Ψάξε και βρες εργασία. Ξεκίνα νέα καριέρα!

Η θέση εργασίας που ψάχνεις ίσως βρίσκεται εκεί έξω. Εμείς θα σε βοηθήσουμε να την βρεις.

Αγγελίες ανα κατηγορία - πόλη - εργοδότη

Θέσεις εργασίας στο JobsToday

  • Work
    Οδηγός
    Δημήτρης - Αθήνα

    Περιγραφή Θέσης: Οδηγός για πενθήμερη εργασία Αρμοδιότητες: μεταφορές εντός Αττικής Απαραίτητα Προσόντα: προϋπηρεσία Επιθυμητά Προσόντα:

  • Work
    Ζητείται διανομέας σε πιτσαρία
    Roma Pizza Αγιων Αναργυρων - Αθήνα

    Ζητείται διανομέας στη Roma Pizza στους Αγίους Αναργύρους. Για πληροφορίες καλέστε στο 2102311555 ή στο 2102312555.

  • Work
    Διανομείς φυλλαδίων
    Phgasosgroup - Αθήνα

    Ζητούνται άτομα για διανομή διαφημιστικών φυλλαδίων σε όλη την Αττική. Προϋπηρεσία επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη. Υπεύθυνη επικοινωνίας

  • Work
    ΜΑΓΕΙΡΑΣ
    AMANTES VILLAS & SUITES - Νικήτη

    Στο ολοκαίνουριο AMANTES VILLAS & SUITES, σε ένα μαγευτικό τοπίο μπροστά στη θάλασσα της Νικήτης Χαλκιδικής, αναζητούμε για την νέα σεζόν (2020)

  • Work
    Reception & Reservation Manager
    Amantes Villas & Suites - Νικήτη

  • Work
    Καμαριέρες, Επαγγελματίας Σερβιτόρος, Βοηθοί Κουζίνας

    Στο ολοκαίνουριο AMANTES VILLAS & SUITES, σε ένα μαγευτικό τοπίο μπροστά στη θάλασσα της Νικήτης Χαλκιδικής, αναζητούμε άτομα, για την σεζόν 2020

  • Work
    Γραμματειακή Υποστήριξη
    Sivris AE - Θεσσαλονίκη

    Η κατασκευαστική εταιρεία Sivris ΑΕ, αναζητά κοπέλα για γραμματειακή υποστήριξη για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητες προσόντα: -Βασικές

  • Work
    Σερβιτόρος-α και Βοηθός Σερβιτόρου
    Μετεώρων Πανόραμα - Τρίκαλα

    Περιγραφή αγγελίας: Στα πλαίσια επέκτασης των εργασιών του εστιατορίου μας αναζητούμε: Σερβιτόρο /α Βοηθός σερβιτόρου Απαραίτητη

Νέα Άρθρα

Νέες προσλήψεις μέσω ΑΣΕΠ
Βιογραφικό: Τα συχνότερα λάθη
Κανόνες ένδυσης σε μια συνέντευξη εργασίας
Τοξικό εργασιακό περιβάλλον; Αντιμετωπίστε το σωστά
Τηλεργασία ή freelancer, όσα πρέπει να γνωρίζετε
Συνέντευξη εργασίας: Τα πιο συνηθισμένα λάθη

Στατιστικά

491

Αγγελίες Εργασίας

336

Εργοδότες

6049

Μέλη