Λογιστής - Θεσσαλονίκη Δήμος Θεσσαλονίκης

21 Δεκ

Λογιστής - Θεσσαλονίκη

Δήμος Θεσσαλονίκης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από εταιρία μελετών με έδρα τη Θεσσαλονίκη ζητείται άτομο για τη θέση του Λογιστή Απαραίτητα προσόντα για τη θέση: Πτυχίο Α.Ε.Ι.

/ Τ.Ε.Ι.

οικονομικής κατεύθυνσης Απαραίτητη εμπειρία (τουλάχιστον 3 ετών) σε ανώνυμη εταιρία Εμπειρία στη διαχείριση συστημάτων ERP Γνώσεις Ε.Γ.Λ.Σ., Κ.Β.Σ, φορολογίας...
Κατηγορία: Οικονομικά
Τύπος απασχόλησης: Full

Σχετικες Αγγελιες

29 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Μεγάλη Λογιστική Εταιρία]

Μεγάλη Λογιστική Εταιρία αναζητά: Έμπειρο Λογιστή / Φοροτεχνικό Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ οικονομικής κατεύθυνσης Μεταπτυχιακό τίτλο στην εφαρμοσμένη λογιστική και ελεγκτική Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών σε βιβλία Γ΄κατηγορίας σε ελεγκτική εταιρία Μεγάλη εξειδίκευση καιΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

18 Απρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [EPSILON NET AE]

Η εταιρία Epsilon Net Α.Ε., μία από τις μεγαλύτερες εταιρίες πληροφορικής στην Ελλάδα και βραβευμένη ως Best Workplace 2017, αναζητά για το τμήμα της επιστημονικής ομάδας στη Θεσσαλονίκη: Λογιστή / Φοροτεχνικό Κωδ. :THESS.EP.OM Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος οικονομικής κατεύθυνσης Α.Ε.Ι. ή A.Τ.Ε.Ι. Άριστη γνώσηΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

29 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Μεγάλη λογιστική εταιρία]

Μεγάλη λογιστική εταιρία αναζητά: Υπάλληλο Τμήματος Μισθοδοσίας με μεγάλη εξειδίκευση και εμπειρία στο αντικείμενο. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι. οικονομικής κατεύθυνσης Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών σε θέση έκδοσης μισθοδοσίας, ιδανικά σε λογιστικό γραφείο ή εταιρία outsourcingΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

20 Απρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Λογιστική εταιρία]

Μεγάλη λογιστική εταιρία αναζητά: Βοηθό Λογιστή Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι. οικονομικής κατεύθυνσης Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών σε βιβλία Β' και Γ' κατηγορίας Εμπειρία σε δηλώσεις εισοδήματος φυσικών και νομικών προσώπων Φ.Π.Α., Listing, Intrastat, παρακρατούμενοι, Κ.Β.Σ. Πολύ καλή γνώσηΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

29 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Εμπορική Εταιρία]

Εμπορική Εταιρία αναζητά: Βοηθό Λογιστή Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ οικονομικής κατεύθυνσης Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών σε βιβλία Β' και Γ' κατηγορίας Εμπειρία σε δηλώσεις εισοδήματος νομικών προσώπων ΦΠΑ, Listing, Intrastat, παρακρατούμενοι, ΚΒΣ Πολύ καλή γνώση χρήσης Η/Υ (word, excel, internet, e-mail) ΗΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

QR code