Λογιστής Πανελλήνια

20 Δεκ

Λογιστής

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το Ξενοδοχείο Kassandra Palace Hotel Spa 5* στην Κρυοπηγή Χαλκιδικής ζητά Λογιστή με επιθυμητή προϋπηρεσία σε ξενοδοχειακή επιχείρηση, για μόνιμη απασχόληση.

Η θέση αναφέρεται σε Θεσσαλονίκη και Χαλκιδική.

Επιθυμητή φωτογραφία στα βιογραφικά.

[Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]...
Κατηγορία: Τουρισμός
Τύπος απασχόλησης: Full

Σχετικες Αγγελιες

14 Ιουλ
Δήμος Μυκόνου [ARTE & MARE ELIA SUITES]

Το ξενοδοχείο Arte Mare στη Μύκονο ζητά: Λογιστή/τρια Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ανώτατης σχολής Τουλάχιστον 3ετής προϋπηρεσία Άριστη γνώση λογισμικών Epsilon, Softone για βιβλία Γ' κατηγορίας Πολύ καλή γνώση Αγγλικών Αρμοδιότητα: Διεκπεραίωση μηνιαίας μισθοσοδίας. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας,Κατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

10 Ιουλ
Πανελλήνια [FINANCIAL DEPLOYMENT SERVICES A.E.]

Η εταιρία Financial Deployment Services Λογιστές - Σύμβουλοι Επιχειρήσεων ψάχνει: Λογιστή Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο λογιστικής (ΑΕΙ, ΤΕΙ) Γνώση εργατικών θεμάτων και μισθοδοσίας Προϋπηρεσία 3-4 χρόνια σε εταιρίες (ή σε λογιστικό γραφείο) με βιβλία Β και Γ κατηγορίας Γνώση Excel Γνώση προγραμμάτων Atlantis και EpsilonΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

05 Ιουλ
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [Όμιλος εταιριών με βασική παραγωγική - εξαγωγική εταιρία]

Όμιλος εταιριών με βασική παραγωγική - εξαγωγική εταιρία, ζητά για άμεση πρόσληψη Λογιστή/τρια Απαραίτητα προσόντα: Πτυχιούχος Α.Ε.Ι χρηματοοικονομικής κατεύθυνσης 5ετής τουλάχιστον προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Άριστη γνώση Ε.Λ.Π. φορολογίας εισοδήματος, ΦΠΑ Εμπειρία στην παρακολούθησηΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

05 Ιουλ
Χαλάνδρι [ΘΕΡΜΟΙΛ]

ΕΤΑΙΡΕΙΑ παροχής υπηρεσιών και πετρελαιοειδών στο Χαλάνδρι ζητεί λογιστή για 4ωρη πρωινή απασχόληση, μόνιμη εργασία, μισθός, ασφάλιση Είδος Εργασίας: Μερική

04 Ιουλ
Δήμος Καλαμάτας [EUROPA ALUMINIUM SYSTEMS]

Βιομηχανία που κατέχει ηγετική θέση στον χώρο της διέλασης αλουμινίου ζητά για άμεση πρόσληψη: Λογιστή για την αποθήκη προϊόντων της εταιρίας στην περιοχή της Καλαμάτας. Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι. χρηματοοικονομικής κατεύθυνσης Τήρηση βιβλίων Γ' κατηγορίας Εμπειρία στηνΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

QR code