Ψάξε και βρες εργασία. Ξεκίνα νέα καριέρα!

Η θέση εργασίας που ψάχνεις ίσως βρίσκεται εκεί έξω. Εμείς θα σε βοηθήσουμε να την βρεις.

Αγγελίες ανα κατηγορία - πόλη - εργοδότη

Χάρτης Εργασίας

Θέσεις εργασίας στο JobsToday

  • Work
    Μπαργούμαν
    ΜΠΑΜΠΗΣ - Θεσσαλονίκη

    Περιγραφή Θέσης: Μπαργούμαν Αρμοδιότητες: μπαρ Απαραίτητα Προσόντα: εμπειρία Επιθυμητά Προσόντα: δημόσιες σχέσεις Η εταιρία προσφέρει:

  • Work
    Exports/Imports with Russian speaker
    Victoria Ovchinnikova - Αθήνα

    Ψάχνω για δουλειά ως Sales Import/Export Manager and general Business development assistant (full/part-time). I am native Russian having experience in exports of Greek products to Russia and Russian speaking countries (Azerbaijan/Ukraine/Kazakhstan/Moldova/Georgia)

  • Work
    ziteitai servitoros-a
    kwstantinos - Κατερίνη

    Περιγραφή Θέσης:ziteitai servitoros-a apo 18 ews 30 etwn me prohpuresia toulaxiston 1 etoys gia paraliako magazi stin olumpiaki akth Αρμοδιότητες: servis Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά

  • Work
    Θέσεις εργασίας για Chefs de Partie στην Αγγλία
    Restaurant Ventures Limited T/A RV Recruit - Πανελλήνια

    Ψάχνουμε για έμπειρους και παθιασμένους Chefs de Partie να δουλέψουν στο Ηνωμένο Βασίλειο. Η εταιρία μας Μια ομάδα 30+ φημισμένων γαλλικών

  • Work
    Θέσεις για Chefs στην Αγγλία

    Είσαι σεφ και σε ενδιαφέρει να εργαστείς στην Αγγλία; Η εταιρεία μας, γκρουπ διεθνώς αναγνωρισμένων εστιατορίων υπό την αιγίδα chef

  • Work
    Ζητούνται ζαχαροπλάστες
    Ζαχαροπλαστειο Ανατολική Θεσσαλονικη - Θεσσαλονίκη

    Ζητουνται ζαχαροπλάστες με γνώσεις στην ζαχαροτεχνια-ζαχαροπαστα,σε ζαχαροπλαστειο στην Ανατολική Θεσσαλονικη. Παρακαλώ όπως στείλετε

  • Work
    Υπάλληλος Τουριστικού Γραφείου
    Τζένη Λιάγκα - Αθήνα

    Περιγραφή Θέσης: υπάλληλος γραφείου. Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Άριστη γνώση του AMADEUS, FORTHCRS. Άριστη γνώση της αγγλικής. Επιθυμητά

  • Work
    Υπάλληλος Οικονομικής Διεύθυνσης
    Actionline - Αθήνα

    H ΑCTIONLINE, εταιρεία παροχής υπηρεσιών προς επιχειρήσεις, για λογαριασμό πελάτη της, αναζητά ικανά στελέχη για εργασία σε μεγάλο Χρηματοπιστωτικό

Νέα Άρθρα

3 πράγματα που δεν μπορείς να ελέγξεις όταν ψάχνεις εργασία (και 3 που μπορείς!).
10 χρήσιμες συμβουλές για μια επιτυχημένη καριέρα.
6 συμβουλές για να πετύχεις στη νέα σου δουλειά.
Δες πως να χειριστείς μια τηλεφωνική συνέντευξη.
7 συμβουλές για να διατηρήσεις τη δουλειά σου.
3 τρόποι για να ξεκινήσεις την αναζήτηση εργασίας.

Στατιστικά

5413

Αγγελίες Εργασίας

1328

Εργοδότες

150

Πηγές