Ψάξε και βρες εργασία. Ξεκίνα νέα καριέρα!

Η θέση εργασίας που ψάχνεις ίσως βρίσκεται εκεί έξω. Εμείς θα σε βοηθήσουμε να την βρεις.

Αγγελίες ανα κατηγορία - πόλη - εργοδότη

Θέσεις εργασίας στο JobsToday

  • Work
    Σύμβουλος Ακίνητης Περιουσίας
    RE/MAX - Θεσσαλονίκη

    Εαν περιμένεις την επαγγελματική συνεργασία που θα σου προσφέρει συνεχή εκπαίδευση εξέλιξη και υψηλά εισοδήματα η στιγμή έφτασε! Έχεις

  • Work
    Ασκούμενος-η δικηγόρος
    ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ - Θεσσαλονίκη

    Από δικηγορικό γραφείο στην περιοχή του Καλοχωρίου, ζητείται Ασκούμενος/η Δικηγόρος για ουσιαστική άσκηση γενικής δικηγορίας, με προοπτική

  • Work
    Εργάτης τυροκομείου
    ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΕ - Θεσσαλονίκη

    Ζητείται εργάτης με γνώσεις λειτουργίας μηχανημάτων παραγωγής τυροκομικών προϊόντων, για πλήρη απασχόληση από εταιρεία παραγωγής

  • Work
    ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ
    ΚΟΣ ΜΑΡΚΟΣ - Θεσσαλονίκη

    Περιγραφή Θέσης: ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ- ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ Απαραίτητα Προσόντα: ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ, ΓΝΩΣΗ Η/Υ ( WINDOWS, E-MAIL, WORD, EXCEL ΚΤΛ) ΓΝΩΣΗ

  • Work
    ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΕΙ ΝΑΥΠΗΓΙΚΗΣ ή ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ
    Ι ΔΗΜΟΥΛΗΣ Κ ΣΙΑ ΕΕ - Πειραιάς

    Η εταιρία Spectrum NDT, ζητά νέο υπάλληλο, ηλικίας έως 27 ετών,απόφοιτο ΤΕΙ Ναυπηγικής ή Μηχανολογίας για εργασίες στο πεδίο σε εφαρμογές Μη

  • Work
    ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΓΙΑ ΚΡΕΠΕΡΙ
    Κουτρας - Θήρα

    ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΥΠΆΛΛΗΛΟΙ ΓΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΚΡΕΠΕΡΙ ΓΙΑ ΣΕΖΟΝ 2020, ΘΗΡΑ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ Περιγραφή Θέσης:ΚΟΥΖΙΝΑ- ΣΕΡΒΙΣ- ΜΠΟΥΦΕ -ΛΑΝΤΖΑ

  • Work
    Πωλητής σε εταιρεία τροφίμων

    Ζητείται Πωλητής από εταιρεία παραγωγής τροφίμων με έδρα τη Νεοχωρούδα. Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα οδήγησης Β' κατηγορίας, ευχέρεια

  • Work
    Άτομο για Κρύα Κουζίνα
    ManDynamic - Έδεσσα

    Η ManDynamic αναζητά άτομο για κρύα κουζίνα σε Εστιατόριο Περιοχή: Παλαιό Άγ. Αθανάσιο (Καϊμακτσαλάν) Επιθυμητά προσόντα: Προϋπηρεσία

Νέα Άρθρα

Νέα εργασία: Τι να κάνεις και τι όχι την πρώτη εβδομάδα
Πώς θα γίνεις περισσότερο αποδοτικός στην εργασία
Νέες θέσεις εργασίας στο δημόσιο και ιδιωτικό τομέα
Mobbing: Τι είναι και πώς μπορεί να αντιμετωπιστεί
Online επιχείρηση: Πως να ξεκινήσεις και τι να προσέξεις
Συνέντευξη εργασίας: Τι να ρωτήσεις για να ξεχωρίσεις

Στατιστικά

442

Αγγελίες Εργασίας

304

Εργοδότες

6252

Μέλη