ΜΑΓΕΙΡΑΣ Α' & Β' (ΛΕΥΚΩΣΙΑ) Αθήνα

11 Ιαν

ΜΑΓΕΙΡΑΣ Α' & Β' (ΛΕΥΚΩΣΙΑ)

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Προφίλ Εταιρείας Η αλυσίδα Αρτοποιείων / Ζαχαροπλαστείων της εταιρείας μας, ιδρύθηκαν τον Οκτώβριο του 1995 στη Λευκωσία και έχει στο δυναμικό της επτά

Σχετικες Αγγελιες

23 Μαρ
Πανελλήνια [HILTON CYPRUS]

Το ξενοδοχείο Χίλτον Κύπρου 5* στη Λευκωσία αναζητά άτομα για τη θέση: Σερβιτόρος-α Απαραίτητα προσόντα: Άριστη γνώση της αγγλικής και της ελληνικής γλώσσας Ικανότητα στην επικοινωνία και στην εξυπηρέτηση του πελάτη Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν Το ξενοδοχείοΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Seasonal

13 Μαρ
Πανελλήνια [Louis Hotels Plc Ltd]

Το ξενοδοχείο Hilton Park στη Λευκωσία ζητεί να προσλάβει: Άτομα για Δημόσιες Σχέσεις για μερική ή ολική απασχόληση. Προσόντα: Θα προτιμηθούν απόφοιτοι σχολής τουριστικών επαγγελμάτων Εμπειρία σε συναφή κλάδο τουλάχιστον τριών χρονών  [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]Κατηγορία: Μάρκετινγκ - Δημόσιες ΣχέσειςΤύπος απασχόλησης: Partial

21 Μαρ
Αθήνα [ΑΙΓΛΗ Α.Ε.]

Είσαι απόφοιτος μαγειρικής σχολής και επιθυμείς να εργαστείς σε ένα ευχάριστο, δυναμικό και νεανικό περιβάλλον εργασίας στην καρδιά της αθήνας; Αν ναι, η

01 Μαρ
Δήμος Κασσάνδρας [AFITIS BOUTIQUE HOTEL, a member of MELIOR RESORTS]

To Afitis Boutique Hotel ζητεί να προσλάβει: Α΄ Μάγειρα και Β΄ Μάγειρα Κρύας και Ζεστής Κουζίνας Προσόντα: Απόφοιτος ανάλογης σχολής Τουλάχιστον 5ετής προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχειακά συγκροτήματα 4*/5* Ομαδικό πνεύμα εργασίας και ικανότητα διαχείρισης προβληματικών καταστάσεων ΕυελιξίαΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Seasonal

02 Μαρ
Δήμος Κέας [AIGIS SUITES]

Ζητείται Α' Μάγειρας Ο υποψήφιος θα πρέπει να έχει τις κάτωθι επαγγελματικές ικανότητες: Ευχάριστη και οργανωτική προσωπικότητα Σοβαρότητα και υπευθυνότητα Ομαδικό πνεύμα εργασίας Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον τριών ετών σε ανάλογηΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Seasonal

QR code