Ψάξε και βρες εργασία. Ξεκίνα νέα καριέρα!

Η θέση εργασίας που ψάχνεις ίσως βρίσκεται εκεί έξω. Εμείς θα σε βοηθήσουμε να την βρεις.

Αγγελίες ανα κατηγορία - πόλη - εργοδότη

Θέσεις εργασίας στο JobsToday

  • Work
    ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΣΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
    SKYSERV - Αθήνα

    Η Skyserv, ηγέτιδα εταιρεία στο χώρο της επίγειας εξυπηρέτησης αεροσκαφών, ανακοινώνει κενές θέσεις εργασίας για τον σταθμό στον αερολιμένα

  • Work
    ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ CNC
    ΞΥΛΙΝΕΣ ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ - Αθήνα

    Μια από τις μεγαλύτερες εταιρείες στον κλάδο των ξύλινων κατασκευών, με έδρα στον Άγιο Στέφανο Αττικής, αναζητά χειριστή CNC για μόνιμη

  • Work
    Πωλήτρια-Προωθήτρια
    Agora Promotions - Αθήνα

    ΖΗΤΕΙΤΑΙ έμπειρη Πωλήτρια/Προωθητρια (ηλικία 25-35), από γνωστή αλυσίδα καταστημάτων στη Καλλιθέα. Πλήρης και part-time απασχόληση. Βιογραφικό

  • Work

    ΖΗΤΕΙΤΑΙ άμεσα έμπειρη Πωλήτρια/ Προωθήτρια (ηλικία 25-35), από γνωστή αλυσίδα καταστημάτων στο Golden Hall, Μαρούσι. Πλήρης και part-time απασχόληση. Βιογραφικά

  • Work
    ΜΑΓΕΙΡΕΣ Α, Β
    CRYSTAL VILLAS AND SUITES - Κασσάνδρεια

    ΤΟ CRYSTAL VILLAS AND SUITES, αναζητά Α και Β μαγείρους για τη σεζόν 2020. Επιθυμητά Προσόντα: ΠΤΥΧΙΟ ΣΧΟΛΗΣ Η εταιρία προσφέρει: ΔΙΑΜΟΝΗ, ΔΙΑΤΡΟΦΗ

  • Work
    Σερβιτόρος-α Παραλίας
    ManDynamic - Πρέβεζα

    Η ManDynamic αναζητά Σερβιτόρο-α παραλίας για εστιατόριο-γυράδικο. Περιοχή: Πρέβεζα. Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη

  • Work
    ΒΟΗΘΟΣ ΕΡΓΟΔΗΓΟΥ
    ΞΥΛΙΝΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ - Αθήνα

    Ένα από τα μεγαλύτερα εργοστάσια Ξυλουργικών κατασκευών με έδρα τον Άγιο Στέφανο Αττικής, αναζητά Βοηθό Εργοδηγό για το εργοτάξιο στο

  • Work
    ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ - ΠΩΛΗΤΗΣ
    ALKMIN - Θεσσαλονίκη

    Περιγραφή Θέσης: ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ - ΠΩΛΗΤΗΣ ΑΠΟ ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΠΥΖΑΜΩΝ/ΕΣΩΡΟΥΧΩΝ/ΚΑΛΤΣΩΝ Αρμοδιότητες: ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ Απαραίτητα

Νέα Άρθρα

Αρνητική κριτική: Πώς θα την διαχειριστείς σωστά
Αναζητάς εργασία; Πρόσεξε τα πιο συνηθισμένα λάθη
Έχεις παρουσίαση στη δουλειά; Πώς θα εντυπωσιάσεις
Απόλυση: Πως να πεις τα άσχημα νέα στον εργαζόμενο
Η έμφυλη ανισότητα στον επαγγελματικό χώρο
Μήπως έφτασε η στιγμή να πεις όχι στο αφεντικό σου;

Στατιστικά

723

Αγγελίες Εργασίας

417

Εργοδότες

7294

Μέλη