Υπαλληλος υποδοχής Χαλάνδρι

11 Ιαν

Υπαλληλος υποδοχής

Χαλάνδρι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ υποδοχής - επικοινωνίας Πελατών από αναπτυσσόμενη εταιρεία, εξειδικευμένη στον χώρο του Hair & Beauty Science, με ανάλογες σπουδές, καλές γνώσεις

Σχετικες Αγγελιες

14 Φεβ
Χαλάνδρι

ΑΝΔΡΑΣ υπάλληλος υποδοχής ζητείται για ξενοδοχειακή επιχείρηση στα βόρεια προάστια. Απαιτείται καλή γνώση αγγλικών, προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση,

20 Φεβ
Αθήνα [BIENTO]

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ & ΥΠΟΔΟΧΗΣ – ΑΘΗΝΑ Η εταιρεία V + O Communication αναζητά: Υπάλληλο τηλεφωνικού κέντρου και υποδοχής για 7μηνη απασχόληση /

07 Φεβ
Δήμος Μυκόνου [Ξενοδοχείο]

Ζητείται Υπάλληλος Υποδοχής για ξενοδοχείο στη Μύκονο με προϋπηρεσία και γνώσεις Αγγλικών. Παρέχεται διαμονή και διατροφή. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]Κατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

23 Φεβ
Πειραιάς

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ Υποδοχής για κεντρικό ξενοδοχείο στον Πειραιά. Απαραίτητα Προσόντα προϋπηρεσία σε ανάλογο πόστο, γνώση Αγγλικών και Γαλλικών. Γνώση του

07 Φεβ

Ζητείται Νυχτερινός Υπάλληλος Υποδοχής για ξενοδοχείο στη Μύκονο με προϋπηρεσία και γνώσεις Αγγλικών. Παρέχεται διαμονή και διατροφή. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]Κατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

QR code