Αγγελίες εργασίας για ΔΗΜΗΤΡΗΣ. Ξεκινήστε καριέρα ΔΗΜΗΤΡΗΣ στην Ελλάδα!

Βλέπετε 13 από τις 3 αγγελίες.
22 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΑΛΤΑΣ]

Η εταιρεία μας, με έδρα την Καλαμαριά Θεσσαλονίκης, αυξάνοντας την παραγωγικότητα του τεχνικού της τμήματος, προσφέρει θέση εργασίας σε Βοηθό Ψυκτικού με αντικείμενο την τοποθέτηση, διάγνωση βλαβών, επισκευή & συντήρηση συστημάτων κλιματισμού. Θέση...

... εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Απαραίτητα προσόντα :
- Πτυχίο Τεχνικού Ψυκτικού
- Σχετική προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί

Παροχές :
- Μισθός
- Ασφάλιση

Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ επικοινωνήστε στο 2310 455148 & 2310 455800

Tags:

20 Ιαν
Σκιάθος [ΣΙΑΦΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ]

Τουριστικά επαγγέλματα Αρμοδιότητες: Σεφ, καθαρίστριες, μπαργούμαν, σέρβις, υποδοχή Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία Επιθυμητά Προσόντα: Αγγλικά, όπου κρίνονται απαραίτητα Η εταιρία προσφέρει: Δωρεάν διαμονή διατροφή και πλήρη ασφάλιση

06 Ιαν
Αθήνα [Δημήτρης Μπουρνούς]

Freelance Αρμοδιότητες: Το κλείσιμο συνεδρίων και ημερίδων για βιντεοσκόπηση ή livestreaming Απαραίτητα Προσόντα: Δημόσιες σχέσεις( άνεση στην επικοινωνία) Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση Αγγλικής γλώσσας Η εταιρία προσφέρει: Ποσοστά επί της αμοιβής( συζητήσιμα)