Ψάξε και βρες εργασία. Ξεκίνα νέα καριέρα!

Η θέση εργασίας που ψάχνεις ίσως βρίσκεται εκεί έξω. Εμείς θα σε βοηθήσουμε να την βρεις.

Αγγελίες ανα κατηγορία - πόλη - εργοδότη

Θέσεις εργασίας στο JobsToday

  • Work
    Σερβιτόρες
    Beach bar Paradiso - Καβάλα

    Beach Bar στην Παραλία Οφρυνίου Καβάλας ζητά να προσλάβει 2 Σερβιτόρες με προϋπηρεσία για εργασία πλήρους απασχόλησης κατά του καλοκαιρινούς

  • Work
    ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΜΠΕIΡΗ ΠΩΛΗΤΡΙΑ
    EMPORIO GRAMA - Θεσσαλονίκη

    Περιγραφή Θέσης: Ζητείται πεπειραμένη πωλήτρια για το κατάστημά μας στη Θεσσαλονίκη, Ίωνος Δραγούμη 31. Προσόντα: -Εμπειρία σε θέση

  • Work
    ΠΩΛΗΤΡΙΑ
    ANNA RISKA - Αθήνα

    Η εταιρεία επώνυμης ένδυσης ζητά για το κατάστημά της στο Κολωνάκι • Πωλήτρια • Απαραίτητη προϋπηρεσία στον χώρο της ένδυσης • Ευχάριστη

  • Work
    ΔΙΑΝΟΜΕΙΣ ΕΝΤΥΠΩΝ
    New Think Promotion - Θεσσαλονίκη

    Περιγραφή Θέσης: Ζητούνται διανομείς εντύπων. Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Επιθυμητή προυπηρεσία Η εταιρία

  • Work
    ΠΑΤΡΟΝΙΣΤ
    ΙΩΑΝΝΑ - Θεσσαλονίκη

    Περιγραφή Θέσης: πατρονίστ Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: γνώση του προγράμματος lectra Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

  • Work
    MARKETING/ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ/ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
    ELEVEN MARKETING - Θεσσαλονίκη

    Κορυφαία Διαφημιστική εταιρεία που δραστηριοποιείται στον τομέα του Marketing, εξαιτίας νέου απαιτητικού project που αναλαμβάνει, αναζητά

  • Work
    Account Manager
    ΑΡΚΟΥΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ - Αθήνα

    Η ΤΑΜΕΙΑΚΗ Ε.Π.Ε.. , που κατέχει ηγετική θέση στην Ελληνική αγορά Πληροφορικής εδώ και 30 χρ'ονια, στα πλαίσια ανάπτυξης των δραστηριοτήτων

  • Work
    ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ Ζητείται από Εισαγωγική Βιοτεχνική εταιρία λευκών ειδών με έδρα το Ηράκλειο Κρήτης και δίκτυο πωλήσεων πανελλαδικά που εμπορεύεται λευκά είδη.
    FAMILY ENTERPRISE - Ηράκλειο

    Προετοιμασία παραγγελιών,φόρτωση,εκφόρτωση,παραλαβές και τακτοποίηση των εμπορευμάτων στην αποθήκη ή διανομή εμπορευμάτων σε όλη

Νέα Άρθρα

Τι ψάχνουν οι εργοδότες και τι να κάνεις στη συνέντευξη!
16.787 Μόνιμες θέσεις στο δημόσιο αναμένονται το 2019!
Έρχεται πρόγραμμα κοινωφελούς εργασίας για 8.933 ανέργους τον Φεβρουάριο!
Πως να βρεις δουλειά στον χώρο της Υγείας!
Η σημαντικότητα των social media στην αγορά εργασίας!
6 Tips για μια επιτυχημένη συνέντευξη μέσω Skype!

Στατιστικά

7700

Αγγελίες Εργασίας

1293

Εργοδότες

4678

Μέλη