Αγγελίες εργασίας για AMUSE. Ξεκινήστε καριέρα AMUSE στην Ελλάδα!

Βλέπετε 13 από τις 3 αγγελίες.
04 Φεβ
Αθήνα [AMUSE]

Αναζητείται προσωπικό για εργασία πλήρους απασχόλησης σε καταστήματα τεχνολογίας στα Άνω Πατήσια & στην Ηλιούπολη. Απαραίτητα προσόντα: - Ευχάριστη προσωπικότητα - Ευφράδεια Λόγου - Εξοικείωση με την τεχνολογία - Εμπειρία στις πωλήσεις / promotion θα θεωρηθεί...

... επιπλέον προσόν

Παρέχονται: Σταθερός μισθός, Bonus παραγωγικότητας, Ασφάλιση, Εκπαίδευση
Πληροφορίες στο τηλέφωνο που δίνεται.
Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email, γράφοντας στο Θέμα «Αθήνα – κατάστημα τεχνολογίας.»

Tags:

27 Ιαν
Καβάλα [AMUSE]

Αναζήτηση προσωπικού για την προώθηση φοιτητικών πακέτων τηλεπικοινωνίας. Part time απασχόληση.

24 Ιαν
Κομοτηνή [AMUSE]