Ψάξε και βρες εργασία. Ξεκίνα νέα καριέρα!

Η θέση εργασίας που ψάχνεις ίσως βρίσκεται εκεί έξω. Εμείς θα σε βοηθήσουμε να την βρεις.

Αγγελίες ανα κατηγορία - πόλη - εργοδότη

Θέσεις εργασίας στο JobsToday

  • Work
    Νοσηλευτής/-τρια Χειρουργείου
    Euromedica - Θεσσαλονίκη

    Περιγραφή Θέσης: Αρμόδιος/-α και για την ασφαλή, άμεση και ουσιαστική παροχή φροντίδας στους ασθενείς προεγχειρητικά, διεγχειρητικά

  • Work
    Γευσιγνώστης
    green promotions and sales - Αθήνα

    Προσόντα: •Συνεπής •Λάτρης κατεψυγμένης ζύμης •Ηλικία 30-55 •Προσφέρουμε: •Άμεση αμοιβή •Καλάθι προιόντων του πελάτη •70 λεπτά

  • Work
    ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟ
    ΑΦΟΙ Χ. & Ι. ΜΠΟΥΡΟΥΔΗ Ο.Ε. - Θεσσαλονίκη

    Περιγραφή Θέσης: ΒΟΗΘΟΣ ΣΕ ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟ Αρμοδιότητες: ΒΟΗΘΗΤΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΣΕ ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟ Επιθυμητά Προσόντα: ΔΙΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑ Η εταιρία

  • Work
    Πωλητής-Πωλήτρια, Κατάστημα ενδυμάτων
    ManDynamic - Αθήνα

    Η ManDynamic αναζητά Πωλητή-Πωλήτρια για Καταστήματα Ενδυμάτων Περιοχή: Ν. Σμύρνη, Ελληνικό Απαραίτητα προσόντα:  Προϋπηρεσία σε Πωλήσεις

  • Work
    Μηχανικ΄ός Οχημάτων ή Βοηθός
    Νικολόπουλος - Θεσσαλονίκη

    Περιγραφή Θέσης: Ζητείται άτομο από Εμπορική Εταιρία Γεωργικών μηχανημάτων, Μηχανικός ή Βοηθός μηχανικού. Δεν είναι απαραίτητη η προηγούμενη

  • Work
    Σχεδιαστής Μηχανικός (Μεσόγεια)
    HRSTRATEGY PRIVATE COMPANY - Αθήνα

    Ο πελάτης μας, βιομηχανία παραγωγής ψυκτικών κυκλωμάτων, επιθυμεί να προσλάβει μόνιμα έναν ή μία Σχεδιαστή. • Ο / Η κάτοχος της θέσης

  • Work
    Πωλητής εξοπλισμού μαζικής εστίασης

    Ο πελάτης μας, βιομηχανίας κατασκευής εξοπλισμού μαζικής εστίασης , ζητά να προσλάβει Πωλητή. Αντικείμενο εργασίας: • Υπεύθυνος διαχείρισης

  • Work
    Πωλητής HORECA

    Ο πελάτης μας, βιομηχανία τροφίμων της Αθήνας, ζητά να προσλάβει Πωλητή ή Πωλήτρια HORECA. Αντικείμενο εργασίας: • Υπεύθυνος διαχείρισης

Νέα Άρθρα

Elevator Pitch: Τι είναι και πώς να το δημιουργήσεις
Δώρο Χριστουγέννων: Όλα όσα πρέπει να ξέρετε
Νέα επαγγελματική αρχή μετά τα 40; Φυσικά και γίνεται!
Συγκρούσεις στην δουλειά: Αντιμετώπισε τις σωστά
Πως να γίνετε καλύτερος εργοδότης
Freelancing: Συμβουλές για μία επιτυχημένη καριέρα

Στατιστικά

489

Αγγελίες Εργασίας

349

Εργοδότες

6510

Μέλη