Ψάξε και βρες εργασία. Ξεκίνα νέα καριέρα!

Η θέση εργασίας που ψάχνεις ίσως βρίσκεται εκεί έξω. Εμείς θα σε βοηθήσουμε να την βρεις.

Αγγελίες ανα κατηγορία - πόλη - εργοδότη

Χάρτης Εργασίας

Θέσεις εργασίας στο JobsToday

  • Work
    Ζητείται Διανομέας - Delivery
    honky donkey - Αθήνα

    Περιγραφή Θέσης: Διανομέας (Delivery) Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΑΝΟΜΈΑΣ με δικό του μηχανάκι Επιθυμητά Προσόντα: προϋπηρεσία Η

  • Work
    ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΘΕΣΕΩΝ ΚΑΘΗΓΗΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ
    Research.Synelixis - Αθήνα

    Ζητούνται καθηγητές/καθηγήτριες ειδικοτήτων, Χημικός,Πληροφορικής, Οικονομολόγος, Λογιστής, για διδασκαλία πανεπιστημιακών μαθημάτων

  • Work
    Junior Account Executive
    Minds Strategies - Θεσσαλονίκη

    Αρμοδιότητες: Επικοινωνία με πελάτες και εξωτερικούς συνεργάτες. Έλεγχος και διαχείριση ροής εργασιών. επικύρωση project και παραγγελιών

  • Work
    Οπτικός, Βέροια
    ManDynamic - Βέροια

    Ζητείται από μεγάλη αλυσίδα οπτικών στη Βέροια Οπτικός με πτυχίο Οπτικής και Οπτομετρίας μέχρι 35 χρονών Προϋπηρεσία επιθυμητή

  • Work
    ΠΩΛΗΣΕΙΣ
    Α. ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ & ΣΙΑ ΟΕ - Θεσσαλονίκη

    Περιγραφή Θέσης:Υπεύθυνος/η πωλήσεων απο αποθήκη με αξεσουάρ μόδας Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Άριστη γνώση της βουλγάρικης

  • Work
    Store Designer/Αρχιτέκτονας
    Γρηγόρης - Αθήνα

    Ο Γρηγόρης, πιστός στις αξίες του και στην Ελληνικότητά του, προσφέρει με αγάπη τις μοναδικές του γεύσεις, γεμίζοντας με χαρά την καρδιά

  • Work
    ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΩΝ
    MeliAlice - Αθήνα

    Αναζητάμε άμεσα νέες έως 45 ετών για την προώθηση προϊόντων σε εμπορικά καταστήματα καλλυντικών της Αθήνας. Οι υποψήφιες θα προωθούν

  • Work
    ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ
    ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ - Πανελλήνια

    Γυμναστής ΤΕΦΑΑ αναλαμβάνει την προσωπική σας εκγύμναση, με στόχο την απώλεια βάρους, τη μυϊκή ενδυνάμωση και την αντοχή, τη μυική υπερτροφία

Νέα Άρθρα

3 πράγματα που δεν μπορείς να ελέγξεις όταν ψάχνεις εργασία (και 3 που μπορείς!).
10 χρήσιμες συμβουλές για μια επιτυχημένη καριέρα.
6 συμβουλές για να πετύχεις στη νέα σου δουλειά.
Δες πως να χειριστείς μια τηλεφωνική συνέντευξη.
7 συμβουλές για να διατηρήσεις τη δουλειά σου.
3 τρόποι για να ξεκινήσεις την αναζήτηση εργασίας.

Στατιστικά

7067

Αγγελίες Εργασίας

1780

Εργοδότες

188

Πηγές