Ψάξε και βρες εργασία. Ξεκίνα νέα καριέρα!

Η θέση εργασίας που ψάχνεις ίσως βρίσκεται εκεί έξω. Εμείς θα σε βοηθήσουμε να την βρεις.

Αγγελίες ανα κατηγορία - πόλη - εργοδότη

Θέσεις εργασίας στο JobsToday

  • Work
    Προετοιμασία-λατζα, Μπυραρία
    Soboro Beer Bar & Restaurant - Κασσάνδρεια

    Εμπειρία 2 ετών τουλάχιστον σε ταβέρνα ή ξενοδοχείο, σε θέση λατζα - καθαριότητα. Αφυτος Χαλκιδικής Σομπορο Μπυραρία

  • Work
    Βοηθός μάγειρα, άντρας ή γυναίκα στη Χαλκιδική
    ευη - Πανελλήνια

    Περιγραφή Θέσης: βοηθός μάγειρα στη Χαλκιδική, άντρας ή γυναίκα Απαραίτητα Προσόντα: εμπειρία Η εταιρία προσφέρει: διαμονή, διατροφή

  • Work
    Ζητούνται τηλεφωνητές
    Dr prinou - Θεσσαλονίκη

    Περιγραφή Θέσης: Από μεγάλο κέντρο υγείας και ομορφιάς, ζητούνται τηλεφωνητές. Αρμοδιότητες: Κλήση τηλεφώνων σε συγκεκριμένο πελατολόγιο. Απαραίτητα

  • Work
    Τεχνίτες Παραγωγής
    ΥΑΛΟΔΟΜΗ - Μαρκόπουλο

    ΥΑΛΟΔΟΜΗ Στα πλαίσια ανάπτυξης των δραστηριοτήτων μας, Όμιλος εταιρειών που εξειδικεύεται στην επεξεργασία υαλοπινάκων, ζητά να καλύψει

  • Work
    Technical Support Engineer (κωδικός θέσης: HR-P2)

    ΥΑΛΟΔΟΜΗ Όμιλος εταιρειών που εξειδικεύεται στο σχεδιασμό και την επεξεργασία υαλοπινάκων, στα πλαίσια της ραγδαίας ανάπτυξης των

  • Work
    ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ (SALES SUPPORT)
    ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Α.Ε. - Χαλκίδα

    Η Βιομηχανική και Πτηνοτροφική Επιχείρηση ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Α.Ε. με έδρα τη Χαλκίδα ζητεί: ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ (SALES SUPPORT) στην περιοχή

  • Work
    ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΔΙΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ QUALITY ASSURANCE MANAGER

    Η Βιομηχανική και Πτηνοτροφική Επιχείρηση ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Α.Ε. με έδρα τη Χαλκίδα ζητεί: ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΔΙΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ QUALITY ASSURANCE MANAGER

  • Work
    ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΙΑΤΡΟΣ ΒΕΛΟΝΙΣΤΗΣ
    Εξειδικευμένο βελονιστικό κέντρο - Αθήνα

    Περιγραφή Θέσης: Εταιρεία δημιουργεί εξειδικευμένο βελονιστικό κέντρο, εντός Αττικής και αναζητά, για τη στελέχωση του, ιατρό (οποιασδήποτε

Νέα Άρθρα

Πρόγραμμα Κοινωνικού Τουρισμού 2019-2020
Τι ψάχνουν οι εργοδότες και τι να κάνεις στη συνέντευξη!
16.787 Μόνιμες θέσεις στο δημόσιο αναμένονται το 2019!
Έρχεται πρόγραμμα κοινωφελούς εργασίας για 8.933 ανέργους τον Φεβρουάριο!
Πως να βρεις δουλειά στον χώρο της Υγείας!
Η σημαντικότητα των social media στην αγορά εργασίας!

Στατιστικά

1760

Αγγελίες Εργασίας

700

Εργοδότες

4917

Μέλη