Ψάξε και βρες εργασία. Ξεκίνα νέα καριέρα!

Η θέση εργασίας που ψάχνεις ίσως βρίσκεται εκεί έξω. Εμείς θα σε βοηθήσουμε να την βρεις.

Αγγελίες ανα κατηγορία - πόλη - εργοδότη

Χάρτης Εργασίας

Θέσεις εργασίας στο JobsToday

  • Work
    Βοηθός Λογιστή
    Λογιστικό Γραφείο - Θεσσαλονίκη

    Περιγραφή Θέσης: Λογιστικό γραφείο στη Θεσσαλονίκη ζητά βοηθό λογιστή. Αποστολή βιογραφικών στο logistikografeio2@gmail.com Απαραίτητα Προσόντα:

  • Work
    ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΕ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ 5ΕΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΕ ΕΡΓΟΤΑΞΙΑ
    PETROLEUM AND GAS CONTRACTING CY - Κόρινθος

    Περιγραφή Θέσης: EΡΓΑΣΙΑ ΣΕ ΔΙΥΛΙΣΤΗΡΙΑ ΚΟΡΙΝΘΟΥ & ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: 5 ΧΡΟΝΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΕ ΕΡΓΟΤΑΞΙΑ Επιθυμητά

  • Work
    ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΠΩΛΗΤΗΣ - ΤΡΙΑ
    ΑΦΟΙ ΚΟΝΤΖΟΓΛΟΥ ΑΕ - Αθήνα

    Ζητείται εξωτερικός πωλητής-τρια έως 30 ετών με εμπειρία στο χώρο των καταστημάτων τροφίμων και super market για πωλήσεις στο νομό Αττικής.

  • Work
    ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΠΩΛΗΤΗΣ -ΤΡΙΑ
    ΑΦΟΙ ΚΟΝΤΖΟΓΛΟΥ ΑΕ - Κέρκυρα

    Ζητείται εξωτερικός πωλητής-τρια έως 30 ετών με εμπειρία στο χώρο των καταστημάτων τροφίμων και super market για πωλήσεις στο νησί της Κέρκυρας.

  • Work
    ΑΦΟΙ ΚΟΝΤΖΟΓΛΟΥ ΑΕ - Λάρισα

    Ζητείται εξωτερικός πωλητής-τρια έως 30 ετών με εμπειρία στο χώρο των καταστημάτων τροφίμων και super market για πωλήσεις στην πειοχή της

  • Work
    ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
    ACTIONLINE - Αθήνα

    Από την ACTIONLINE για λογαριασμό μεγάλου Retail πελάτη αναζητάμε, ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Εμπειρία σε PR και Corporate Communication Ειδίκευση σε

  • Work
    Looking for CAMERA-MAN

    Για λογαριασμό μεγάλης εταιρίας αναζητάμε για μόνιμη απασχόληση (full time )   VIDEOGRAPHER /CAMERA MAN   με άμεση διαθεσιμότητα για την παραγωγή

  • Work
    Looking for copywriter / κειμενογράφος (x6)

    Για λογαριασμό μεγάλης εταιρίας αναζητάμε για μόνιμη απασχόληση (full time ) CΟPYWRITER /ΚΕΙΜΕΝΟΓΡΑΦΟ   Απαραίτητες οι γνώσεις αγγλικών

Νέα Άρθρα

3 πράγματα που δεν μπορείς να ελέγξεις όταν ψάχνεις εργασία (και 3 που μπορείς!).
10 χρήσιμες συμβουλές για μια επιτυχημένη καριέρα.
6 συμβουλές για να πετύχεις στη νέα σου δουλειά.
Δες πως να χειριστείς μια τηλεφωνική συνέντευξη.
7 συμβουλές για να διατηρήσεις τη δουλειά σου.
3 τρόποι για να ξεκινήσεις την αναζήτηση εργασίας.

Στατιστικά

6782

Αγγελίες Εργασίας

1472

Εργοδότες

162

Πηγές