ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ Χαλκίδα

15 Δεκ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ

Χαλκίδα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ELBISCO, ένας από τους ισχυρότερους οργανισμούς στο χώρο των τροφίμων με τις γνωστές μάρκες Elite , Allatini , Kris Kris και διακεκριμένος με το αργυρό

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

24 Απρ
Πανελλήνια [PEOPLE AT WORK]

Η People at work - Hellas είναι ο αποτελεσματικός συνεργάτης των εταιριών σε θέματα στελέχωσης και ανάπτυξης του ανθρώπινου δυναμικού τους, το γραφείο-boutique, που μπορεί να εστιάζει και να καλύπτει με συνέπεια και επαγγελματισμό τις ανάγκες των εταιριών και των υποψηφίων. Ο πελάτης μας είναι εταιρίαΚατηγορία: ΠαραγωγήΤύπος απασχόλησης: Full

11 Απρ
Δήμος Κω [AEGEAN VIEW]

H ξενοδοχειακή μονάδα Aegean View Aqua Resort, που εδρεύει στην Κω, ζητά να προσλάβει άμεσα: Ηλεκτρολόγο Συντήρησης με ηλεκτρολογικές γνώσεις και προηγούμενη εμπειρία. Προσφέρονται: Ικανοποιητικές αποδοχές και ασφάλιση Διαμονή και διατροφή Εποχική απασχόληση Επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας [Για ναΚατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

11 Απρ

Ζητείται άμεσα Προϊστάμενος Συντήρησης με προηγούμενη εμπειρία σε ξενοδοχεία για 10μηνη απασχόληση. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Κατηγορία: Τεχνικοί-ΤεχνίτεςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

05 Απρ
Αθήνα [ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ ΠΙΣΤΗ - ALTER EGO]

Η ALTER EGO Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Ευρωπαϊκή Πίστη και μία από τις μεγαλύτερες εταιρίες παροχής ολοκληρωμένων υπηρεσιών διαχείρισης και συντήρησης

27 Απρ
Δήμος Λευκάδας [Εταιρία με πολλαπλές δραστηριότητες]

Εταιρία με πολλαπλές δραστηριότητες στη Λευκάδα ζητεί άτομο για άμεση πλήρωση της πιο κάτω θέσης: Υπεύθυνος Συντήρησης Απαραίτητα: Προσόντα διοίκησης προσωπικού Εμπειρία στη συντήρηση κτιριακών εγκαταστάσεων Εμπειρία ή γνώσεις στη συντήρηση ηλεκτρομηχανολογικού εξοπλισμού καιΚατηγορία: Τεχνικοί-ΤεχνίτεςΤύπος απασχόλησης: Full

QR code