Εσωτερικός Λογιστής Κεντρικός Τομέας Αθηνών

13 Δεκ

Εσωτερικός Λογιστής

Κεντρικός Τομέας Αθηνών
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρία OLIVEWAY ABEE, μια από τις ηγετικές εταιρίες στον χώρο της παραγωγής και της διάθεσης φυσικών καλλυντικών προϊόντων, αναζητά: Εσωτερικό Λογιστή Κωδ.

ΛΟΓ-03 Βασικά καθήκοντα υποψηφίου: Διαχειρίζεται ολοκληρωμένα όλα τα θέματα του λογιστηρίου Διασφαλίζει τη σύννομη λειτουργία και την τήρηση...
Κατηγορία: Οικονομικά
Τύπος απασχόλησης: Full

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

07 Μαι
Αθήνα [Oliveway ΑΒΕΕ]

Η εταιρεία μας, μια από τις ηγετικές εταιρείες στο χώρο της παραγωγής και της διάθεσης φυσικών καλλυντικών προϊόντων, αναζητά: Εσωτερικό Λογιστή. Βασικά

17 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [POWERZ]

Η εταιρία Δ.Μ. Ζαχαρόπουλος ΣΙΑ Ο.Ε. – POWERZ αναζητά: Εσωτερικό Πωλητή για πλήρη απασχόληση στον Εύοσμο Θεσσαλονίκης. Βασικά καθήκοντα: Εξυπηρέτηση πελατών καταστημάτων Παραλαβή εμπορευμάτων Εκτέλεση παραγγελιών Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος Λυκείου Εμπειρία 2 ετών τουλάχιστον στην πώλησηΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

26 Μαι
Βόρειος Τομέας Αθηνών [NEPA ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΕΠΕ]

Η εταιρία Nepa Economic Consulting, η οποία δραστηριοποιείται στην παροχή φορολογικών, λογιστικών και συμβουλευτικών υπηρεσιών, αναζητά για τα γραφεία της στη Νέα Φιλαδέλφεια: Λογιστή Α' Τάξης Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. λογιστικής κατεύθυνσης Προϋπηρεσία 5-8 ετών σε λογιστική/ελεγκτικήΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

09 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [Εταιρία στον χώρο των τροφίμων]

Εταιρία στον χώρο των τροφίμων ζητεί Λογιστή με εμπειρία στην τήρηση βιβλίων 3ης κατηγορίας και καλή γνώση μηχανογραφημένης λογιστικής και εμπορικών προγραμμάτων. Αμοιβή αναλόγως προσόντων. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]Κατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

15 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [EPSILON NET AE]

Η εταιρία Epsilon Net Α.Ε., μία από τις μεγαλύτερες εταιρίες πληροφορικής στην Ελλάδα και βραβευμένη ως Best Workplace 2017, αναζητά για το τμήμα της επιστημονικής ομάδας στη Θεσσαλονίκη: Λογιστή / Φοροτεχνικό Κωδ. :THESS.EP.OM Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος οικονομικής κατεύθυνσης Α.Ε.Ι. ή A.Τ.Ε.Ι. Άριστη γνώσηΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

QR code