Ψάξε και βρες εργασία. Ξεκίνα νέα καριέρα!

Η θέση εργασίας που ψάχνεις ίσως βρίσκεται εκεί έξω. Εμείς θα σε βοηθήσουμε να την βρεις.

Αγγελίες ανα κατηγορία - πόλη - εργοδότη

Χάρτης Εργασίας

Θέσεις εργασίας στο JobsToday

  • Work
    ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ
    G.T. CONTROL SECURITY - Αθήνα

    Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ G.T. CONTROL SECURITY ΖΗΤΑΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ. ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗ. ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟΣ ΜΙΣΘΟΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗ. ΤΗΛΕΦΩΝΟ

  • Work
    Στελέχωση Τηλεφωνικού Κέντρου Υποστήριξης Ασθενών
    GMG DIAGNOSTICS ΕΠΕ - Αθήνα

    ΖΗΤΕΙΤΑΙ Επαγγελματίας Υγείας για στελέχωση τηλεφωνικού κέντρου υποστήριξης ασθενών. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Ανώτατης Σχολής

  • Work
    Ζητείται ρεσεψιονίστ
    Ξενοδοχείο Υάκινθος - Ζάκυνθος

    Περιγραφή Θέσης: Ζητείται ρεσεψιονίστ για 8ωρη απασχόληση για την καλοκαιρινή σεζόν Μάιο-Σεπτέμβριο. Απαραίτητα Προσόντα: Προυπηρεσία,γνώση

  • Work
    Ζητούνται καμαριέρες

    Περιγραφή Θέσης: Ζητούνται έμπειρες καμαριέρες για 8ωρη απασχόληση για τους μήνες Μάιο-Σεπτέμβρη. Δεν παρέχεται διαμονή. Αρμοδιότητες:

  • Work
    Γεωπόνοι, Βοταβολόγοι, Τεχνολογοι Τροφίμων για πρακτική άσκηση
    ΔΑΜΑΤΕΡΑ - Θεσσαλονίκη

    "Στην εταιρεία παραγωγής τροφίμων, εμφιάλωσης και συσκευασίας βοτάνων μπαχαρικών και χυμών γίνονται δεκτά άτομα για πρακτική άσκηση

  • Work
    Άτομο με γνώσεις ξένων γλωσσών για εργασία

    "Ζητούνται άτομα με γνώσεις μιας εκ των ξένων γλωσσών ( Γερμανικών ή Ιταλικών ή Γαλλικών ή Ισπανικών ή Σέρβικων ή Τουρκικών ή Αραβικών

  • Work
    Προγραμματιστές με γνώση mobile Android & Iphone
    Exnet Hellas - Αθήνα

    "Προγραμματιστές με πολύ καλή γνώση mobile προγραμματισμού ζητούνται για κατασκευή εφαρμογών για τα Android και Iphone για 1. Kατασκευή εφαρμογών

  • Work
    Εξωτερικές και εξ' αποστάσεως πωλήσεις

    "Ζητείται άτομο για την θέση εξωτερικών πωλήσεων σε εταιρεία διαφήμισης και κατασκευής ιστοσελίδων. Υψηλές αποδοχές και προοπτικές

Νέα Άρθρα

6 Συμβουλές για να έχεις μια επιτυχημένη καριέρα!
Κοινωνικό μέρισμα 2018: Ποιοι το δικαιούνται!
Ποιοι θα πάρουν το δώρο Χριστουγέννων από τον ΟΑΕΔ!
Πως να «πουλήσεις» τον εαυτό σου μέσα σε 25 λέξεις!
Έρχονται 5.500 προσλήψεις σε υπουργεία για αποφοίτους ΑΕΙ – ΤΕΙ
6 Επαγγέλματα ιδανικά για τους λάτρεις της μουσικής!

Στατιστικά

7855

Αγγελίες Εργασίας

1664

Εργοδότες

197

Πηγές