Ψάξε και βρες εργασία. Ξεκίνα νέα καριέρα!

Η θέση εργασίας που ψάχνεις ίσως βρίσκεται εκεί έξω. Εμείς θα σε βοηθήσουμε να την βρεις.

Αγγελίες ανα κατηγορία - πόλη - εργοδότη

Θέσεις εργασίας στο JobsToday

  • Work
    ΖΗΤΕΙΤΑΙ εργατικό δυναμικό
    Credor - Θεσσαλονίκη

    ΖΗΤΕΙΤΑΙ εργατικό δυναμικό από εταιρεία, στο τμήμα αποθήκης και παραγωγής με αρμοδιότητες : φορτώσεις, εργασίες στην παραγωγική διαδικασία

  • Work
    ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
    ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΕΡΓΩΝ Α.Ε. - Θεσσαλονίκη

    ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ζητείται από Τεχνική Εταιρία στην περιοχή της Σίνδου Θεσσαλονίκης για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: πολύ καλή

  • Work
    Automation Engineer (PLC)
    Grecruitment - Πανελλήνια

    Οur rapidly growing client, based on Eindhoven, who is specialized mostly at High-tech industry and machinery is searching for a PLC Engineer in order to reinforce their team. Description -Design and program PLC controls meeting high quality

  • Work
    Mechanical Project Engineer

    Our client, a world class company in the field of producing complex machines for diverse industry, is looking to reinforce their Mechanical Engineering team at the greater area of Eindhoven. Description -Develop constructions on the basis

  • Work
    PLC Software Developer

    An Electrical Engineer, with great interest in working as a PLC Software Developer, is wanted for the greater area of Eindhoven for designing, developing and optimizing new and existing PLC operating software. Our client is a machine building

  • Work
    Sales Advisors - Elpedison stores
    Befon - Αθήνα

    Περιγραφή Θέσης: Η εταιρεία BEFON, έχοντας πολυετή εμπειρία στη διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων, ως στρατηγικός συνεργάτης της ELPEDISON στην

  • Work
    Electrical Field Service Engineer

    On behalf of our machine building client based on Eindhoven, we are looking for an Electrical Engineer in order to work as a Field Service Engineer. Description •Working in international teams of colleagues and customers, sharing ideas

  • Work
    Εξωτερικός Πωλητής
    ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗΣ ΧΡΩΜΑΤΑ - Αθήνα

    ΖΗΤΕΊΤΑΙ εξωτερικός πωλητής έως 40 ετών, με προϋπηρεσία στις πωλήσεις χρωμάτων - Βερνικιών. Οι υποψήφιοι θα πρέπει να είναι επικοινωνιακοί

Νέα Άρθρα

Άνεργοι: Επιδόματα και δικαιώματα
Νέες θέσεις εργασίας στο δημόσιο
Αναζήτηση εργασίας μετά το πτυχίο
Πρώτη η Ελλάδα στους ανέργους πτυχιούχους
Εργασία στο εξωτερικό: Τι να προσέξετε
Τέλειο Βιογραφικό Σημείωμα σε 9 βήματα

Στατιστικά

632

Αγγελίες Εργασίας

399

Εργοδότες

5693

Μέλη