλησης: Full

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

10 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ανώνυμη Eταιρία]

Β' Λογιστής Απαραίτητα προσόντα: Γνώστης καταχωρίσεων σε διπλογραφικά βιβλία Γνώστης έκδοσης μισθοδοσίας Πτυχίο ανώτατης οικονομικής σχολής ή Τ.Ε.Ι. τμήματος Λογιστικής Μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών επιθυμητός Πολύ καλή γνώση Ε.Λ.Π., φορολογικής/ εργατικής νομοθεσίας Πολύ καλή γνώση τηςΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

11 Ιουλ
Πειραιώς [RAKAS]

Η επώνυμη αλυσίδα ενδυμάτων Pinko ζητά να προσλάβει: Πωλήτριες Λιανικής για το κατάστημά της στον Πειραιά. (Κωδ.: Ret/Sal) Απαραίτητα προσόντα: Απαραίτητη 3ετής προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Άνεση στην επικοινωνία και στην εξυπηρέτηση πελατών Δημιουργική διάθεση και καλαισθησία Άριστη γνώση τουΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

12 Ιουλ
Πειραιώς [MANPOWER]

Meet the future. Η ManpowerGroup Greece για λογαριασμό εταιρίας-leader στον κλάδο της αναζητά: Εξωτερικό Πωλητή για την περιοχή του Πειραιά. Περιγραφή εργασίας: Ανάπτυξη πελατολογίου – ενημέρωση και επίδειξη του νέου προϊόντος στην περιοχή του Πειραιά Αξιοποίηση δικτύου επαφών και εντοπισμός ευκαιριώνΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

20 Ιουλ
Πειραιώς [Διαγνωστικό Κέντρο]

Από μεγάλο όμιλο ιατρικών εταιριών ζητείται για διαγνωστικό κέντρο στην περιοχή του Πειραιά Τεχνολόγος Μαγνητικού Τομογράφου (Κωδ. MRI17) Προσόντα: Πτυχίο Ραδιολογίας - Ακτινολογίας (ΤΕΙ επιθυμητό) Επιθυμητή εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους Άριστη γνώση Αγγλικών, χειρισμού Η/Υ ΑνεπτυγμένηΚατηγορία: ΥγείαΤύπος απασχόλησης: Full

19 Ιουλ
Πειραιώς [Εταιρία]

Εταιρία στον Πειραιά ζητά να προσλάβει: Γραμματέα για CEO Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Ηλικία 28-35 ετών Γνώση Η/Υ (Word - Excel - Internet κ.λπ.) Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας (γραπτά και προφορικά) Δυνατότητα ευέλικτου ωραρίου Δυνατότητα ταξιδιών Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητεςΚατηγορία: Εξυπηρέτηση Πελατών - AdministrationΤύπος απασχόλησης: Full

QR code