Σύμβουλος Υπηρεσιών Υγείας και Επενδύσεων Αθήνα

11 Ιαν

Σύμβουλος Υπηρεσιών Υγείας και Επενδύσεων

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ο Πολυεθνικός Όμιλος Interamerican, ραγδαία αναπτυσσόμενος στην παροχή Ασφαλιστικών και Χρηματοοικονομικών Υπηρεσιών, επιθυμεί να προσλάβει για το γραφείο

Σχετικες Αγγελιες

09 Ιαν
Αθήνα [Interamerican]

O Πολυεθνικός Όμιλος Interamerican, ραγδαία αναπτυσσόμενος στην παροχή Ασφαλιστικών και Χρηματοοικονομικών Υπηρεσιών, επιθυμεί να προσλάβει για το γραφείο

09 Ιαν

Ο Πολυεθνικός Όμιλος Interamerican, ραγδαία αναπτυσσόμενος στην παροχή Ασφαλιστικών και Χρηματοοικονομικών Υπηρεσιών, επιθυμεί να προσλάβει για το γραφείο πωλήσεών του στην Αθήνα: 3 Συμβούλους Πωλήσεων Υπηρεσιών Υγείας και Περιουσίας Αρμοδιότητες: • Εύρεση και ανάπτυξη νέων πελατών • Συνεχής εξυπηρέτηση πελατολογίου • Διερεύνηση αναγκών ιδιωτών και επιχειρήσεων Απαραίτητα Προσόντα: • Πτυχίο τριτοβάθμιας εκπαίδευσης • Εμπειρία στο χώρο των πωλήσεων • Καλή...

... γνώση υπολογιστών
• Φιλόδοξη προσωπικότητα, με έμφαση στην ανάληψη πρωτοβουλιών και διάθεση για εξέλιξη
• Άριστη ικανότητα επικοινωνίας, ομαδικό πνεύμα και διάθεση για δημιουργική εργασία
• Εμπειρία στην ανάπτυξη νέου πελατολογίου (επιθυμητό)

Η εταιρία προσφέρει:
• Υψηλές αμοιβές μέσω ελκυστικού σχήματος προμηθειών και bonus
• Συνεχής εκπαίδευση και επαγγελματική κατάρτιση
• Καριέρα σε πολυεθνικό περιβάλλον με γρήγορη εξέλιξη
• Συμμετοχή σε διεθνή συνέδρια και εκπαιδευτικά ταξίδια

Στοιχεία Επικοινωνίας: [email protected]

Tags:

11 Ιαν
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [SIGMA PHONE ]

ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΣΕ 10 ΑΤΟΜΑ ΓΙΑ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ Η εταιρία SigmaPhone είναι μια από τις δυναμικότερες εταιρίες προώθησης τηλεπικοινωνιακών υπηρεσιών, χρηματοπιστωτικών και ασφαλιστικών προϊόντων. Με εμπειρία στο χώρο του telemarketing και direct marketing δραστηριοποιείται ως επίσημος εμπορικόςΚατηγορία: Εξυπηρέτηση Πελατών - AdministrationΤύπος απασχόλησης: Partial

03 Ιαν
Αθήνα [TSAKIRIS]

Οικονομολόγοι – Τραπεζικοί – Γνώστες Επενδύσεων ΔΙΕΘΝΗΣ ΟΜΙΛΟΣ ζητά Οικονομολόγους, πρώην ή νυν τραπεζικούς και άτομα με εμπειρίες στις επενδύσεις κεφαλαίων,

23 Ιαν
Δήμος Κορινθίων [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

Σύμβουλος Πωλήσεων Προϊόντων και Υπηρεσιών Κινητής Τηλεφωνίας πλήρους απασχόλησης για το κατάστημα στην Κόρινθο Είστε άνθρωπος που επικεντρώνεται στην άριστη εξυπηρέτηση του πελάτη; Διακρίνεστε για το πάθος σας για τον κλάδο των τηλεπικοινωνιών; Έχετε προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 χρόνια στηνΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

QR code