Ψάξε και βρες εργασία. Ξεκίνα νέα καριέρα!

Η θέση εργασίας που ψάχνεις ίσως βρίσκεται εκεί έξω. Εμείς θα σε βοηθήσουμε να την βρεις.

Αγγελίες ανα κατηγορία - πόλη - εργοδότη

Χάρτης Εργασίας

Θέσεις εργασίας στο JobsToday

  • Work
    Εξωτερική εργασία
    ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ - Θεσσαλονίκη

    Περιγραφή Θέσης: Εξωτερική εργασία Αρμοδιότητες: Μεταφορές εμπορευμάτων από και προς την αποθήκη της εταιρείας Απαραίτητα Προσόντα:

  • Work
    Υπάλληλος Back Office Χρηματοπιστωτικού Τομέα
    Actionline Ltd. - Αθήνα

    Έχεις εμπειρία σε υποστηρικτικές εργασίες δικηγορικών εταιρειών; Διαθέτεις γνώσεις σε νομικά θέματα; Αν «ΝΑΙ» τότε είσαι το άτομο

  • Work
    Προώθηση Ξενοδοχείου
    ΕΠΑΥΛΙΣ - Θεσσαλονίκη

    Ζητείται άτομο για την προώθηση ξενοδοχείου εντός και εκτός Ελλάδας.Για λεπτομέρειες επικοινωνήστε με 6944863153.

  • Work
    Βοηθός Μάγειρα / Μαγείρισσα
    Daily Brunch - Αθήνα

    Απο εταιρεία delivery & catering, στη Νέα Ερυθραία, ζητείται Βοηθός Μάγειρα / Μαγείρισσα για μερική απασχόληση (4-5 ώρες). Βιογραφικό στο info@dailybrunch.gr

  • Work
    Πωλείται πιτσαρία
    ΧΡΗΣΤΟΣ - Θεσσαλονίκη

    Περιγραφή Θέσης:Πιτσαρία πωλείται στην περιοχή Λ. Στρατού Θεσ/νίκη με έτοιμη ενεργή πελατεία σε ντελίβερι Μόνο σοβαρές προτάσεις Ώρες

  • Work
    Άμεση ανάγκη από άτομα
    Be Your Best - Αθήνα

    Η Be Your Best Κέντρο Εσωτερικής – Εξωτερικής Διατροφής άνοιξε τα γραφεία της στην Πετρούπολη Αττικής. Αναζητούμε 2 κοπέλες εμφανίσημες

  • Work
    ΤΜΗΜΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΠΕΛΑΤΩΝ
    M-Club - Αθήνα

    ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΘΕΣΗΣ: Εταιρεία παροχής υπηρεσιών στο Νέο Ηρ΄άκλειο Αττικής, αναζητά για πρόσληψη κυρία 28 - 40 ετών για θέση γραφείου στο τμήμα

  • Work
    ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΩΛΗΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ
    ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΤ. ΚΑΛΗΣ - Πειραιάς

    Περιγραφή Θέσης: Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: Απασχόληση σε κατάστημα ηλεκτρολογικού

Νέα Άρθρα

3 πράγματα που δεν μπορείς να ελέγξεις όταν ψάχνεις εργασία (και 3 που μπορείς!).
10 χρήσιμες συμβουλές για μια επιτυχημένη καριέρα.
6 συμβουλές για να πετύχεις στη νέα σου δουλειά.
Δες πως να χειριστείς μια τηλεφωνική συνέντευξη.
7 συμβουλές για να διατηρήσεις τη δουλειά σου.
3 τρόποι για να ξεκινήσεις την αναζήτηση εργασίας.

Στατιστικά

7238

Αγγελίες Εργασίας

1938

Εργοδότες

176

Πηγές