Ψάξε και βρες εργασία. Ξεκίνα νέα καριέρα!

Η θέση εργασίας που ψάχνεις ίσως βρίσκεται εκεί έξω. Εμείς θα σε βοηθήσουμε να την βρεις.

Αγγελίες ανα κατηγορία - πόλη - εργοδότη

Χάρτης Εργασίας

Θέσεις εργασίας στο JobsToday

  • Work
    ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΠΡΑΤΗΡΙΟΥ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ
    ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΚΑΥΣΙΜΩΝ - Θεσσαλονίκη

    Ζητείται υπάλληλος για τη θέση του υπεύθυνου για την εύρυθμη λειτουργία του πρατηρίου καυσίμων (αίθουσα και αντλίες) στη δυτική Θεσσαλονίκη Απαιτούμενα

  • Work
    Ασφαλιστικός σύμβουλος/υπάλληλος/πωλητής
    Ασφάλειες Δημητρίου - Θεσσαλονίκη

    Ζητείται υπάλληλος σε ασφαλιστικό γραφείο στο κέντρο της Θεσσαλονίκης με απαραίτητη προϋπηρεσία στο χώρο των ασφαλίσεων καθώς και

  • Work
    Κομμώτρια
    Κανιτακης - Θεσσαλονίκη

    Περιγραφή Θέσης: ζητείται κομμώτρια για πρακτική άσκηση από ιεκ

  • Work
    διανομεας στην πιτσαρια στο νεο ηρακλειο ζητιται με δικο του μηχανακι μισθος ασφαληση
    βασιλειος - Αθήνα

  • Work
    ΤΕΧΝΙΚΟΣ SMARTPHONES ΚΑΙ TABLETS
    Lenovo Exclusive - Θεσσαλονίκη

    H LENOVO είναι ο μεγαλύτερος κατασκευαστής εμπορικών υπολογιστών στον κόσμο επί σειρά ετών. Πρόκειται για την πρωτοποριακή εταιρεία που

  • Work
    ΠΑΚΕΤΑΣ
    EUROCOFFEE - Θεσσαλονίκη

    Περιγραφή Θέσης: Εστιατόριο στο χώρο του THE MART στην Ανατολική Θεσσαλονίκη, ζητά να προσλάβει Πακετά - Διανομέα Αρμοδιότητες: Απαραίτητα

  • Work
    ΜΗΧ. ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ
    Ι.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ & ΥΙΟΣ ΟΕ - Θεσσαλονίκη

    Περιγραφή Θέσης: Στέλεχος Σχεδιαστικού Τμήματος Αρμοδιότητες: Σχεδιασμός και εξυπηρέτηση πελατών Απαραίτητα Προσόντα: Άριστη γνώση

  • Work
    Κοπέλα για service σε μπυραρία
    Τάσος - Θεσσαλονίκη

    Ζητείται κοπέλα έως 27 ετών για service σε μπυραρία, περιοχή Μπότσαρη. Επικοινωνία μετά τις 15:00μμ, τηλ: 6980047593, Τάσος

Νέα Άρθρα

3 πράγματα που δεν μπορείς να ελέγξεις όταν ψάχνεις εργασία (και 3 που μπορείς!).
10 χρήσιμες συμβουλές για μια επιτυχημένη καριέρα.
6 συμβουλές για να πετύχεις στη νέα σου δουλειά.
Δες πως να χειριστείς μια τηλεφωνική συνέντευξη.
7 συμβουλές για να διατηρήσεις τη δουλειά σου.
3 τρόποι για να ξεκινήσεις την αναζήτηση εργασίας.

Στατιστικά

7104

Αγγελίες Εργασίας

1919

Εργοδότες

170

Πηγές