Ψάξε και βρες εργασία. Ξεκίνα νέα καριέρα!

Η θέση εργασίας που ψάχνεις ίσως βρίσκεται εκεί έξω. Εμείς θα σε βοηθήσουμε να την βρεις.

Αγγελίες ανα κατηγορία - πόλη - εργοδότη

Χάρτης Εργασίας

Θέσεις εργασίας στο JobsToday

  • Work
    ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΡΓΟΔΗΓΟΣ - ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
    ΠΑΝΤΕΧΝΙΚΗ ΕΡΓΩΝ ΑΕ - Θεσσαλονίκη

    ζητείται Εργοδηγός με πενταετή εμπειρία τουλάχιστον στα υδραυλικά έργα, για εργασία σε Τεχνική Εταιρεία στην περιοχή Θεσσαλονίκης. Αποστολή

  • Work
    ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΟΥ

    ζητείται χειριστής Μηχανημάτων έργου (jcb κ.τ.λ.) με σχετική άδεια οδήγησης, για εργασία σε Τεχνική Εταιρεία στην περιοχή Θεσσαλονίκης. Αποστολή

  • Work
    ΠΑΡΚΑΔΟΡΟΣ - Αθήνα
    Actionline Ltd. - Αθήνα

    H ΑCTIONLINE, εταιρεία παροχής υπηρεσιών προς επιχειρήσεις στην Ελλάδα, για λογαριασμό πελάτη της, αναζητά παρκαδόρους με άμεση διαθεσιμότητα

  • Work
    Στελέχη Χρηματοοικονομικού Ομίλου
    Μεγάλος Τραπεζοασφαλιστικός Όμιλος - Αθήνα

    Περιγραφή Θέσης: Ο μεγαλύτερος Τραπεζοασφαλιστικός Όμιλος της χώρας και με ηγετική θέση στην Αγορά, δημιουργεί νέες θέσεις και επιλέγει

  • Work
    Sales Support Administrator EMEA
    HRStrategy - Αθήνα

    Our client, a well-established multinational company wishes to employ a Sales Support Administrator for Middle East & Africa based in Athens, Greece. Main Accountabilities Efficiently enter and manage all company orders to relevant factories Liaise

  • Work
    Φωτοτυπικό Κέντρο
    V Printing&scanning - Θεσσαλονίκη

    Ζητείται κοπέλα για εργασία σε φωτοτυπικό κέντρο στον Εύοσμο,αποστολή βιογραφικού στο Vasilis7060@hotmail.com

  • Work
    ΟΔΗΓΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ
    TRANSHELIT AE - Θεσσαλονίκη

    Περιγραφή Θέσης: ΟΔΗΓΟΣ ΔΙΕΘΩΝ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ Αρμοδιότητες: ΜΕΤΑΦΟΡΕΣ ΙΤΑΛΙΑ ΕΛΛΑΔΑ Απαραίτητα Προσόντα: ΚΑΤΟΧΟΣ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΣ Ε ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

  • Work
    Ζητούνται μονταδόροι
    ΖΑΚΟΣ GROUP - Θεσσαλονίκη

    Από ανώνυμη κατασκευαστική εταιρεία που βρίσκεται στην βιομηχανική περιοχή του Καλοχωρίου ζητούνται μονταδόροι για μόνιμη απασχόληση.

Νέα Άρθρα

3 πράγματα που δεν μπορείς να ελέγξεις όταν ψάχνεις εργασία (και 3 που μπορείς!).
10 χρήσιμες συμβουλές για μια επιτυχημένη καριέρα.
6 συμβουλές για να πετύχεις στη νέα σου δουλειά.
Δες πως να χειριστείς μια τηλεφωνική συνέντευξη.
7 συμβουλές για να διατηρήσεις τη δουλειά σου.
3 τρόποι για να ξεκινήσεις την αναζήτηση εργασίας.

Στατιστικά

8258

Αγγελίες Εργασίας

1971

Εργοδότες

160

Πηγές