ΠΩΛΗΤΕΣ Καλλιθέα

11 Ιαν

ΠΩΛΗΤΕΣ

Καλλιθέα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΠΩΛΗΤΕΣ -ριες Ελληνες -ιδες με πείρα έως 35 ετών, ζητούνται για ζαχαροπλαστείο στην Καλλιθέα, αποστείλατε βιογραφικό στο email: passarellakallithea@hotmail

Σχετικες Αγγελιες

30 Ιαν
Μελίσσια

ΠΩΛΗΤΕΣ -ριες Ελληνες -ιδες με πείρα, έως 35 ετών, ζητούνται για ζαχαροπλαστείο στα Μελίσσια, αποστείλατε βιογραφικό στο email: passarellamelissia@hotmail

07 Φεβ
Παλαιό Φάληρο

ΠΩΛΗΤΕΣ -ριες Ελληνες -ιδες με πείρα, έως 35 ετών, ζητούνται για ζαχαροπλαστείο στο Παλαιό Φάληρο, αποστείλατε βιογραφικό στο email: passarellaamphithea

08 Φεβ
Αθήνα [ΒΛΑΒΙΑΝΟΣ]

ΠΩΛΗΤΕΣ γραφείου ζητούνται για άμεση στελέχωση νέου υποκαταστήματος ανώνυμης εταιρείας στην περιοχή της λεωφ. Συγγρού, Νέα Σμύρνη βιογραφικά στο email nikos-vlavianos@hotmail.com

08 Φεβ
Νέα Ιωνία

ΠΩΛΗΤΕΣ -ριες με προμήθεια πωλήσεων ζητούνται από εταιρεία Πληροφορικής. Δυναμική εξέλιξη, μεγάλα πριμ απόδοσης, περιοχή Νέας Ιωνίας. Απαραίτητο βιογραφικό με

10 Φεβ
Δήμος Ρόδου [METRO]

Για το κατάστημά μας, στην Ιαλυσό Ρόδου, επιθυμούμε να προσλάβουμε: Πωλητές/τριες, Ταμίες, Αποθηκάριους, Πωλητές Κρεοπωλείου Απαραίτητα προσόντα: Απολυτήριο Λυκείου Βασικές γνώσεις χειρισμού Η/Υ Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας Ικανότητες επικοινωνίας και ομαδικής εργασίας Για τους πωλητέςΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

QR code