Αγγελίες εργασίας για ζαχαροπλαστειο. Ξεκινήστε καριέρα ζαχαροπλαστειο στην Ελλάδα!

Βλέπετε 14 από τις 4 αγγελίες.
21 Αυγ
Ρόδος [Bakery Rhodes]

ΑΠΟ ΜΕΓΑΛΟ ΑΡΤΟΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ. ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΑΙ ΠΛΗΡΗΣ 12ΜΗΝΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ. ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ EMAIL.

19 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Σταυρουλα]

Ζητείται πωλήτρια στους Αμπελόκηπους Θεσσαλονίκης, με εμπειρία, για αρτοζαχαροπλαστείο, με γνώσεις καφέ, εμφανίσιμη, με όρεξη για δουλειά, γρήγορη. Κυρία Σταυρούλα, ώρες επικοινωνίας 8:30-13:00.

12 Αυγ

Από μεγάλο αρτοζαχαροπλαστείο στη Ρόδο, ζητούνται άτομα για εργασία, με εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις και θέληση για εργασία και μάθηση. Προσφέρεται πλήρης, 12μηνη απασχόληση. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

07 Αυγ
Τρίκαλα [Zoom Serie]

Περιγραφή Θέσης Εργασίας: Ζητούνται 2 κοπέλες για εργασία σε καφέ – ζαχαροπλαστείο στην πόλη των Τρικάλων. Zoom Serie Τρίκαλα Προσόντα: Εμπειρία στο service – εξυπηρέτηση πελατών Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας Επικοινωνιακός & πρόσχαρος χαρακτήρας Ηλικίας...

... 18 – 28 ετών

Παροχές:
Ικανοποιητικός μισθός
Ιδανικές συνθήκες εργασίας
Ασφάλιση