Ψάξε και βρες εργασία. Ξεκίνα νέα καριέρα!

Η θέση εργασίας που ψάχνεις ίσως βρίσκεται εκεί έξω. Εμείς θα σε βοηθήσουμε να την βρεις.

Αγγελίες ανα κατηγορία - πόλη - εργοδότη

Θέσεις εργασίας στο JobsToday

  • Work
    Σερβιτόροι - ες
    ManDynamic - Θεσσαλονίκη

    Η ManDynamic αναζητά Σερβιτόροι-ες για Εστιατόριο. Περιοχή: Τριστινίκα, Χαλκιδική Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Διαμονή/Διατροφή Σεζόν

  • Work
    Φροντιστές ηλικιωμένων ατόμων
    ΝΜ homecare - Θεσσαλονίκη

    Υπό σύσταση εταιρία παροχής υπηρεσιών, με εξειδίκευση στην κατ’ οίκον μη-ιατρική φροντίδα προς ηλικιωμένα άτομα, ζητά φροντιστές για

  • Work
    ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΠΟΙΟΤΙΚΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ
    ΞΥΛΙΝΕΣ ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ - Αθήνα

    Κορυφαία Ελληνική εταιρεία, που δραστηριοποιείται στον κλάδο των ξύλινων κατασκευών, με Έδρα τον Άγιο Στέφανο Αττικής, αναζητά Υπεύθυνο

  • Work
    ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ
    ITALKROM ΑΦΟΙ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΕ - Αθήνα

    Ζητείται, από εταιρία βερνικιών και χρωμάτων στις Αχαρνές Αττικής, προσωπικό για το τεχνικό της εργαστήριο, με σκοπό την προετοιμασία

  • Work
    Προωθήτρια
    AGORA ΕΠΕ - Αθήνα

    Ζητείται Προωθήτρια (ηλικία 18-40), για εργασία σε καταστήματα καλλυντικών, εμπορικά καταστήματα, super market. Βιογραφικό με πρόσφατη φωτογραφία

  • Work
    Πωλήτρια

    ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ κοπέλες για να εργαστούν ως πωλήτριες σε καταστήματα καλλυντικών στην Κηφισιά. Πλήρης απασχόληση. Τηλέφωνο επικοινωνίας:

  • Work
    Πωλήτρια

    ΖΗΤΕΙΤΑΙ έμπειρη πωλήτρια (ηλικία μέχρι 35) για τμήμα εσωρούχων από γνωστή αλυσίδα καταστημάτων στο Μαρούσι. Πλήρης απασχόληση. Τηλ.:

  • Work
    ΖΑΧΑΡΟΤΕΧΝΗΣ
    ΚΟΣΜΟΣ ΑΕ - Θεσσαλονίκη

    Περιγραφή Θέσης: ΖΑΧΑΡΟΤΕΧΝΗΣ Αρμοδιότητες: ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΗΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΚΑΛΗ ΓΝΩΣΗ ΖΑΧΑΡΟΠΑΣΤΑΣ Επιθυμητά Προσόντα: ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ Η

Νέα Άρθρα

Εργατικό ατύχημα: Όλα όσα πρέπει να γνωρίζετε
Πρακτική άσκηση: Πως να επωφεληθείτε από αυτή
Αρνητικοί συνάδελφοι και η αντιμετώπιση τους
ManpowerGroup: Δεν υπάρχει ταλέντο στην Ελλάδα
Αρνητική κριτική: Πώς θα την διαχειριστείς σωστά
Αναζητάς εργασία; Πρόσεξε τα πιο συνηθισμένα λάθη

Στατιστικά

751

Αγγελίες Εργασίας

425

Εργοδότες

7396

Μέλη