Ψάξε και βρες εργασία. Ξεκίνα νέα καριέρα!

Η θέση εργασίας που ψάχνεις ίσως βρίσκεται εκεί έξω. Εμείς θα σε βοηθήσουμε να την βρεις.

Αγγελίες ανα κατηγορία - πόλη - εργοδότη

Χάρτης Εργασίας

Θέσεις εργασίας στο JobsToday

  • Work
    Ζητείται πωλήτρια σε λαϊκή
    Αλέξανδρο - Πολύκαστρο

    Ζητείται πωλήτρια καθημερινά από Δευτέρα έως Σάββατο Σε διάφορες συνοικίες της Θεσσαλονίκης τιμή 20 ευρώ πληρωμή αυθημερόν Η δουλειά

  • Work
    Νηπιαγωγος
    Παιδοτοπος - Θεσσαλονίκη

    Περιγραφή Θέσης: απασχόληση παιδιών σε παιδοτοπο με δραστηριότητες Αρμοδιότητες:απασχόληση παιδιών με δραστηριότητες Απαραίτητα

  • Work
    Πωλητές- Πωλήτριες για άμεση στελέχωση
    ΕΤΑΙΡΕΙΑ MARKETING - Θεσσαλονίκη

    Αναζητάμε νέους έως 35 ετών για τη θέση Στέλεχος Πωλήσεων. Η θέση αφορά στη διενέργεια διαφημιστικής καμπάνιας B2B , στην έρευνα αγοράς

  • Work
    ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
    ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ - Αθήνα

    ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΑΠΟ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΜΕ ΓΝΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΟ ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΔΙΚΑΙΟ. ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΠΡΟΣΟΝ Η ΓΝΩΣΗ

  • Work
    Τελειόφοιτοι Τ.Ε.Ι. Εμπορίας & Διαφήμισης / Διοίκησης Επιχειρήσεων
    Διαφημιστική Εταιρεία - Θεσσαλονίκη

    Διαφημιστική εταιρεία που δραστηριοποιείται στη παροχή υπηρεσιών Marketing για λογαριασμό μεγάλων πελατών αναζητά: • Διοικητικές, οργανωτικές

  • Work
    Υπεύθυνος Ε-shop
    Sapidis fashion&Style - Θεσσαλονίκη

    Ζητείται Υπεύθυνος / Υπεύθυνη E-shop & Digital Marketing από εταιρεία ενδυμάτων με έδρα τη Θεσσαλονίκη. Η εργασία αφορά την καταχώρηση και ενημέρωση

  • Work
    βοηθος μαγειρα
    Ι. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ-ΔΗΜ.ΤΣΙΛΙΚΟΣ &ΣΙΑ ΟΕ - Αθήνα

    Περιγραφή Θέσης: κρυα κουζινα Αρμοδιότητες: Βοηθος Μαγειρα Απαραίτητα Προσόντα: Ελληνας μεχρι 28 ετων Επιθυμητά Προσόντα: πεπειραμμενος Η

  • Work
    ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ
    ΜΑΛΑΜΑΚΗΣ Μ. - Βόλος

    Περιγραφή Θέσης: Ζητήται άτομο, για εργασία(Γραμματειακή Υποστήριξη), σε Γυναικολογικό Ιατρείο στον Βόλο. Αποστολή βιογραφικών: malamakism@anaptyxiaki.gr

Νέα Άρθρα

3 πράγματα που δεν μπορείς να ελέγξεις όταν ψάχνεις εργασία (και 3 που μπορείς!).
10 χρήσιμες συμβουλές για μια επιτυχημένη καριέρα.
6 συμβουλές για να πετύχεις στη νέα σου δουλειά.
Δες πως να χειριστείς μια τηλεφωνική συνέντευξη.
7 συμβουλές για να διατηρήσεις τη δουλειά σου.
3 τρόποι για να ξεκινήσεις την αναζήτηση εργασίας.

Στατιστικά

6867

Αγγελίες Εργασίας

1765

Εργοδότες

188

Πηγές