11 Ιαν

Πωλήτρια

Άγιος Δημήτριος
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΠΩΛΗΤΡΙΑ με απαραίτητη προϋπηρεσία σε κατάστημα αθλητικών ειδών ζητείται για πλήρη απασχόληση. Βιογραφικά στο email: cv@soccersport

Σχετικες Αγγελιες

17 Μαι
Αθήνα [ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΑΡΑΜΠΟΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ]

Ζητείται Πωλητής / Πωλήτρια από εμπορικό κατάστημα στο κέντρο της Αθήνας. Θέση εργασίας εξάωρης, εξαήμερης απασχόλησης

16 Μαι
Αθήνα [ΦΡΟΥΤΑΓΟΡΑ Η ΑΜΒΡΟΣΙΑ]

Ζητείται νέος/α Πωλητής / Πωλήτρια από mini market - φρουταγορά στο Αιγάλεω Αττικής. Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης

13 Μαι
Θεσσαλονίκη [Νικόλαος Γοργότσιας]

Ζητείται πωλήτρια σε κατάστημα ηλεκτρονικών τσιγάρων και υγρών αναπλήρωσης. Η εμπείρια δεν παίζει καθοριστικό ρόλο στην επιλογή του υποψήφιου. Αυτό που παίζει καθοριστικό ρόλο στην επιλογή του ατόμου είναι 3 χαρακτηριστικά: - Πειθαρχία - Υπευθυνότητα - Ζήλος Απαραίτητα Προσόντα: - Πειθαρχία - Υπευθυνότητα - Ζήλος ¨Όλα τα βιογραφικά να σταλούν στο bdev@fastvape.gr με θέμα "Ηλεκτρονικό Τσιγάρο" Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο και την...

09 Μαι
Αθήνα [Καταστήματα Γυναικείων Ενδυμάτων και Αξεσουάρ]

Περιγραφή Θέσης Εργασίας ΖΗΤΕΙΤΑΙ πωλήτρια από καταστήματα γυναικείων ενδυμάτων και αξεσουάρ με απαραίτητη προϋπηρεσία. Βιογραφικά στο e-mail: katerina

08 Μαι
Αθήνα [proson.gr]

Ζητείται πωλήτρια από κατάστηματα γυναικείων ενδυμάτων και αξεσουάρ με απαραίτητη προϋπηρεσία