Λογιστής - Θεσσαλονίκη Δήμος Θεσσαλονίκης

21 Δεκ

Λογιστής - Θεσσαλονίκη

Δήμος Θεσσαλονίκης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από εταιρία μελετών με έδρα τη Θεσσαλονίκη ζητείται άτομο για τη θέση του Λογιστή Απαραίτητα προσόντα για τη θέση: Πτυχίο Α.Ε.Ι.

/ Τ.Ε.Ι.

οικονομικής κατεύθυνσης Απαραίτητη εμπειρία (τουλάχιστον 3 ετών) σε ανώνυμη εταιρία Εμπειρία στη διαχείριση συστημάτων ERP Γνώσεις Ε.Γ.Λ.Σ., Κ.Β.Σ, φορολογίας...
Κατηγορία: Οικονομικά
Τύπος απασχόλησης: Full

Σχετικες Αγγελιες

11 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΑΝΑΔΕΙΞΗ]

Παραγωγική εταιρία τροφίμων με έντονα εξαγωγικό προσανατολισμό αναζητά έμπειρο Λογιστή με έδρα τη Θεσσαλονίκη για τις ανάγκες της εύρυθμης χρηματοοικονομικής λειτουργίας της εταιρίας. Κωδικός: ACC 1306 Καθήκοντα θέσης: Ο κατάλληλος υποψήφιος θα αναλάβει τη διαχείριση των εργασιών τουΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

10 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ανώνυμη Eταιρία]

Β' Λογιστής Απαραίτητα προσόντα: Γνώστης καταχωρίσεων σε διπλογραφικά βιβλία Γνώστης έκδοσης μισθοδοσίας Πτυχίο ανώτατης οικονομικής σχολής ή Τ.Ε.Ι. τμήματος Λογιστικής Μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών επιθυμητός Πολύ καλή γνώση Ε.Λ.Π., φορολογικής/ εργατικής νομοθεσίας Πολύ καλή γνώση τηςΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

05 Ιουλ
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [Όμιλος εταιριών με βασική παραγωγική - εξαγωγική εταιρία]

Όμιλος εταιριών με βασική παραγωγική - εξαγωγική εταιρία, ζητά για άμεση πρόσληψη Λογιστή/τρια Απαραίτητα προσόντα: Πτυχιούχος Α.Ε.Ι χρηματοοικονομικής κατεύθυνσης 5ετής τουλάχιστον προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Άριστη γνώση Ε.Λ.Π. φορολογίας εισοδήματος, ΦΠΑ Εμπειρία στην παρακολούθησηΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

03 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ανώνυμη βιομηχανία παραγωγής τροφίμων]

Ανώνυμη βιομηχανία παραγωγής τροφίμων στην Ανατολική Θεσσαλονίκη επιθυμεί να προσλάβει: Υπάλληλο Αποθήκης Προφίλ υποψηφίου: Απαραίτητη εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση στον κλάδο τροφίμων, κατά προτίμηση σε παραγωγική μονάδα μεταποίησης τροφίμων Γνώση Η/Υ, WMS-ERP-MRP ΠτυχίοΚατηγορία: LogisticsΤύπος απασχόλησης: Full

07 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ανώνυμη Παραγωγική & Εμπορική Εταιρία]

Από ανώνυμη παραγωγική και εμπορική εταιρία με έδρα τη Θεσσαλονίκη ζητούνται: Χειριστές / Συντηρητές Παραγωγής Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΤΕΙ, ΤΕΛ, ΙΕΚ ηλεκτρολογίας-μηχανολογίας Κατανόηση ηλεκτρολογικών σχεδίων και λειτουργίας αυτοματισμών Καλή γνώση Ελληνικών και Αγγλικών ΕμπειρίαΚατηγορία: ΠαραγωγήΤύπος απασχόλησης: Full

QR code