Ψάξε και βρες εργασία. Ξεκίνα νέα καριέρα!

Η θέση εργασίας που ψάχνεις ίσως βρίσκεται εκεί έξω. Εμείς θα σε βοηθήσουμε να την βρεις.

Αγγελίες ανα κατηγορία - πόλη - εργοδότη

Θέσεις εργασίας στο JobsToday

  • Work
    Πωλήτρια και υπεύθυνη καταστηματος AFISORAMA
    Afisorama - Αθήνα

    Το Afisorama ζητά πωλήτρια για το νέο κατάστημα Χαλανδρίου. Απαραίτητες είναι οι γνώσεις σε περιβάλλον Microsoft Windows& Office καθώς και προϋπηρεσία

  • Work
    ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ
    FORUM TRAINING - Αθήνα

    Από Εκπαιδευτικό Φορέα ζητείτε άτομο για μερική απασχόληση σε γραμματειακή & οργανωτική υποστήριξη σεμιναρίων για πρωινά ή απογευματινά

  • Work
    Πακετάς για Πιτσαρία
    Molto Bene - Θεσσαλονίκη

    Ζητείται πακετάς από την πιτσαρία Molto Bene (Κέντρο Θεσσαλονίκης) για βραδινές ώρες εκτός Δευτέρας, με δικό του μηχανάκι. 4€/ώρα Τηλεφωνική

  • Work
    Junior Marketing Manager
    INFINITY - Θεσσαλονίκη

    Νεοσύστατη εταιρεία που ειδικεύεται στην παροχή συμβουλών και ολοκληρωμένων λύσεων σε θέματα Marketing για μεγάλους πελάτες που εκπροσωπεί

  • Work
    CROSSFIT Trainer
    GYMNASIUM Network - Θεσσαλονίκη

    CROSSFIT Trainer ζητείται για απασχόληση σε δίκτυο γυμναστηρίων στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Απαραίτητη προϋπηρεσία και εκπαίδευση στο CROSSFIT. Αποστολή

  • Work
    ΠΩΛΗΣΕΙΣ - MARKETING
    D.ELLINAS FACTORY PRODUCTS LTD - Ρόδος

    Περιγραφή Θέσης: Η εταιρεία D.ELLINAS FACTORY PRODUCTS LTD με εδρα την Κύπρο, ζητά να προλάβει sales and marketing για επέκταση των δραστηριοτήτων της στην

  • Work
    ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΓΡΑΦΕΙΟΥ
    ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ - Θεσσαλονίκη

    Ζητείται υπάλληλος για συμβολαιογραφείο το οποίο εδρεύει στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Πρωινή, πενθήμερη, πλήρης απασχόληση. Απαραίτητη

  • Work
    Ζητείται οδηγός - διανομέας
    ΤΡΟΧΑΔΗΝ - Αθήνα

    Περιγραφή Θέσης: Οδηγός - Διανομέας φακέλων - δεμάτων εντός Αττικής Απαραίτητα Προσόντα: Κάτοχος μοτοσυκλέτας Η εταιρία προσφέρει:

Νέα Άρθρα

Θέλεις να παραιτηθείς; Κάνε το με επαγγελματισμό
Ποια λάθη σε απομακρύνουν από την προαγωγή
Νέα εργασία: Τι να κάνεις και τι όχι την πρώτη εβδομάδα
Πώς θα γίνεις περισσότερο αποδοτικός στην εργασία
Νέες θέσεις εργασίας στο δημόσιο και ιδιωτικό τομέα
Mobbing: Τι είναι και πώς μπορεί να αντιμετωπιστεί

Στατιστικά

459

Αγγελίες Εργασίας

296

Εργοδότες

6310

Μέλη