Δείτε όλες τις αγγελίες εργασίας από Indeed

Βλέπετε 116 από τις 431 αγγελίες.
24 Σεπ
Βριλήσσια [Coffee Lab]

Διανομέας ζητείται με δικό του μηχανάκι από γνωστό καφέ στα Βριλήσσια. Παρέχεται πλήρης ασφάλιση. Αμοιβή 4€ / ώρα καθαρά. Επικοινωνία τηλεφωνικά στο

23 Σεπ
Αθήνα [Athens Boutique Hotel]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ βραδινός receptionist με προϋπηρεσία για πλήρη απασχόληση σε κεντρικό ξενοδοχείο της Αθήνας. Απαραίτητη η άριστη γνώση αγγλικών και η γνώση extranets

23 Σεπ
Μαρούσι [ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ]

*Περιγραφή θέσης: * Ο/H υποψήφιος/α θα αναλάβει την καθημερινή επικοινωνία με το πελατολόγιο της Εταιρίας και την προώθηση της εικόνας και των υπηρεσιών της

23 Σεπ
Αθήνα [Biokudros]

Γνωστης μαρκεντινκ και τις.Αγοράς. Είδος Εργασίας: Πλήρης

23 Σεπ
Αθήνα [Στρατάκης Ομποροτσεανου. Ο Ε]

Μόνωσης Επικαληπψι μαι Αλουμίνιο Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση, Μερική απασχόληση, Προσωρινός Μισθός: 500,00€ έως 1.000,00€ /μήνας Εμπειρία: * 10€: 10

22 Σεπ
Αρτέμιδα [Kridera Optics-Οπτικά Κριδερά]

Οπτικός ή πωλητής με εμπειρία στα οπτικά,προτιμάται γνώση εργαστηρίου, γνώση αγγλικών και υπολογιστών. Πληρης απασχόληση ή μερική. Είδος Εργασίας: Πλήρης

22 Σεπ

Με εμπειρία και γνώση τις αγορας . Είδος Εργασίας: Πλήρης

22 Σεπ
Αθήνα [iwant2help training]

Ο ασφαλιστικός σύμβουλος καριέρας είναι ο επαγγελματίας που αποφασίζει να αναπτύξει την δική του επιχείρηση χωρίς να επενδύσει κεφάλαια. Πρόκειται για ένα

22 Σεπ
Ελευσίνα [Wind Ελευσίνας]

Αγαπάς τις πωλήσεις και τον κόσμο της τεχνολογίας; Τότε σε χρειαζόμαστε. Το κατάστημά μας ζητά προσωπικό. Απαραίτητα προσόντα: Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας.

22 Σεπ
Ραφήνα [Jimmy\'s Φυτώριο]

Ζητείται Πτυχιούχος Γεωπόνος ΑΕΙ ή ΤΕΙ για εργασία σε φυτώριο στην Διασταύρωση Ραφήνας. Εργασία εξαήμερο-οκτάωρο. Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση Είδος

22 Σεπ
Βύρωνας [Company KG]

Εταιρία με εμπειρία στον κλάδο της εμπορίας μηχανημάτων οικιακής και επαγγελματικής χρήσης, αναζητά πωλητές/τριες για το νέο της γραφείο στο Βύρωνα. * Χωρίς

22 Σεπ
Αγία Παρασκευή [Κατάστημα εστιασης]

Ζητείται προσωπικό για τις θέσεις ταμείων, κουζίνας και διανομείς. Προϋπηρεσία επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη. Προσφέρεται βασικός μισθός με όλες τις νόμιμες

22 Σεπ
Μαρούσι [DMM SERVICES]

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου για άμεση πρόσληψη σε πενθήμερη, 8ωρη εργασία με πλήρης ασφάλιση (ΙΚΑ) και καθαρός μισθός 700 €. Προσόντα υποψηφίου: • Απόφοιτος

21 Σεπ
Αθήνα [BnB]

Ζητείται επικοινωνιακό άτομο με καλή γνώση αγγλικών, εμπειρία σε πωλήσεις και πολύ όρεξη. Είδος Εργασίας: Ελεύθερος επαγγελματίας Εμπειρία: * Πωλήσεις: 1

21 Σεπ
Αγία Παρασκευή [Espressocoffice]

Η Εταιρεία μας επιθυμεί να προσλάβει εξωτερικό πωλητη-πωλητρια στον Τομέα του καφέ,με σκοπό την ανάπτυξη πελατολογιου. Προσόντα: • Επικοινωνιακές

21 Σεπ
Γλυφάδα [Living]

Το Living, επιθυμεί να προσλάβει προσωπικό για την θέση της υποδοχής. Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους με τα πλήρη στοιχεία, την