11 Ιαν

ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Α ΤΑΞΗΣ

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Μεγάλη μελετητική εταιρεία ζητά ΜΗΧΑΝΙΚΟΥΣ με τις κατάλληλες προδιαγραφές μελετητικών πτυχίων Α´ τάξης για συνεργασία και σύνταξη μελετών: Τοπογραφικές

Σχετικες Αγγελιες

14 Μαι
Αθήνα [HR STRATEGY ]

Ο πελάτης μας, λογιστική εταιρία στην Κηφισιά, επιθυμεί να προσλάβει αδειούχο Λογιστή Β' Τάξης Οι κατάλληλοι υποψήφιοι θα πρέπει να έχουν τα προσόντα: Πτυχίο οικονομικής σχολής Άδεια Λογιστή-Φοροτεχνικού τουλάχιστον Β' Τάξης Εμπειρία 5 ετών σε οργανωμένο λογιστήριο εμπορικής ή βιομηχανικής

14 Μαι
Αθήνα [HRStrategy]

Ο πελάτης μας, λογιστική εταιρία στην Κηφισιά, επιθυμεί να προσλάβει αδειούχο Λογιστή Β' Τάξης Οι κατάλληλοι υποψήφιοι θα πρέπει να έχουν τα προσόντα: Πτυχίο οικονομικής σχολής, Άδεια Λογιστή-Φοροτεχνικού τουλάχιστον Β' Τάξης, Εμπειρία 5 ετών σε οργανωμένο λογιστήριο εμπορικής ή βιομηχανικής εταιρίας, Πολύ καλή γνώση της φορολογικής νομοθεσίας, Καλή γνώση της εργατικής-ασφαλιστικής νομοθεσίας, Γνώση χειρισμού ERP. Ο/Η κάτοχος της θέσης θα αναλάβει: Την...

... υποδοχή των αιτημάτων των πελατών και την ανάλυσή τους,
Τον σχεδιασμό της παροχής υπηρεσιών της εταιρίας και την υποβολή οικονομικής προσφοράς συνεργασίας,
Την εποπτεία επίλυσης ειδικών θεμάτων όπως ίδρυση επιχειρήσεων, διεξαγωγή οικονομικών μελετών και αναφορών, έκδοση προϋπολογισμών,
Τη συμμετοχή στον έλεγχο των μηνιαίων οικονομικών καταστάσεων των πελατών της εταιρίας,
Τον έλεγχο της συμμόρφωση με τις οικείες νομοθετικές διατάξεις και την τήρηση των προθεσμιών για λογαριασμό των πελατών.

Βιογραφικά σημειώματα παρακαλείστε να υποβάλετε αναφέροντας τη θέση για την οποία ενδιαφέρεστε

Tags:

10 Μαι
Αθήνα [MECCANICA GROUP A.E.]

Μηχανικοί Η εταιρία Μeccanica Group A.E., στα πλαίσια νέου έργου που αναλαμβάνει, προσλαμβάνει άμεσα: Διπλωματούχους Ηλεκτρολόγους Μηχανικούς Ενεργειακής κατεύθυνσης με εμεπειρία σε θέματα λειτουργίας αυτόνομων ηλεκτρικών συστημάτων Διπλωματούχους Ηλεκτρολόγους Μηχανικούς με εμπειρία σε

10 Μαι

Η εταιρία Meccanica Group A.E. προτίθεται να προσλάβει Μηχανολόγο ή Ηλεκτρολόγο Μηχανικό απόφοιτο πολυτεχνικής σχολής, με άδεια εκτελέσεως ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων οποιασδήποτε κατηγορίας και ειδικότητας. Οι υποψήφιοι πρέπει να είναι μέλη του ΤΕΕ και να γνωρίζουν άριστο χειρισμό του

03 Μαι
Αθήνα [TRENKWALDER HELLAS SA]

Η εταιρία Τrenkwalder, για λογαριασμό μεγάλου πελάτη της που δραστηριοποιείται στον χώρο της διαχείρισης και εκμετάλλευσης εγκαταστάσεων, αναζητά Προϊστάμενο Λογιστηρίου Α' Τάξης Απαιτούμενα προσόντα: Προϋπηρεσία στον κατασκευαστικό κλάδο τουλάχιστον 8 έτη Απόφοιτος ΑΕΙ/ΤΕΙ λογιστικής  /