Σύμβουλος Υπηρεσιών Υγείας και Επενδύσεων Αθήνα

11 Ιαν

Σύμβουλος Υπηρεσιών Υγείας και Επενδύσεων

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ο Πολυεθνικός Όμιλος Interamerican, ραγδαία αναπτυσσόμενος στην παροχή Ασφαλιστικών και Χρηματοοικονομικών Υπηρεσιών, επιθυμεί να προσλάβει για το γραφείο

Σχετικες Αγγελιες

23 Μαρ
Αθήνα [Interamerican]

Ο Πολυεθνικός Όμιλος Interamerican, ραγδαία αναπτυσσόμενος στην παροχή Ασφαλιστικών και Χρηματοοικονομικών Υπηρεσιών, επιθυμεί να προσλάβει για το γραφείο πωλήσεών του στην Αθήνα: 2 Συμβούλους Υπηρεσιών Υγείας και Περιουσίας Κύριες Αρμοδιότητες • Διενέργεια επαγγελματικών συναντήσεων διερεύνησης αναγκών • Δημιουργία οικονομικού πλάνου οικογένειας ή/και επιχείρησης • Συνεχής παροχή συμβουλών για τις αλλαγές στο ασφαλιστικό και οικονομικό περιβάλλον...

... και καθοδήγηση στη λήψη αποφάσεων
• Ανάπτυξη και διαχείριση πελατολογίου

Απαραίτητα Προσόντα
• Πτυχίο τριτοβάθμιας εκπαίδευσης
• Προϋπηρεσία σε πελατοκεντρικές θέσεις
• Καλή γνώση υπολογιστών
• Φιλόδοξη προσωπικότητα, με έμφαση στην ανάληψη πρωτοβουλιών και διάθεση για εξέλιξη
• Άριστη ικανότητα επικοινωνίας, ομαδικό πνεύμα και διάθεση για δημιουργική εργασία
• Εμπειρία στην ανάπτυξη πελατολογίου (επιθυμητό)

Παρέχονται
• Υψηλές αμοιβές μέσω ελκυστικού σχήματος προμηθειών και bonus
• Συνεχής εκπαίδευση και επαγγελματική κατάρτιση
• Καριέρα σε πολυεθνικό περιβάλλον με γρήγορη εξέλιξη
• Συμμετοχή σε διεθνή συνέδρια και εκπαιδευτικά ταξίδια

Οι ενδιαφερόμενοι που πληρούν τα παραπάνω και επιθυμούν να ενταχθούν σε ένα δυναμικό πολυεθνικό περιβάλλον, με σημαντικές προοπτικές εισοδήματος, εξέλιξης και εκπαίδευσης, μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους στο inter.newcareer@gmail.com

Tags:

23 Μαρ
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [SIGMA PHONE ]

Άτομα για Προώθηση Υπηρεσιών Υγείας Η εταιρία SigmaPhone είναι μία από τις δυναμικότερες εταιρίες προώθησης τηλεπικοινωνιακών υπηρεσιών, χρηματοπιστωτικών και ασφαλιστικών προϊόντων. Με εμπειρία στον χώρο του telemarketing και του direct marketing δραστηριοποιείται ως επίσημος εμπορικός συνεργάτης τωνΚατηγορία: Εξυπηρέτηση Πελατών - AdministrationΤύπος απασχόλησης: Partial

10 Μαρ

ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΣΕ 10 ΑΤΟΜΑ ΓΙΑ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ Η εταιρία SigmaPhone είναι μια από τις δυναμικότερες εταιρίες προώθησης τηλεπικοινωνιακών υπηρεσιών, χρηματοπιστωτικών και ασφαλιστικών προϊόντων. Με εμπειρία στο χώρο του telemarketing και direct marketing δραστηριοποιείται ως επίσημος εμπορικόςΚατηγορία: Εξυπηρέτηση Πελατών - AdministrationΤύπος απασχόλησης: Partial

03 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ανώνυμη Εταιρία]

Ζητείται Κύριος/-α με Προϋπηρεσία σε Πωλήσεις Παροχής Υπηρεσιών Υγείας για πωλήσεις σε ενεργό πελατολόγιο [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]Κατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

24 Μαρ
Αθήνα [Βusiness Concept Finance]

Η BUSINESS CONCEPT FINANCE A.E., εταιρεία Συμβούλων Επιχειρήσεων, στα πλαίσια ανάπτυξης των δραστηριοτήτων της, ενδιαφέρεται να προσλάβει: Πτυχίο ΑΕΙ (κατά

QR code