ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΡΤΟΠΟΙΟΣ (ΛΕΥΚΩΣΙΑ) Αθήνα

11 Ιαν

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΡΤΟΠΟΙΟΣ (ΛΕΥΚΩΣΙΑ)

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Προφίλ Εταιρείας Η αλυσίδα Αρτοποιείων / Ζαχαροπλαστείων της εταιρείας μας, ιδρύθηκαν τον Οκτώβριο του 1995 στη Λευκωσία και έχει στο δυναμικό της επτά

Σχετικες Αγγελιες

23 Μαρ
Πανελλήνια [HILTON CYPRUS]

Το ξενοδοχείο Χίλτον Κύπρου 5* στη Λευκωσία αναζητά άτομα για τη θέση: Σερβιτόρος-α Απαραίτητα προσόντα: Άριστη γνώση της αγγλικής και της ελληνικής γλώσσας Ικανότητα στην επικοινωνία και στην εξυπηρέτηση του πελάτη Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν Το ξενοδοχείοΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Seasonal

13 Μαρ
Πανελλήνια [Louis Hotels Plc Ltd]

Το ξενοδοχείο Hilton Park στη Λευκωσία ζητεί να προσλάβει: Άτομα για Δημόσιες Σχέσεις για μερική ή ολική απασχόληση. Προσόντα: Θα προτιμηθούν απόφοιτοι σχολής τουριστικών επαγγελμάτων Εμπειρία σε συναφή κλάδο τουλάχιστον τριών χρονών  [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]Κατηγορία: Μάρκετινγκ - Δημόσιες ΣχέσειςΤύπος απασχόλησης: Partial

09 Μαρ
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης και του καφέ; Η εταιρία "ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΝ ΑΒΕΕ", διαθέτοντας ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 23 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει για τα καταστήματά της, για πλήρη απασχόληση:  Αρτοποιό με προϋπηρεσία Προφίλ Υποψηφίων:Κατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Full

10 Μαρ
Βόρειος Τομέας Αθηνών [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης και του καφέ; Η εταιρία "ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΝ ΑΒΕΕ", διαθέτοντας ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 23 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει για τα καταστήματά της στο Χαλάνδρι για πλήρη απασχόληση:  Αρτοποιό με προϋπηρεσία ΠροφίλΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Full

03 Μαρ
Ανατολικής Αττικής [APOLLONION BAKERY]

Ζητείται Αρτοποιός από μεγάλη αρτοβιομηχανία. Περιοχή: Κορωπί   Προφίλ υποψηφίων: Προϋπηρεσία και εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Ομαδικό πνεύμα Επαγγελματισμός Δεξιότητες επικοινωνίας Ηλικίας έως 40 ετών Η εταιρία προσφέρει: Άριστο περιβάλλον εργασίας Ασφαλιστική κάλυψη Ι.Κ.Α. ΣυνεχήΚατηγορία: ΕστίασηΤύπος απασχόλησης: Full

QR code