Αγγελίες εργασίας για Βιπε. Ξεκινήστε καριέρα Βιπε στην Ελλάδα!

Βλέπετε 12 από τις 2 αγγελίες.
10 Ιουν
Πάτρα [EL PACK]

Όμιλος βιομηχανικών επιχειρήσεων επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό του, για το εργοστάσιο στη ΒΙΠΕ ΠΑΤΡΩΝ: Πτυχιούχος Τ.Ε.Ι. (Μηχανολόγος ) Απαραίτητα Προσόντα για τη Θέση Εργασίας: • Προϋπηρεσία 3-5 έτη σε βιομηχανία • Πολύ καλή γνώση Αγγλικής...

... Γλώσσας (σε προφορικό και γραπτό επίπεδο). Επιθυμητή η γνώση της Ιταλικής Γλώσσας.
• Πολύ καλή γνώση μηχανολογικών και ηλεκτρολογικών σχεδίων
• Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ (Microsoft & ERP)
• Στρατιωτικές υποχρεώσεις εκπληρωμένες για άντρες υποψήφιους

Tags:

31 Μαι
Θεσσαλονίκη [ΕΤΑΙΡΙΑ ΣΤΗΝ ΒΙΠΕΘ ΣΙΝΔΟΥ]

Περιγραφή Θέσης Εργασίας: Ηλεκτροσυγκολλητής Η εταιρία προσφέρει: Πλήρη απασχόληση