Ψάξε και βρες εργασία. Ξεκίνα νέα καριέρα!

Η θέση εργασίας που ψάχνεις ίσως βρίσκεται εκεί έξω. Εμείς θα σε βοηθήσουμε να την βρεις.

Αγγελίες ανα κατηγορία - πόλη - εργοδότη

Χάρτης Εργασίας

Θέσεις εργασίας στο JobsToday

  • Work
    Digital Marketing Associate
    Organize It Digital - Αθήνα

    Dear candidates, Our newly founded company requires your help! We are a new start-up that offers digital marketing and marketing automation services. We are looking for a passionate individual that is ready to work with us and help us reach

  • Work
    Υπάλληλος για τοποθέτηση τζαμιών και σέρβις κουφωμάτων - Θεσσαλονίκη
    Tzamia Thessalonikis - Θεσσαλονίκη

    Ζητείται υπάλληλος με γνώσεις & εμπειρία τοποθέτησης τζαμιών και σέρβις κουφωμάτων για καθημερινή μόνιμη εργασία. Παρέχεται μισθός

  • Work
    Σερβιτόροι/ρες Barman/woman
    Moondogs Bar & Grill - Θεσσαλονίκη

    Το εστιατόριο Moondog’s Bar and Grill στη Λευκωσία, επιθυμεί να διευρύνει την ομάδα του και να προσλάβει Σερβιτόρους/ρες Barman/woman Ψάχνουμε για

  • Work
    Πακετάς
    saltsabar - Θεσσαλονίκη

    για πληρη η και μερικη απασχοληση σε καταστημα fast-food στην ανω τουμπα(800-900 ευρω)6947847311 Γιαννης

  • Work
    Barista
    Alexandros/ Yellow Rose Cafe Bar - Αθήνα

    Περιγραφή Θέσης: Barista Αρμοδιότητες: Barista Απαραίτητα Προσόντα: Γνώση της δουλειάς Επιθυμητά Προσόντα: Ευγενια Η εταιρία προσφέρει:

  • Work
    Ζητείται Προσωπικό Ασφαλείας(Security) για εργασία σε Στατικές Φυλάξεις στην Αθήνα
    OCEANIC SECURITY Α.Ε. - Αθήνα

    Η εταιρία OCEANIC SECURITY A.E. αναζητά ΑΜΕΣΑ φύλακες για να εργαστούν ως ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ σε Στατικές Φυλάξεις στην Αθήνα στις περιοχές:

  • Work
    ΣΕΡΒΙΣ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΩΝ
    Art Mainalon hotel - Βυτίνα

    Περιγραφή Θέσης: Ζητείται άτομο για σέρβις και εξυπηρέτηση πελατών για κεντρικό 4* ξενοδοχείο, στη Βυτίνα Αρκαδίας. Αποστολή βιογραφικών:

  • Work
    βοηθός χειριστή αυτόματης μηχανής
    TECHNOCAN S.A. - Αθήνα

    Περιγραφή Θέσης: Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: γνώση χειρισμού κλαρκ Η εταιρία προσφέρει:

Νέα Άρθρα

Πως θα βρω εργασία στην Ελλάδα του 2017
8 συμβουλές για πιο ευχάριστη και αποδοτική εργασία
360 νέες θέσεις εργασίας στο Δήμο Θεσσαλονίκης
4 Πράγματα που κερδίζεις αν πας στη δουλειά νωρίς
Τι δεν θα πρέπει να κάνεις για να κρατήσεις την δουλειά σου!
Καριέρα: 5 Λάθη που θα πρέπει να αποφύγεις!

Στατιστικά

6222

Αγγελίες Εργασίας

1832

Εργοδότες

186

Πηγές