Ψάξε και βρες εργασία. Ξεκίνα νέα καριέρα!

Η θέση εργασίας που ψάχνεις ίσως βρίσκεται εκεί έξω. Εμείς θα σε βοηθήσουμε να την βρεις.

Αγγελίες ανα κατηγορία - πόλη - εργοδότη

Χάρτης Εργασίας

Θέσεις εργασίας στο JobsToday

  • Work
    Ζητείται γυναίκα Ελληνίδα για φ΄υλαξη παιδιών
    ΗΡΩ - Ρέθυμνο

    Περιγραφή Θέσης: Φυλαξη δυο παιδιών 5 και 2 χρονών. Πρωινή βάρδια 10'00-18'00 και βραδυνή βάρδια 18"00-02"00 Αρμοδιότητες: Φύλαξη παιδι΄΄ων, φαγητό

  • Work
    Ζητείται σερβιτόρος
    iro cafe-snack bar/ ΗΡΩ - Ρέθυμνο

    Περιγραφή Θέσης: Σερβιτόρος για εποχιακή επιχείρηση για την σεζόν 2019 Αρμοδιότητες: Σέρβις ποτών και φαγητών Απαραίτητα Προσόντα: Όρεξη

  • Work
    ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ BAR-ΜΠΟΥΦΕ
    iro cafe-snack bar - Ρέθυμνο

    Περιγραφή Θέσης: Ζητείται υπάλληλος να εργαστεί σε τουριστική επιχείρηση cafe snack bar Αρμοδιότητες: Bar-Mπουφέ Απαραίτητα Προσόντα: Γνώση

  • Work
    ΣΤΕΛΕΧΟΣ MARKETING
    Εταιρεία Marketing - Θεσσαλονίκη

    Η Eleven Marketing πρωτοπόρος στο χώρο του Marketing, στα πλαίσια της δυναμικής της ανάπτυξης, επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό της:

  • Work
    Μεγάλη γνωστή εταιρία στελεχώνει τα τμήματα Προώθησης και Marketing
    Διαφημιστική Εταιρεία - Θεσσαλονίκη

    Γι' αυτό το λόγο, αναζητά 5 άτομα, ηλικίας 20-31 ετών, για τη στελέχωση των γραφείων της στη Θεσσαλονίκη, με σκοπό τη μόνιμη συνεργασία

  • Work
    Εκπρόσωπος Μεγάλων Brand
    CTG Advertising - Θεσσαλονίκη

    Η CTG ORGANISATION λόγω ανάπτυξης και επέκτασης των δραστηριοτήτων μας στον τομέα των φιλανθρωπιών , θα στελεχώσει καινούριο τμήμα Marketing & Επικοινωνίας

  • Work
    Υπεύθυνος Επικοινωνίας
    ΕΤΑΙΡΕΙΑ MARKETING - Θεσσαλονίκη

    Η εταιρεία μας δραστηριοποιείται στην πόλη της Θεσσαλονίκης και είναι υπεύθυνη για την διεκπεραίωση ενεργειών Marketing στην περιοχή της

  • Work
    Εργάτης Μονωτής
    Monotiki MEPE - Θεσσαλονίκη

    Εταιρία βιομηχανικών μονώσεων στην περιοχή των Διαβατών ζητά εργάτη • Επιθυμητή ηλικία: 20-35 ετών Προσφέρεται άμεση πρόσληψη, ικανοποιητικός

Νέα Άρθρα

3 πράγματα που δεν μπορείς να ελέγξεις όταν ψάχνεις εργασία (και 3 που μπορείς!).
10 χρήσιμες συμβουλές για μια επιτυχημένη καριέρα.
6 συμβουλές για να πετύχεις στη νέα σου δουλειά.
Δες πως να χειριστείς μια τηλεφωνική συνέντευξη.
7 συμβουλές για να διατηρήσεις τη δουλειά σου.
3 τρόποι για να ξεκινήσεις την αναζήτηση εργασίας.

Στατιστικά

6651

Αγγελίες Εργασίας

1688

Εργοδότες

187

Πηγές