Ψάξε και βρες εργασία. Ξεκίνα νέα καριέρα!

Η θέση εργασίας που ψάχνεις ίσως βρίσκεται εκεί έξω. Εμείς θα σε βοηθήσουμε να την βρεις.

Αγγελίες ανα κατηγορία - πόλη - εργοδότη

Θέσεις εργασίας στο JobsToday

  • Work
    Κομμώτριες - Τεχνίτριες Νυχιών , Yoga & Pilates Instructors
    Angel's Spa Beauty At Home - Αθήνα

    Ζητούνται Κομμώτριες & Τεχνίτριες Νυχιών , Yoga & Pilates Instructors για γνωστό Spa Αισθητικής όπου παρέχει υπηρεσίες κατ'οίκον. Θέση εργασίας:Πλήρους

  • Work
    Massage Therapist
    I Love Massage Wellness & Therapies - Αθήνα

    Ζητούνται Θεραπεύτριες Μασάζ για γνωστή Εταιρεία Κατ Οίκον Μασάζ. Θέση εργασίας: Πλήρους απασχόλησης. Απαραίτητα Προσόντα:

  • Work
    ΠΛΥΝΤΕΣ ΦΟΡΤΗΓΩΝ
    ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ - Θεσσαλονίκη

    Περιγραφή Θέσης: Υπάλληλος σε πρατήριο καυσίμων Αρμοδιότητες: Πλύσιμο φορτηγών Απαραίτητα Προσόντα: Όρεξη για δουλειά Πνεύμα συνεργασίας

  • Work
    Ζητείται νοσηλεύτρια/νοσοκόμα
    Ιδιωτικό Πολυιατρείο - Πειραιάς

    Zητείται νοσοκόμα/νοσηλεύτρια με οργανωτικές ικανότητες, καλή γνώση Η/Υ και αγγλικών κυρίως για γραμματειακή υποστήριξη σε ιδιωτικό

  • Work
    ΓΑΖΩΤΡΙΑ
    ΕΞΥΠΝΟ ΕΠΙΠΛΟ - Πανελλήνια

    ΓΑΖΩΤΡΙΑ ΓΙΑ ΒΙΟΤΕΧΝΙΕΣ ΣΑΛΟΝΙΩΝ ΓΙΑ ΜΟΝΙΜΗ ΕΡΓΑΣΙΑ, ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΜΕ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΜΙΣΘΟ!

  • Work
    ΤΑΠΕΤΣΕΡΗΣ

    ΤΑΠΕΤΣΕΡΗΣ ΓΙΑ ΒΙΟΤΕΧΝΙΕΣ ΣΑΛΟΝΙΩΝ ΓΙΑ ΜΟΝΙΜΗ ΕΡΓΑΣΙΑ, ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΜΕ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΜΙΣΘΟ!

  • Work
    ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΝΟΜΗΣ
    ΞΥΛΟΥΡΓΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ - Αθήνα

    Κορυφαία Ελληνική εταιρεία, που δραστηριοποιείται στον κλάδο των ξύλινων κατασκευών, με Έδρα τον Άγιο Στέφανο Αττικής, αναζητά Υπεύθυνο

  • Work
    Κλόουν ανιματέρ για παιδικά παρτυ
    Πέπη - Πειραιάς

    Περιγραφή Θέσης: Κλόουν ανιματέρ για παιδικά πάρτι.

Νέα Άρθρα

Elevator Pitch: Τι είναι και πώς να το δημιουργήσεις
Δώρο Χριστουγέννων: Όλα όσα πρέπει να ξέρετε
Νέα επαγγελματική αρχή μετά τα 40; Φυσικά και γίνεται!
Συγκρούσεις στην δουλειά: Αντιμετώπισε τις σωστά
Πως να γίνετε καλύτερος εργοδότης
Freelancing: Συμβουλές για μία επιτυχημένη καριέρα

Στατιστικά

518

Αγγελίες Εργασίας

348

Εργοδότες

6511

Μέλη