ΜΑΓΕΙΡΑΣ Α' & Β' (ΛΕΥΚΩΣΙΑ) Αθήνα

11 Ιαν

ΜΑΓΕΙΡΑΣ Α' & Β' (ΛΕΥΚΩΣΙΑ)

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Προφίλ Εταιρείας Η αλυσίδα Αρτοποιείων / Ζαχαροπλαστείων της εταιρείας μας, ιδρύθηκαν τον Οκτώβριο του 1995 στη Λευκωσία και έχει στο δυναμικό της επτά

Σχετικες Αγγελιες

01 Φεβ
Δήμος Ρόδου [SHERATON]

Το ξενοδοχείο Sheraton Rhodes Resort είναι μέλος της Starwood Hotels Resorts Worldwide, Inc, με περισσότερους από 200 συνεργάτες. Το ξενοδοχείο διαθέτει 401 δωμάτια και σουίτες, ευρύχωρες αίθουσες συνεδριάσεων, εστιατόρια και μπαρ. Επιθυμούμε να εντάξουμε στο δυναμικό μας: Μάγειρα Α' Β' Προφίλ Υποψηφίου: Πτυχίο ΤουριστικήςΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Seasonal

06 Φεβ
Πανελλήνια [Aegean Star Hotels]

Η ξενοδοχειακή αλυσίδα Aegean Star Hotels, για τα ξενοδοχεία Creta Star Creta Royal στο Ρέθυμνο Κρήτης, επιθυμεί να προσλάβει: Α' Μάγειρα Ζεστής Κουζίνας με ανάλογη προϋπηρεσία. Η επιχείρηση προσφέρει: Διαμονή και διατροφή Δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης ΜισθόΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Full

22 Φεβ
Δήμος Ρόδου [RODOS PALLADIUM]

Το πολυτελές ξενοδοχείο 5* Rodos Palladium Leisure Wellness στη Ρόδο αναζητεί για άμεση πρόσληψη: Α' Μάγειρα – Υπεύθυνο Κρύας Κουζίνας Α' Μάγειρα Α La Carte Εστιατορίου Προσόντα: Απόφοιτος/-η σχολής μαγειρικής Τουλάχιστον 3ετής προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχειακά συγκροτήματα 5* Γνώση οργάνωσης καιΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Seasonal

03 Φεβ
Δήμος Κασσάνδρας [AFITIS BOUTIQUE HOTEL, a member of MELIOR RESORTS]

To Afitis Boutique Hotel ζητεί να προσλάβει: Α΄ Μάγειρα και Β΄ Μάγειρα Κρύας και Ζεστής Κουζίνας Προσόντα: Απόφοιτος ανάλογης σχολής Τουλάχιστον 5ετής προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχειακά συγκροτήματα 4*/5* Ομαδικό πνεύμα εργασίας και ικανότητα διαχείρισης προβληματικών καταστάσεων ΕυελιξίαΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Seasonal

09 Φεβ
Δήμος Κασσάνδρας [RENAISSANCE HOTEL]

Το Renaissance Hotel ζητεί να προσλάβει: Α΄ Μάγειρα και Β΄ Μάγειρα Κρύας και Ζεστής Κουζίνας Προσόντα: Απόφοιτος ανάλογης σχολής Τουλάχιστον 5ετής προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχειακά συγκροτήματα 4*/5* Ομαδικό πνεύμα εργασίας και ικανότητα διαχείρισης προβληματικών καταστάσεων ΕυελιξίαΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Seasonal

QR code