Ψάξε και βρες εργασία. Ξεκίνα νέα καριέρα!

Η θέση εργασίας που ψάχνεις ίσως βρίσκεται εκεί έξω. Εμείς θα σε βοηθήσουμε να την βρεις.

Αγγελίες ανα κατηγορία - πόλη - εργοδότη

Θέσεις εργασίας στο JobsToday

  • Work
    ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΑΠΟΦΟΙΤΟΥ ΤΕΦΑΑ
    HAPPY SWIMMING - Θεσσαλονίκη

    Περιγραφή Θέσης: ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ, ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ Απαραίτητα Προσόντα: ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΤΕΦΑΑ

  • Work
    ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΣΥΜΒΑΤΙΚΟΥ ΤΟΡΝΟΥ
    METALONICA IKE - Θεσσαλονίκη

    Περιγραφή Θέσης: ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ - ΤΟΡΝΑΔΟΡΟΣ Επιθυμητά Προσόντα: ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΕ ΤΟΡΝΟ (ΣΥΜΒΑΤΙΚΟ)

  • Work
    ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΚΑΤΕΡΓΑΣΙΑΣ CNC

    Περιγραφή Θέσης: ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ CNC Αρμοδιότητες: ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΤΕΡΓΑΣΙΑΣ CNC Απαραίτητα Προσόντα: ΓΝΩΣΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΟΥ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟ ΣΕ

  • Work
    Αναζητώ Κομμώτρια
    Γκυζη - Αθήνα

    Αναζητώ Κομμώτρια για κατ' οίκον Χτένισμα, Ίσιωμα, 2 φορές την εβδομάδα. Περιοχή Γκύζη. Αμοιβή 5 Ευρώ.

  • Work
    ΞΥΛΟΥΡΓΟΣ-ΣΚΕΛΕΤΟΠΟΙΟΣ
    dafi-dafi - Αθήνα

    Εταιρεία κατασκευής επίπλου, αναζητά Ξυλουργό - Σκελετοποιό.

  • Work
    ΓΑΖΩΤΗΣ-ΓΑΖΩΤΡΙΑ

    Εταιρεία κατασκευής επίπλου, αναζητά Γαζωτή-Γαζώτρια για την κατασκευή επενδεδυμένων επίπλων. Απαραίτητη η γνώση χειρισμού ηλεκτρικής

  • Work
    ΤΑΠΕΤΣΕΡΗΣ κ ΒΟΗΘΟΣ ΤΑΠΕΤΣΕΡΗ

    Εταιρεία κατασκευής επίπλων, αναζητά Ταπετσέρη και Βοηθός Ταπετσέρη για την κατασκευή επενδεδυμένων επίπλων.

  • Work
    Airbnb Co-host
    ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΗΤΣΑΚΟΣ - Αθήνα

    As a co-host you will be responsible for the smooth and high quality operation of the reservations already booked. You will handle all bookings, after the booking confirmation through the guests’ trip until the check out and the final review. Your

Νέα Άρθρα

Βιογραφικό: Τι να γράψετε, αν δεν έχετε προϋπηρεσία
Θέλεις να παραιτηθείς; Κάνε το με επαγγελματισμό
Ποια λάθη σε απομακρύνουν από την προαγωγή
Νέα εργασία: Τι να κάνεις και τι όχι την πρώτη εβδομάδα
Πώς θα γίνεις περισσότερο αποδοτικός στην εργασία
Νέες θέσεις εργασίας στο δημόσιο και ιδιωτικό τομέα

Στατιστικά

472

Αγγελίες Εργασίας

318

Εργοδότες

6343

Μέλη