Ψάξε και βρες εργασία. Ξεκίνα νέα καριέρα!

Η θέση εργασίας που ψάχνεις ίσως βρίσκεται εκεί έξω. Εμείς θα σε βοηθήσουμε να την βρεις.

Αγγελίες ανα κατηγορία - πόλη - εργοδότη

Θέσεις εργασίας στο JobsToday

  • Work
    ΑΡΤΟΠΟΙΟΣ
    ΜΠΑΤΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - Θεσσαλονίκη

    Περιγραφή Θέσης: Αρτοποιός για παρασκευή ψωμιού Αρμοδιότητες: παρασκευή ψωμιού κουλουριών και ψησίματος αυτόν Απαραίτητα Προσόντα:

  • Work
    Συνεργάτρια-υπάλληλο σε επιχείρηση μασάζ
    Φωτεινή - Αθήνα

    Είμαι επαγγελματίας μασέζ, 47 ετών, σε δικό μου χώρο στη Καλλιθέα. Ζητώ να προσλάβω ή να συνεργαστώ με μασέζ (masseuse). Σταθερή πελατεία και

  • Work
    ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ
    ΦΟΡΕΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΝΗΛΙΚΩΝ - Πανελλήνια

    ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ ζητούνται από φορέα ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΝΗΛΙΚΩΝ. Φορέας Εκπαίδευσης Ενηλίκων αναζητά ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ πιστοποιημένους εκπαιδευτές

  • Work
    Καμαριέρες
    GOOD TIME ENTERTAINMENT - Ρόδος

    Η εταιρεία Good Time Entertainment αναζητά για την καλοκαιρινή σεζόν καμαριέρες. ΠΑΡΕΧΟΝΤΑΙ: • Ικανοποιητικός μισθός • Πλήρης απασχόληση &

  • Work
    Πακετάς για Πιτσαρία
    Molto Bene - Θεσσαλονίκη

    Ζητείται πακετάς από την πιτσαρία Molto Bene (Κέντρο Θεσσαλονίκης) για 4-5 βραδινές ώρες εκτός Δευτέρας, με δικό του μηχανάκι. 4€/ώρα Τηλεφωνική

  • Work
    Γραμματεία φροντιστηρίου
    Φροντιστηριο Μεσης Εκπαιδευσης - Αθήνα

    ΜΕΓΑΛΟΣ Εκπαιδευτικός Όμιλος, ζητά για το φροντιστήριο του στα Βόρεια Προάστια, υπάλληλο γραφείου για γραμματειακή υποστήριξη πλήρους

  • Work
    Υπάλληλος Φαρμακείου
    Φαρμακείο - Τρίκαλα

    Ζητείται κοπέλα έως 29 ετών, για εργασία πλήρους απασχόλησης σε φαρμακείο. Μισθός βασικός. Απαραίτητη η κάρτα ανεργίας. Κατά προτίμηση

  • Work
    ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
    Synelixis Πανεπιστημιακά Φροντιστήρια - Αθήνα

    Ζητείται καθηγητής ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ για πανεπιστημιακά μαθήματα. Απαραίτητη προϋπόθεση Μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών στο γνωστικό αντικείμενο

Νέα Άρθρα

Πρακτική άσκηση: Πως να επωφεληθείτε από αυτή
Αρνητικοί συνάδελφοι και η αντιμετώπιση τους
ManpowerGroup: Δεν υπάρχει ταλέντο στην Ελλάδα
Αρνητική κριτική: Πώς θα την διαχειριστείς σωστά
Αναζητάς εργασία; Πρόσεξε τα πιο συνηθισμένα λάθη
Έχεις παρουσίαση στη δουλειά; Πώς θα εντυπωσιάσεις

Στατιστικά

756

Αγγελίες Εργασίας

428

Εργοδότες

7383

Μέλη