ΠΩΛΗΤΕΣ Καλλιθέα

11 Ιαν

ΠΩΛΗΤΕΣ

Καλλιθέα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΠΩΛΗΤΕΣ -ριες Ελληνες -ιδες με πείρα έως 35 ετών, ζητούνται για ζαχαροπλαστείο στην Καλλιθέα, αποστείλατε βιογραφικό στο email: [email protected]

Σχετικες Αγγελιες

10 Ιαν
Χαλάνδρι [Furdeco]

Αναζητούμε πωλητές -ριες διακόσμησης, με προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε πωλήσεις ειδών πολυτελείας, με άποψη στη διακόσμηση, πολύ καλά Αγγλικά, Η/Υ, email,

13 Ιαν
Δήμος Ρόδου [METRO]

Για το κατάστημά μας, στην Ιαλυσό Ρόδου, επιθυμούμε να προσλάβουμε: Πωλητές/τριες, Ταμίες, Αποθηκάριους, Πωλητές Κρεοπωλείου Απαραίτητα προσόντα: Απολυτήριο Λυκείου Βασικές γνώσεις χειρισμού Η/Υ Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας Ικανότητες επικοινωνίας και ομαδικής εργασίας Για τους πωλητέςΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

12 Ιαν
Καλλιθέα

ΠΩΛΗΤΗΣ ζητείται με πολυετή εμπειρία στο χώρο του φαρμακείου για προώθηση καινοτόμου καλλυντικής σειράς, αποστολή βιογραφικών στο: [email protected],

10 Ιαν
Νέα Ιωνία

ΠΩΛΗΤΕΣ και πωλήτριες πεπειραμένοι, ζητούνται για κατάστημα ανδρικών ρούχων στη Νέα Ιωνία, βιογραφικό με φωτογραφία απαραίτητα στο e-mail: [email protected],

21 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Funky Buddha]

Ζητούνται Πωλητές και Πωλήτριες για τα καταστήματα της Funky Buddha για 8ωρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον δύο ετών στον χώρο της ένδυσης Ευχάριστη προσωπικότητα και ταλέντο στην πώληση Ενδιαφέρον για τον χώρο της μόδας Γνώση της αγγλικής γλώσσας Έως 30 ετώνΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

QR code