Αγγελίες εργασίας για Εξειδικευση. Ξεκινήστε καριέρα Εξειδικευση στην Ελλάδα!

Βλέπετε 11 από τις 1 αγγελίες.
19 Ιουλ
Αθήνα [Green Promotions & Sales]

JUNIOR SALES CONSULTANT (ΚΩΔ. JSC) H Green Promotions & Sales που δραστηριοποιείται στο χώρο της προώθησης πωλήσεων από το 2008,ζητά για λογαριασμό του μεγαλύτερου ανεξάρτητου παραγωγού ηλεκτρικής ενέργειας στην Ελλάδα, Junior Sales Consultant για στελέχωση νέου τμήματος Αρμοδιότητες...

... / Καθήκοντα υποψηφίου/-ας:
• Ανάπτυξη πελατολογίου.
• Επισκέψεις στο χώρο των δυνητικών πελατών.
• Πωλήσεις των υπηρεσιών της εταιρείας.
• Reporting και forecasting πωλήσεων.

Απαραίτητα Προσόντα:
• Eμπειρία τουλάχιστον 2 έτη στον τομέα της πώλησης (B2B/B2C).
• Δραστήριος και οργανωτικός με θετική προσωπικότητα και ευελιξία.
• Άριστη επικοινωνιακή και διαπραγματευτική δεξιότητα.
• Ομαδικό πνεύμα και πάθος για την επίτευξη των στόχων
• Πολύ καλή γνώση της αγοράς και του ανταγωνισμού.
Προσφέρουμε:
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών(μισθός και ποσοστά)
• Εταιρικό τηλέφωνο,
• Έξοδα κίνησης
• Ασφαλιστική κάλυψη
• Διαρκή εκπαίδευση και επαγγελματική εξειδίκευση.
• Εύκολη πρόσβαση στον χώρο εργασίας(πλησίον Μετρό «Δουκίσσης Πλακεντίας»)
• Προοπτικές καριέρας και επαγγελματικής ανάπτυξης (Sales Supervisor-Area Manager).
Οι ενδιαφερόμενοι/ες που πιστεύουν ότι μπορούν να ανταποκριθούν στις απαιτήσεις της θέσης παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό σημείωμα, αναγράφοντας τον κωδικό, μέσω e-mail : hrp@greenpromotions.gr