Ψάξε και βρες εργασία. Ξεκίνα νέα καριέρα!

Η θέση εργασίας που ψάχνεις ίσως βρίσκεται εκεί έξω. Εμείς θα σε βοηθήσουμε να την βρεις.

Αγγελίες ανα κατηγορία - πόλη - εργοδότη

Χάρτης Εργασίας

Θέσεις εργασίας στο JobsToday

  • Work
    Κυρίες Φυσικοθεραπεύτριες
    Spa Prive - Θεσσαλονίκη

    Ζητούνται φυσικοθεραπεύτριες από τα Spa Prive στη Θεσσαλονίκη. Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενες να αποστείλουν τα βιογραφικά τους στο spaprive2006@gmail.com.

  • Work
    Graphic / Web Designer
    FOK ADVERT - Θεσσαλονίκη

    Graphic / Web Designer Απαιτούμενα προσόντα: Άριστη γνώση Αdobe Suite (Illustrator, Photoshop, InDesign), visual design και wire-framing tools · Ολοκληρωμένες σπουδές

  • Work
    ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΓΕΩΠΟΝΟΣ ΤΕΙ
    ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ - ΑΠΕΝΤΟΜΩΤΙΚΗ - Θεσσαλονίκη

    Περιγραφή Θέσης: ΑΠΕΝΤΟΜΩΤΗΣ-ΨΕΚΑΣΤΗΣ Αρμοδιότητες: ΑΠΕΝΤΟΜΩΣΕΙΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΠΤΥΧΙΟ ΤΕΙ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ- ΔΙΠΛΩΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ Επιθυμητά

  • Work
    ΤΕΧΝΙΤΗΣ ΤΕΝΤΩΝ
    ΠΕΤΡΟΣ - Θεσσαλονίκη

    Περιγραφή Θέσης: ΤΕΧΝΙΤΗΣ ΤΕΝΤΩΝ Αρμοδιότητες: ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ, ΠΑΡΑΓΩΓΗ Απαραίτητα Προσόντα: ΟΡΕΞΗ, ΕΥΕΛΙΞΙΑ ΩΡΑΡΙΟΥ, ΔΙΠΛΩΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ Επιθυμητά

  • Work
    Βοηθός κομμωτηρίου
    ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΕΡΑΣΝΟΥΔΗ - Θεσσαλονίκη

    Περιγραφή Θέσης: ΒΟΗΘΟΣ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟΥ Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΕ ΠΙΣΤΟΛΑΚΙ Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:4

  • Work
    Πωλητής/τρια ειδών καπνού και πούρων
    HRStrategy - Αθήνα

    Ο πελάτης μας, εμπορική επιχείρηση καπνικών ειδών και λοιπών καταναλωτικών προϊόντων πολυτελείας, ζητά να προσλάβει εξωτερικό Πωλητή

  • Work
    Account Manager Ξενοδοχειακού κλάδου

    Ο πελάτης μας, εταιρία παροχής υπηρεσιών και προϊόντων εμπορίας, ζητά να προσλάβει έναν/μία Account Manager Ξενοδοχειακού κλάδου. Αντικείμενο

  • Work
    HR & Office Manager

    Εταιρία παροχής υπηρεσιών πελάτης μας επιθυμεί να προσλάβει HR & Office Manager. Οι κατάλληλοι/ες υποψήφιοι/ες θα πρέπει να έχουν τα προσόντα: -

Νέα Άρθρα

Είναι ώρα να αλλάξεις δουλεια;
Πως θα βρω εργασία στην Ελλάδα του 2017
8 συμβουλές για πιο ευχάριστη και αποδοτική εργασία
360 νέες θέσεις εργασίας στο Δήμο Θεσσαλονίκης
4 Πράγματα που κερδίζεις αν πας στη δουλειά νωρίς
Τι δεν θα πρέπει να κάνεις για να κρατήσεις την δουλειά σου!

Στατιστικά

5744

Αγγελίες Εργασίας

1677

Εργοδότες

182

Πηγές