Ψάξε και βρες εργασία. Ξεκίνα νέα καριέρα!

Η θέση εργασίας που ψάχνεις ίσως βρίσκεται εκεί έξω. Εμείς θα σε βοηθήσουμε να την βρεις.

Αγγελίες ανα κατηγορία - πόλη - εργοδότη

Θέσεις εργασίας στο JobsToday

  • Work
    Βοηθός Λογιστή
    FASTRACC S.A. - Αθήνα

    Περιγραφή Θέσης: Ζητείται βοηθός λογιστή με για τουριστική εταιρεία στην περιοχή Αγίου Ιωάννη Ρέντη. Αποστολή βιογραφικών στο e-mail:

  • Work
    Λαντζα-Βοηθός Κουζίνας, Θεσσαλονίκη
    ManDynamic - Θεσσαλονίκη

    Ζητείται Λάντζα-Βοηθός Κουζίνας από εστιατόριοΠεριοχή: Θεσσαλονίκη, ΚέντροΑρμοδιότητες:Λάντζα, Προετοιμασία, Βοηθητικές εργασίεςΑπαραίτητα

  • Work
    Κρεπαδόρος-barista
    Τάσος - Κασσάνδρεια

    ΖΗΤΕΙΤΑΙ νεαρός-η να γνωρίζει πολύ καλά την παρασκευή κρέπας και καφέ και βάφλας για πλήρη απασχόληση σε κατάστημα εστίασης στη σίβηρη

  • Work
    Υπαλληλος σε καταστημα Υαλικων και ειδων οικιακης χρησης
    Σπετζαρα Παναγιωτα και Σια ΟΕ - Θεσσαλονίκη

    Περιγραφή Θέσης:Υπαλληλος καταστηματος λιανικης πωλησης Αρμοδιότητες: Πωλητης Απαραίτητα Προσόντα: Προηπηρεσια στον τομεα των λιανικων

  • Work
    Βοηθός οδηγού στο Χορτιατη
    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΕ - Θεσσαλονίκη

    Περιγραφή Θέσης: Βοηθός οδηγού στο φορτηγό τηλ. 6932377725 Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

  • Work
    Σερβιτόρα - Βασιλικά Θεσσαλονίκης
    Σύγχρονο Καφενείο - Θεσσαλονίκη

    Προσφέρεται εργασία σε Σερβιτόρα στα Βασιλικά Θεσσαλονίκης σε σύγχρονο καφενείο. Μισθός πολύ καλός & Ένσημα & Bonus. Τηλ. Επικοινωνίας:

  • Work
    ζητούνται κοπέλες για παμπ
    Παπαδόπουλος Δημήτριος - Θεσσαλονίκη

    Ζητούνται κοπέλες μέχρι 35 ετών για νυχτερινή εργασία σε παμπ κέντρο ανατολικής Θεσσαλονίκης.Προσφέρεται μεροκάματο από 40 ευρώ τη μέρα

  • Work
    Υπάλληλος Γραφείου
    Χριστοπούλου Σοφία - Πειραιάς

    ΚΕΝ-Καράτζης Ενεργειακή Εταιρεία παροχής ρεύματος και φυσικού αερίου με έδρα την Κρήτη και δραστηριοποίηση σε Ελλάδα και εξωτερικό

Νέα Άρθρα

Τι ψάχνουν οι εργοδότες και τι να κάνεις στη συνέντευξη!
16.787 Μόνιμες θέσεις στο δημόσιο αναμένονται το 2019!
Έρχεται πρόγραμμα κοινωφελούς εργασίας για 8.933 ανέργους τον Φεβρουάριο!
Πως να βρεις δουλειά στον χώρο της Υγείας!
Η σημαντικότητα των social media στην αγορά εργασίας!
6 Tips για μια επιτυχημένη συνέντευξη μέσω Skype!

Στατιστικά

8522

Αγγελίες Εργασίας

1369

Εργοδότες

4420

Μέλη