Ψάξε και βρες εργασία. Ξεκίνα νέα καριέρα!

Η θέση εργασίας που ψάχνεις ίσως βρίσκεται εκεί έξω. Εμείς θα σε βοηθήσουμε να την βρεις.

Αγγελίες ανα κατηγορία - πόλη - εργοδότη

Θέσεις εργασίας στο JobsToday

  • Work
    ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ
    EL GREKO - Βόλος

    Περιγραφή Θέσης: (2) ΔΥΟ ΚΑΜΑΡΙΕΡΕΣ ΓΙΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΣΤΟ ΠΗΛΙΟ Η εταιρία προσφέρει:ΜΙΣΘΟ ,ΑΣΦΑΛΙΣΗ, ΔΙΑΜΟΝΗ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ

  • Work
    ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ
    EL GREKO - Κέρκυρα

    Περιγραφή Θέσης: 2 ΚΑΜΑΡΙΕΡΕΣ ΓΙΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ Η εταιρία προσφέρει:ΜΙΣΘΟ, ΑΣΦΑΛΙΣΗ, ΔΙΑΜΟΝΗ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ

  • Work
    Άτομο για Juice Bar, Χαλκιδική
    ManDynamic - Θεσσαλονίκη

    Η ManDynamic αναζητά κοπέλα για παραγωγή και προετοιμασία φυσικών χυμών σε Juice Bar. Περιοχή: Άγιος Νικόλαος, Χαλκιδική Απαραίτητα προσόντα:

  • Work
    Σερβιτόρος, Πλαταμώνας
    ManDynamic - Κατερίνη

    Η ManDynamic αναζητά Σερβιτόρο για Ξενοδοχειακή Μονάδα Περιοχή: Πλαταμώνας Απαραίτητα προσόντα: Από 18 έως 35 ετών, Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη

  • Work
    Bartender, Πλαταμώνας

    Η ManDynamic αναζητά Bartender για Ξενοδοχειακή Μονάδα Περιοχή: Πλαταμώνας Αρμοδιότητες: Παραγωγή Cocktail Απαραίτητα προσόντα: Από 25 έως 38

  • Work
    Μηχανικός Πωλήσεων – Υπάλληλος γραφείου
    DL Automation - Πειραιάς

    Από Τεχνική – Εμπορική Εταιρεία στην περιοχή του Πειραιά, ζητείται μηχανικός πωλήσεων (για γραφείο) με τα εξής κάτωθι προσόντα: 1) Πτυχίο

  • Work
    ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ, ΑΝΑΒΥΣΣΟΣ
    OCEANIC GROUP OF COMPANIES - Αθήνα

    Η εταιρεία Oceanic Security AE με πολυετή εμπειρία στο χώρο της Ασφάλειας και υψηλών απαιτήσεων πελατολόγιο, επιθυμεί να προσλάβει Προσωπικό

  • Work
    ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ
    ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΖΩΟΤΡΟΦΩΝ Α.Ε. - Ιωάννινα

    Περιγραφή Θέσης: Από την εταιρεία ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΖΩΟΤΡΟΦΩΝ Α.Ε. με έδρα τα Ιωάννινα, ζητούνται οδηγοί διπλώματος μέχρι και 5ης

Νέα Άρθρα

Πρόγραμμα Κοινωνικού Τουρισμού 2019-2020
Τι ψάχνουν οι εργοδότες και τι να κάνεις στη συνέντευξη!
16.787 Μόνιμες θέσεις στο δημόσιο αναμένονται το 2019!
Έρχεται πρόγραμμα κοινωφελούς εργασίας για 8.933 ανέργους τον Φεβρουάριο!
Πως να βρεις δουλειά στον χώρο της Υγείας!
Η σημαντικότητα των social media στην αγορά εργασίας!

Στατιστικά

1540

Αγγελίες Εργασίας

670

Εργοδότες

4935

Μέλη