Ψάξε και βρες εργασία. Ξεκίνα νέα καριέρα!

Η θέση εργασίας που ψάχνεις ίσως βρίσκεται εκεί έξω. Εμείς θα σε βοηθήσουμε να την βρεις.

Αγγελίες ανα κατηγορία - πόλη - εργοδότη

Θέσεις εργασίας στο JobsToday

  • Work
    Διανομή φιαλών υγραερίου
    ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΣ - Θεσσαλονίκη

    Περιγραφή Θέσης: διανομή φιαλών Απαραίτητα Προσόντα: δίπλωμα οδήγησης δικύκλου

  • Work
    Ζητούνται καθηγητές αγγλικών ή φοιτητές αγγλικής φιλολογίας.
    Μαρία ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ - Αθήνα

    Περιγραφή Θέσης: Προσφέρεται συνεργασία με απογευματινό ωράριο. Αρμοδιότητες: Ιδιαίτερα μαθήματα στα Νότια προάστια. Επιθυμητά Προσόντα:

  • Work
    ΟΔΗΓΟΙ ΓΙΑ ΟΔΙΚΗ ΒΟΗΘΕΙΑ
    MONDIAL ASSISTANCE - Θεσσαλονίκη

    Ζητούνται οδηγοί για οδική βοήθεια, κάτοχοι διπλωμάτων Α-Β-Γ-Ε για φορτηγό, μηχανή & ΙΧ. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

  • Work
    Σερβιτόρος
    Οδύσσεια - Θεσσαλονίκη

    Ζητείται έμπειρος σερβιτόρος, άνω των 26 χρόνων για πλήρη απασχόληση σε ψαροταβέρνα στο Νέο Ρύσιο. Έμπειρο στην διαχείριση πίεσης τις

  • Work
    Σέρβις - Υπεύθυνοι εστιατορίων
    Παναγιώτης - Βέροια

    Αναζητάμε άμεσα άτομα για εργασία. Κοπέλες για σέρβις και υπεύθυνους σε εστιατόριο, στη Θεσσαλονίκη και στη Βέροια. Δεχόμαστε μόνο

  • Work
    Παναγιώτης - Θεσσαλονίκη

  • Work
    Μάγειρας - ψήστης
    Φωτεινή - Καβάλα

    Ζητείται μάγειρας - ψήστης και μάγειρας κρύας κουζίνας, για τη Σεζόν 2020 σε εστιατόριο στη Θάσο. Λεπτομέρειες στο τηλέφωνο που δίνεται

  • Work
    Οικιακή βοηθός
    ΝΤΙΝΟΥ - Αθήνα

    Αρμοδιότητες: Οικιακή βοηθός εσωτερική σε αξιόλογη οικογένεια. Μισθός ικανοποιητικός.

Νέα Άρθρα

Νέες προκηρύξεις θέσεων εργασίας στο δημόσιο τομέα
Προσωπική ζωή VS Εργασία: Πως θα ισορροπήσεις
Elevator Pitch: Τι είναι και πώς να το δημιουργήσεις
Δώρο Χριστουγέννων: Όλα όσα πρέπει να ξέρετε
Νέα επαγγελματική αρχή μετά τα 40; Φυσικά και γίνεται!
Συγκρούσεις στην δουλειά: Αντιμετώπισε τις σωστά

Στατιστικά

513

Αγγελίες Εργασίας

332

Εργοδότες

6576

Μέλη