Λογιστής Πανελλήνια

20 Δεκ

Λογιστής

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το Ξενοδοχείο Kassandra Palace Hotel Spa 5* στην Κρυοπηγή Χαλκιδικής ζητά Λογιστή με επιθυμητή προϋπηρεσία σε ξενοδοχειακή επιχείρηση, για μόνιμη απασχόληση.

Η θέση αναφέρεται σε Θεσσαλονίκη και Χαλκιδική.

Επιθυμητή φωτογραφία στα βιογραφικά.

[Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]...
Κατηγορία: Τουρισμός
Τύπος απασχόλησης: Full

Σχετικες Αγγελιες

16 Απρ
Πανελλήνια [KASSANDRA PALACE HOTEL & SPA]

Το ξενοδοχείο Kassandra Palace Hotel Spa 5* στην Κρυοπηγή Χαλκιδικής ζητά: Λογιστή με επιθυμητή προϋπηρεσία σε ξενοδοχειακή επιχείρηση για μόνιμη απασχόληση. Η θέση αναφέρεται σε Θεσσαλονίκη και Χαλκιδική. Επιθυμητή φωτογραφία στα βιογραφικά. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]Κατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Full

11 Απρ
Δήμος Μυκόνου [Kenshō Boutique Hotel & Suites]

Το ξενοδοχείο πολυτελείας Kensho’s Boutique Hotel Suites στη Μύκονο αναζητά συνεργάτες για τη σεζόν 2017. Αποθηκάριος (Β. Λογιστής) Προσόντα: Λογιστικές γνώσεις Γνώσεις Η/Υ Άριστη γνώση Αγγλικών Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Κατηγορία: LogisticsΤύπος απασχόλησης: Seasonal

12 Απρ
Πανελλήνια [LINK]

H Link, με έδρα τη Θεσσαλονίκη και με 27 χρόνια τεχνογνωσίας σε παροχή λογιστικών και φοροτεχνικών υπηρεσιών, ζητά να εντάξει στο δυναμικό της Λογιστή -τρια / Φοροτεχνικό Αναφερόμενος/η στην Διοίκηση, θα αναλάβει ενεργά καθήκοντα για: Επίβλεψη λογιστηρίων επιχειρήσεων και εσωτερικό έλεγχο ΣύνταξηΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

19 Απρ
Δήμος Μυκόνου [ARTE & MARE ELIA SUITES]

Το ξενοδοχείο Arte Mare στη Μύκονο ζητά: Λογιστή/τρια Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ανώτατης σχολής Τουλάχιστον 3ετής προϋπηρεσία Άριστη γνώση λογισμικών Epsilon, Softone για βιβλία Γ' κατηγορίας Πολύ καλή γνώση Αγγλικών Αρμοδιότητα: Διεκπεραίωση μηνιαίας μισθοσοδίας. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας,Κατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

06 Απρ
Δήμος Μυκόνου [BELVEDERE]

Το ξενοδοχείο Belvedere στη Μύκονο ζητά Βοηθό Λογιστή – Λογίστρια με εξειδίκευση στη μισθοδοσία για εποχιακή απασχόληση. Επιθυμητά προσόντα: Πτυχίο Λογιστικής Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι. Τριετής εργασιακή προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση (κατά προτίμηση στον ξενοδοχειακό τομέα) Εξοικείωση και εμπειρία σεΚατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

QR code