Ψάξε και βρες εργασία. Ξεκίνα νέα καριέρα!

Η θέση εργασίας που ψάχνεις ίσως βρίσκεται εκεί έξω. Εμείς θα σε βοηθήσουμε να την βρεις.

Αγγελίες ανα κατηγορία - πόλη - εργοδότη

Θέσεις εργασίας στο JobsToday

  • Work
    Λαντζέρης
    Ξενοδοχείο 5* - Πανελλήνια

    Περιγραφή Θέσης: Ξενοδοχείο 5* στη Λεμεσό Κύπρου αναζητά άτομα για λάντζα. Η εταιρία προσφέρει: διαμονή, διατροφή και μηνιαίο μισθό 850ευρώ

  • Work
    Προσωπικό Ασφαλείας - Security
    ALFA HELLAS SECURITY - Θεσσαλονίκη

    Η Alfa Hellas Security ενδιαφέρεται να προσλάβει προσωπικό ασφαλείας για εργασία στη Θεσσαλονίκη (Πυλαία / Ευκαρπία). Απαραίτητη προϋπόθεση

  • Work
    ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΔΙΑΚΡΙΒΩΣΕΩΝ
    GLOBETECH LABORATORIES - Αθήνα

    Ζητείται πτυχιούχος μηχανικός ΤΕΙ ή τελειόφοιτος για πρακτική, με εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τα εργαστήρια διακριβώσεων

  • Work
    Ζητείται Ηλεκτρολόγος Μηχανικός
    Easyenergy - Θεσσαλονίκη

    Ζητείται, από τεχνική εταιρεία στο Καλοχώρι Θεσσαλονίκης, Ηλεκτρολόγος Μηχανικός για πλήρη και μόνιμη απασχόληση. Αντικείμενο φωτοβολταϊκά

  • Work
    ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ
    HUBERT SCHMID Recycling und Umweltschuz GmbH - Θεσσαλονίκη

    Ο όμιλος εταιρειών UBERT SCHMID δραστηριοποιείται παραδοσιακά στον τομέα της κατασκευής, της ανακύκλωσης, του περιβάλλοντος, της ενέργειας

  • Work
    Βοηθός Υδραυλικού
    SOLEN - Αθήνα

    Ζητείται Βοηθός Υδραυλικού για τοποθέτηση Ηλιακών. Δίνεται η προοπτική εξέλιξης στην δουλειά.

  • Work
    Πολιτικός ή Μηχανολόγος Μηχανικός
    ΑΦΟΙ ΣΤΑΘΑ Ο.Ε. - Αθήνα

    Τεχνική Εταιρεία στην Αθήνα ζητά Πολιτικό ή Μηχανολόγο Μηχανικό, με γνώση της νομοθεσίας των δημοσίων έργων, σύνταξη επιμετρήσεων

  • Work
    ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΙΣΠΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
    SO EASY - Αθήνα

    Ο Όμιλος So easy® με 85 εκπαιδευτήρια σε όλη την Ελλάδα, ζητά καθηγητές Ισπανικής Γλώσσας για διδασκαλία στην περιοχή της Νέας Ερυθραίας. Προσόντα:

Νέα Άρθρα

Πρόγραμμα Κοινωνικού Τουρισμού 2019-2020
Τι ψάχνουν οι εργοδότες και τι να κάνεις στη συνέντευξη!
16.787 Μόνιμες θέσεις στο δημόσιο αναμένονται το 2019!
Έρχεται πρόγραμμα κοινωφελούς εργασίας για 8.933 ανέργους τον Φεβρουάριο!
Πως να βρεις δουλειά στον χώρο της Υγείας!
Η σημαντικότητα των social media στην αγορά εργασίας!

Στατιστικά

716

Αγγελίες Εργασίας

403

Εργοδότες

4999

Μέλη