Ψάξε και βρες εργασία. Ξεκίνα νέα καριέρα!

Η θέση εργασίας που ψάχνεις ίσως βρίσκεται εκεί έξω. Εμείς θα σε βοηθήσουμε να την βρεις.

Αγγελίες ανα κατηγορία - πόλη - εργοδότη

Χάρτης Εργασίας

Θέσεις εργασίας στο JobsToday

  • Work
    Βοηθος μαγειρα κυθνος
    Almyra cafe tavern - Αθήνα

    Περιγραφή Θέσης: Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:Η Almyra cafe tavern ζητα βοηθο μαγειρα για

  • Work
    ΤΕΧΝΙΤΗΣ ΕΠΙΠΛΟΠΟΙΟΣ
    ΕΠΙΠΛΑ ΡΥΘΜΟΣ - Θεσσαλονίκη

    Περιγραφή Θέσης: ΤΕΧΝΙΤΗΣ ΕΠΙΠΛΟΠΟΙΟΣ Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: ΠΡΟ'Υ'ΠΗΡΕΣΙΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΕΠΙΠΛΩΝ Επιθυμητά Προσόντα:

  • Work
    Γραμματειακή υποστήριξη, Μαρούσι,Αθήνα
    ManDynamic - Αθήνα

    Ζητείται άτομο για γραμματειακή υποστήριξη και εξυπηρέτηση πελατών από ασφαλιστικό γραφείο Περιοχή:Μαρούσι,Αθήνα Αρμοδιότητες: Επικοινωνία

  • Work
    Πωλητές / Πωλήτριες Ένδυσης - Θεσσαλονίκη
    Actionline Ltd. - Θεσσαλονίκη

    Σου αρέσει η μόδα; Έχεις την ικανότητα να διαχειρίζεσαι διαφορετικούς πελάτες, προσφέροντας με ενθουσιασμό τις ενδυματολογικές σου

  • Work
    Πωλητές/Πωλήτριες Ένδυσης - Αθήνα
    Actionline Ltd. - Αθήνα

  • Work
    Γεωπόνοι, Βοταβολόγοι, Τεχνολογοι Τροφίμων για πρακτική άσκηση
    ΔΑΜΑΤΕΡΑ - Θεσσαλονίκη

    "Στην εταιρεία παραγωγής τροφίμων, εμφιάλωσης και συσκευασίας βοτάνων μπαχαρικών και χυμών γίνονται δεκτά άτομα για πρακτική άσκηση

  • Work
    Άτομο με γνώσεις ξένων γλωσσών για εργασία

    "Ζητούνται άτομα με γνώσεις μιας εκ των ξένων γλωσσών ( Γερμανικών ή Ιταλικών ή Γαλλικών ή Ισπανικών ή Σέρβικων ή Τουρκικών ή Αραβικών

  • Work
    Γραφίστες με γνώσεις Web Design
    Exnet Hellas - Αθήνα

    "Από διαφημιστική εταιρεία σχεδιασμού ιστοσελίδων και εφαρμογών διαδικτύου ζητούνται γραφίστες και web designer με πολύ καλές γνώσεις Photoshop

Νέα Άρθρα

Πως να βρεις δουλειά στον χώρο της Υγείας!
Η σημαντικότητα των social media στην αγορά εργασίας!
6 Tips για μια επιτυχημένη συνέντευξη μέσω Skype!
6 Συμβουλές για να έχεις μια επιτυχημένη καριέρα!
Κοινωνικό μέρισμα 2018: Ποιοι το δικαιούνται!
Ποιοι θα πάρουν το δώρο Χριστουγέννων από τον ΟΑΕΔ!

Στατιστικά

8873

Αγγελίες Εργασίας

1630

Εργοδότες

186

Πηγές