ΠΩΛΗΤΕΣ Καλλιθέα

11 Ιαν

ΠΩΛΗΤΕΣ

Καλλιθέα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΠΩΛΗΤΕΣ -ριες Ελληνες -ιδες με πείρα έως 35 ετών, ζητούνται για ζαχαροπλαστείο στην Καλλιθέα, αποστείλατε βιογραφικό στο email: passarellakallithea@hotmail

Σχετικες Αγγελιες

10 Μαρ
Καλλιθέα

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ πωλητές / πωλήτριες για κατάστημα σε πλοίο μονοήμερης κρουαζιέρας. Απαραίτητη γνώση Αγγλικών. Επιθυμητή δεύτερη γλώσσα. Αποδοχές: μισθός + bonus.

13 Μαρ
Άγιος Δημήτριος

ΠΩΛΗΤΕΣ -ριες, baristas ζητούνται από κατάστημα μικρογευμάτων, για πλήρη ή μερική απασχόληση, αποστολή βιογραφικού

10 Μαρ
Δήμος Ρόδου [METRO]

Για το κατάστημά μας, στην Ιαλυσό Ρόδου, επιθυμούμε να προσλάβουμε: Πωλητές/τριες, Ταμίες, Αποθηκάριους, Πωλητές Κρεοπωλείου Απαραίτητα προσόντα: Απολυτήριο Λυκείου Βασικές γνώσεις χειρισμού Η/Υ Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας Ικανότητες επικοινωνίας και ομαδικής εργασίας Για τους πωλητέςΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

06 Μαρ
Άνοιξη

ΠΩΛΗΤΕΣ -τριες με προϋπηρεσία ζητούνται από κατάστημα γνωστής αλυσίδας αρτοποιείας στα βόρεια προάστια , Ανοιξη Αττικής, βιογραφικά στο email: hr.sitiroessa

02 Μαρ
Αθήνα [Graphic & Web Design]

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΠΩΛΗΤΕΣ ΓΙΑ ΔΙΑΦΙΜΗΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ. ΑΝΤΡΕΣ Κ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΩΣ 40 ΕΤΩΝ ΧΩΡΙΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ. ΚΑΛΕΣ ΑΠΟΛΑΒΕΣ,

QR code