Ψάξε και βρες εργασία. Ξεκίνα νέα καριέρα!

Η θέση εργασίας που ψάχνεις ίσως βρίσκεται εκεί έξω. Εμείς θα σε βοηθήσουμε να την βρεις.

Αγγελίες ανα κατηγορία - πόλη - εργοδότη

Χάρτης Εργασίας

Θέσεις εργασίας στο JobsToday

  • Work
    Ηλεκτρολόγοι εγκαταστάτες
    AlTarco - Θεσσαλονίκη

    Ηλεκτρολόγοι εγκαταστάτες ζητούνται από εταιρία εγκαταστάσεων και συντηρήσεων για έργα σε όλη την Ελλάδα. Παρακαλούμε αποστείλατε

  • Work
    ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ
    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ - Θεσσαλονίκη

    Περιγραφή Θέσης: ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ Αρμοδιότητες: ΕΚΔΟΣΗ ΤΙΜΟΛΟΓΙΩΝ , ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ Απαραίτητα Προσόντα: ΓΝΩΣΕΙΣ ΑΓΓΛΙΚΩΝ

  • Work
    Στελέχη Χρηματοοικονομικού Ομίλου
    ΕΘΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ - Αθήνα

    Περιγραφή Θέσης: Η ΕΘΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ, ο μεγαλύτερος Τραπεζοασφαλιστικός Όμιλος της χώρας και με ηγετική θέση στην Ελληνική Αγορά

  • Work
    Ζητείται τεχνικός Δικτύου Υπολογιστών
    Exnet Hellas - Θεσσαλονίκη

    Τεχνικός δικτύου υπολογιστών με γνώσεις σε εφαρμογές Linux Ubuntu, εγκατάσταση, αναβάθμιση επίλυση προβλημάτων, σε υπολογιστές, παροχές

  • Work
    Διανομέας
    MR ICE - Θεσσαλονίκη

    Ζητείται διανομέας με δίπλωμα Α', Β' κατηγορίας, από εταιρεία τροφοδοσίας καταστημάτων. Αποστολή βιογραφικών: mr.ice862002.cv@gmail.com

  • Work
    Ζητούνται Φύλακες με άδεια Security για εργασία στο κέντρο της Αθήνας
    OCEANIC SECURITY Α.Ε. - Αθήνα

    Η εταιρία OCEANIC SECURITY A.E. αναζητά φύλακες για να εργαστούν ως προσωπικό ασφαλείας στο ΚΕΝΤΡΟ της Αθήνας. Απαραίτητη προϋπόθεση: - άδεια

  • Work
    Υπάλληλος Marketing
    ΑΦΟΙ ΚΟΝΤΖΟΓΛΟΥ ΑΕ - Θεσσαλονίκη

    Η Αφοί Κοντζόγλου Δίκτυο διανομών ΑΕ με έδρα τη Θεσσαλνίκηη , ζητά να προσλάβει υποψήφιο - υποψήφια ως Υπάλληλο Τμήματος Marketing & Social Media

  • Work
    Διανομείς Διαφημιστικών Εντύπων (Θεσσαλονίκη)
    Enisxyei.gr - Θεσσαλονίκη

    Από διαφημιστική εταιρεία, ζητούνται άτομα ΜΕ ΕΜΠΕΙΡΙΑ στις διανομές έντυπου διαφημιστικού υλικού σε γραμματοκιβώτια και πόρτα-πόρτα

Νέα Άρθρα

10 χρήσιμες συμβουλές για μια επιτυχημένη καριέρα.
6 συμβουλές για να πετύχεις στη νέα σου δουλειά.
Δες πως να χειριστείς μια τηλεφωνική συνέντευξη.
7 συμβουλές για να διατηρήσεις τη δουλειά σου.
3 τρόποι για να ξεκινήσεις την αναζήτηση εργασίας.
Είναι ώρα να αλλάξεις δουλεια;

Στατιστικά

6606

Αγγελίες Εργασίας

1630

Εργοδότες

151

Πηγές