Αγγελίες εργασίας για Accommodation. Ξεκινήστε καριέρα Accommodation στην Ελλάδα!

Βλέπετε 13 από τις 3 αγγελίες.
07 Αυγ
Θήρα [Art Maisons Hotels]

Bell boy Η εταιρία προσφέρει: Accommodation and good salary

07 Αυγ

2 Waitress Αρμοδιότητες: Restaurant waiter Απαραίτητα Προσόντα: English Η εταιρία προσφέρει: Accommodation, meal and attractive salary

03 Αυγ
Πανελλήνια [Pixel]

Drone Pilot (Photographer/Videographer ) Pixel Holiday is looking for a Drone Pilot with experience of videography/ photography to take videos / photos of guests in Hotels and Water Parks in Crete. Qualifications Required • Excellent communication skills • Flexibility with schedule • English Language We offer: Accommodation Salary plus bonus Professional equipment Training courses Job uniform