Ψάξε και βρες εργασία. Ξεκίνα νέα καριέρα!

Η θέση εργασίας που ψάχνεις ίσως βρίσκεται εκεί έξω. Εμείς θα σε βοηθήσουμε να την βρεις.

Αγγελίες ανα κατηγορία - πόλη - εργοδότη

Θέσεις εργασίας στο JobsToday

  • Work
    Ανειδίκευτο Προσωπικό Βιομηχανίας Παραγωγής Επίπλων
    ΣΤΑΡΙΔΑΣ ΑΒΕΕ - Τρίκαλα

    ΠεριγραφήΘέσης: Είσαι νέος, έως 24 ετών, και επιθυμείς να γίνεις Τεχνίτης ξύλου (μαραγκός, επιπλοποιός, τοποθετητής επίπλων); Τότε είσαι

  • Work
    Τοποθετητής Επίπλων
    ΣΤΑΡΙΔΑΣ ΑΒΕΕ - Αθήνα

    Περιγραφή Αγγελίας: Στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξης της επιχείρησης μας αναζητούμε για την Αθήνα (κατάστημα Χαριλάου Τρικούπη 159

  • Work
    Προσωπικό Βιομηχανίας Παραγωγής Επίπλων

    Περιγραφή Θέσης: Στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξης της επιχείρησης μας αναζητούμε τις εξής ειδικότητες για το κατάστημα μας στα Τρίκαλα: 1.

  • Work
    Υπεύθυνος Εισαγωγών-Εξαγωγών
    ManDynamic - Θεσσαλονίκη

    Η ManDynamic αναζητά Υπεύθυνο Εισαγωγών/Εξαγωγών για Εταιρία. Περιοχή: Θεσσαλονίκη Απαραίτητα προσόντα: Άριστη γνώση Αγγλικών (C2) Άριστη

  • Work
    ΔΙΑΣΩΣΤΗΣ - ΠΛΗΡΩΜΑ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟΥ
    europ assistance - Αθήνα

    Περιγραφή Θέσης: ΔΙΑΣΩΣΤΕΣ Απόφοιτοι πιστοποιημένοι ΙΕΚ ΕΚΑΒ, ζητούνται από ιδιωτική ασφαλιστική εταιρεία Ασθενοφόρων για πλήρη Απασχόληση. Παρακαλώ

  • Work
    Παραγωγή Καφέ - Μπουφέ

    Η ManDynamic αναζητά Άτομο για Παραγωγή Καφέ - Μπουφέ για Καφετέρια Περιοχή: Χαλκιδική Αγ.Νικόλαος Αρμοδιότητες: Παραγωγή Καφέ Εξυπηρέτηση

  • Work
    ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΠΟΙΟΤΙΚΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ
    EL PACK - Πάτρα

    ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΤΕΙ (ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ή ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ) AΠΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΟΜΙΛΟΥ ΣΤΗΝ ΒΙΠΕ ΠΑΤΡΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΠΟΙΟΤΙΚΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ.

  • Work
    Ζητείται οδηγός - χειριστής
    GR Μεταφορικη - Αθήνα

    Ζητείται από μεταφορική εταιρεία, οδηγός με γνώσεις χειρισμού γερανοφόρου, με δίπλωμα Γ κατηγορίας, Έλληνας, έως 50 ετών. Απαραίτητη

Νέα Άρθρα

ΟΑΕΔ: Νέα προγράμματα απασχόλησης ανέργων
Βιογραφικό: Τι να γράψετε, αν δεν έχετε προϋπηρεσία
Θέλεις να παραιτηθείς; Κάνε το με επαγγελματισμό
Ποια λάθη σε απομακρύνουν από την προαγωγή
Νέα εργασία: Τι να κάνεις και τι όχι την πρώτη εβδομάδα
Πώς θα γίνεις περισσότερο αποδοτικός στην εργασία

Στατιστικά

484

Αγγελίες Εργασίας

314

Εργοδότες

6355

Μέλη