Ψάξε και βρες εργασία. Ξεκίνα νέα καριέρα!

Η θέση εργασίας που ψάχνεις ίσως βρίσκεται εκεί έξω. Εμείς θα σε βοηθήσουμε να την βρεις.

Αγγελίες ανα κατηγορία - πόλη - εργοδότη

Θέσεις εργασίας στο JobsToday

  • Work
    Υπάλληλος Διαχείρισης Υλικών Επιπλοποιίας
    Besios Wood - Τρίκαλα

    Περιγραφή Αγγελίας: Από την επιχείρησης BESIOS WOOD ζητείται υπάλληλος με γνώση ξυλείας ή διαχείρισης υλικών επιπλοποιίας Εμπειρία στον

  • Work
    Ζητείται Ψυκτικός - Εγκαταστάτης Κλιματισμού - Συντηρητής Καυστήρων Αερίου
    Κουσαγιαννιδης Τριανταγυλλος - Θεσσαλονίκη

    Περιγραφή Θέσης: Ψυκτικός - Εγκαταστάτης Κλιματισμού - Συντηρητής Καυστήρων Αερίου Αρμοδιότητες: Ψυκτικός - Εγκαταστάτης Κλιματισμού

  • Work
    babysitting
    ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΑΛΑ - Αθήνα

    Περιγραφή Θέσης: ΦΥΛΑΞΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΠΑΙΔΙΩΝ Αρμοδιότητες: Δημιουργική απασχόληση παιδιών Απαραίτητα Προσόντα: Αγάπη για τα παιδιά

  • Work
    Χειριστής τεμαχιστικης
    Rimar Ltd - Χαλκίδα

    Περιγραφή Θέσης: χειριστής τεμαχιστικης μηχανής Επιθυμητά Προσόντα: 1 χρόνο προϋπηρεσία

  • Work
    Φανοποιός με εμπειρία
    CITROEN ΜΠΑΡΔΑΣ - ΓΙΑΓΙΑΚΟΣ - Τρίκαλα

    Περιγραφή αγγελίας: Ζητείται φανοποιός με εμπειρία και όρεξη για εργασία στην αντιπροσωπεία αυτοκινήτων CITROEN ΜΠΑΡΔΑΣ - ΓΙΑΓΙΑΚΟΣ Παρέχονται: Ικανοποιητικός

  • Work
    Μηχανικός Αυτοκινήτων

    Περιγραφή αγγελίας: Από την αντιπροσωπεία αυτοκινήτων CITROEN ζητείται Μηχανικός Αυτοκινήτων Παρέχονται: Ικανοποιητικός μισθός Ιδανικό

  • Work
    Store Manager

    Περιγραφή Αγγελίας: Από την επιχείρηση BESIOS WOOD ζητείται Store Manager με εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Κύριες αρμοδιότητες: Διοικητικές

  • Work
    Εξωτερικός Πωλητής Χονδρικής με εμπειρία στις πωλήσεις

    Περιγραφή: Από την επιχείρηση BESIOS WOOD ζητείται Εξωτερικός Πωλητής Χονδρικής με εμπειρία στις πωλήσεις Προσόντα: Δίπλωμα οδήγησης

Νέα Άρθρα

Προσλήψεις Ειδικών Φρουρών
11 λόγοι που δεν πήρες τη θέση εργασίας
Απάντηση στην ερώτηση «Μίλησέ μου για σένα»
ΟΑΕΔ: Πρόγραμμα για ανέργους με αμοιβή 2800 ευρώ
Πρόγραμμα Κοινωνικού Τουρισμού 2019-2020
Τι ψάχνουν οι εργοδότες και τι να κάνεις στη συνέντευξη!

Στατιστικά

350

Αγγελίες Εργασίας

232

Εργοδότες

5437

Μέλη