Αγγελίες εργασίας για σερβις. Ξεκινήστε καριέρα σερβις στην Ελλάδα!

Βλέπετε 15 από τις 5 αγγελίες.
12 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΔΗΜΗΤΡΗΣ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΣΕ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ-ΟΥΖΕΡΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΦΑΛΗΡΟ, ΗΛΙΚΙΑΣ 25-35 Αρμοδιότητες: ΣΕΡΒΙΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΚΑΦΕ Επιθυμητά Προσόντα: ΕΡΓΑΤΙΚΗ, ΕΥΔΙΑΘΕΤΗ, ΥΠΕΥΘΥΝΗ Η εταιρία προσφέρει: ΜΕΡΙΚΗ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ

10 Σεπ
Θεσσαλονίκη [sante sports cafe]

άντρας για την θέση μπαρ Αρμοδιότητες: παραγωγή καφέ και σέρβις Απαραίτητα Προσόντα: γνώσεις παραγωγής καφέ

02 Σεπ
Πειραιάς [Μιλτιάδης ο \'Αριστος]

τυλιχτές, ψήστες, σέρβις, λάντζα, ντελίβερι

26 Αυγ
Λάρισα [Μεζεδοπωλείο]

Συνέταιρος Αρμοδιότητες: σέρβις /κουζίνα Απαραίτητα Προσόντα: γνωστής από μεζέδες κρασιού και τσίπουρου Επιθυμητά Προσόντα: μέχρι 40 ετών Η εταιρία προσφέρει: Μαγαζί έξω από την Αγία Λάρισας και 10 λεπτά από την παραλία της Λάρισας ζητάει συνέταιρο ΧΩΡΙΣ...

... ΚΕΦΑΛΑΙΟ λόγο φόρτου εργασίας. Σταθερός τζίρος, προσφέρετε επίσης δωρεάν διαμονή.

Tags:

20 Αυγ
Θεσσαλονίκη [ΠΑΙΔΟPOLIS]

Ζητείται κοπέλα με εμπειρία σε παραγωγή καφέ και σέρβις για part time εργασία στο κέντρο της Θεσσαλονίκης.