Ψάξε και βρες εργασία. Ξεκίνα νέα καριέρα!

Η θέση εργασίας που ψάχνεις ίσως βρίσκεται εκεί έξω. Εμείς θα σε βοηθήσουμε να την βρεις.

Αγγελίες ανα κατηγορία - πόλη - εργοδότη

Θέσεις εργασίας στο JobsToday

  • Work
    MARKETING/ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ/ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
    ELEVEN MARKETING - Θεσσαλονίκη

    Κορυφαία Διαφημιστική εταιρεία που δραστηριοποιείται στον τομέα του Marketing, εξαιτίας νέου απαιτητικού project που αναλαμβάνει, αναζητά

  • Work
    Account Manager
    ΑΡΚΟΥΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ - Αθήνα

    Η ΤΑΜΕΙΑΚΗ Ε.Π.Ε.. , που κατέχει ηγετική θέση στην Ελληνική αγορά Πληροφορικής εδώ και 30 χρ'ονια, στα πλαίσια ανάπτυξης των δραστηριοτήτων

  • Work
    ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ Ζητείται από Εισαγωγική Βιοτεχνική εταιρία λευκών ειδών με έδρα το Ηράκλειο Κρήτης και δίκτυο πωλήσεων πανελλαδικά που εμπορεύεται λευκά είδη.
    FAMILY ENTERPRISE - Ηράκλειο

    Προετοιμασία παραγγελιών,φόρτωση,εκφόρτωση,παραλαβές και τακτοποίηση των εμπορευμάτων στην αποθήκη ή διανομή εμπορευμάτων σε όλη

  • Work
    Γαζώτριες, Κοπτοράπτριες,Δράμα
    ManDynamic - Δράμα

    Η ManDynamic αναζητά Γαζώτριες, Κοπτοράπτριες για Βιοτεχνία ΡούχωνΠεριοχή: ΔράμαΑπαραίτητα προσόντα:Από 20 έως 50 ετώνΕπιθυμητά Προσόντα:Προϋπηρεσία

  • Work
    Insurance Agent
    Actionline - Αθήνα

    Η ΑCTIONLINE, εταιρεία επιλογής προσωπικού, αναζητά άτομα για λογαριασμό μεγάλου Ασφαλιστικού Οργανισμού, στην Αθήνα. Αρμοδιότητες: • Τηλεφωνική

  • Work
    ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ
    EL GREKO - Σκιάθος

    Περιγραφή Θέσης: ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ ΣΕ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ Αρμοδιότητες: ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:ΜΙΣΘΟ,ΑΣΦΑΛΙΣΗ,ΔΙΑΜΟΝΗ,ΔΙΑΤΡΟΦΗ

  • Work
    Συνέταιροι σε δημοσιογραφικό site
    newswlink.gr - Αθήνα

    Το site newslink.gr αναζητά εταιρία που να θέλει να αναλάβει την εμπορική διαχείριση του εν λόγω site καθώς και την αρθογράφησή του με στόχο το

  • Work
    Barista, Δράμα

    Η ManDynamic αναζητά Baristas για ΚαφετέριαΠεριοχή:ΔράμαΑπαραίτητα προσόντα:Από 20 έως 35 ετώνΕπιθυμητά Προσόντα:Προϋπηρεσία επιθυμητή, όχι απαραίτητηΠαροχές:Μισθός

Νέα Άρθρα

Τι ψάχνουν οι εργοδότες και τι να κάνεις στη συνέντευξη!
16.787 Μόνιμες θέσεις στο δημόσιο αναμένονται το 2019!
Έρχεται πρόγραμμα κοινωφελούς εργασίας για 8.933 ανέργους τον Φεβρουάριο!
Πως να βρεις δουλειά στον χώρο της Υγείας!
Η σημαντικότητα των social media στην αγορά εργασίας!
6 Tips για μια επιτυχημένη συνέντευξη μέσω Skype!

Στατιστικά

7159

Αγγελίες Εργασίας

1245

Εργοδότες

4654

Μέλη