ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Α ΤΑΞΗΣ Αθήνα

11 Ιαν

ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Α ΤΑΞΗΣ

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Μεγάλη μελετητική εταιρεία ζητά ΜΗΧΑΝΙΚΟΥΣ με τις κατάλληλες προδιαγραφές μελετητικών πτυχίων Α´ τάξης για συνεργασία και σύνταξη μελετών: Τοπογραφικές

Σχετικες Αγγελιες

08 Μαρ
Δυτικής Αττικής [Ελληνική βιομηχανία επεξεργασίας & εμπορίας προϊόντων χάλυβα]

Μηχανολόγοι Μηχανικοί • Χημικοί Μηχανικοί • Μεταλλειολόγοι Μηχανικοί Κωδικός θέσης: M2 Η εταιρία: Είμαστε μια μεγάλη ελληνική βιομηχανία επεξεργασίας και εμπορίας προϊόντων χάλυβα στην περιοχή της Αττικής με δύο υπερσύγχρονες παραγωγικές μονάδες και ηγετική παρουσία στον χώρο μας.Κατηγορία: ΜηχανικοίΤύπος απασχόλησης: Full

21 Μαρ
Πανελλήνια [MAYOR CAPO DI CORFU]

Ο ξενοδοχειακός όμιλος Mayor Hotels Resorts με έδρα την Αθήνα επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματία Λογιστή/-τρια Α' Τάξης για τη στελέχωση του κεντρικού λογιστηρίου του ομίλου και για πενθήμερη απασχόληση. Στα καθημερινά καθήκοντα θα περιλαμβάνονται: Συμφωνίες Γ.Λ. – υπεύθυνος λογιστικοποίησηςΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

09 Μαρ
Ελληνικό [GOLDEN HOME]

ΕΤΑΙΡΕΙΑ Νο 1 στον κλάδο παροχής υπηρεσιών επεκτείνοντας τη δραστηριότητά της ζητάει 3 δραστήρια και ικανά στελέχη για την επάνδρωσή του οικιστικού τμήματος,

02 Μαρ
Πανελλήνια [ΝΙΚΙ ΜΕΠΕ]

  [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]Κατηγορία: ΠληροφορικήΤύπος απασχόλησης: Full

03 Μαρ
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [DIGIMARK]

H Digimark ΑΕ, εταιρία Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών, με 30 συνεχή έτη παρουσίας στην ελληνική αγορά, στα πλαίσια ανάπτυξης των δραστηριοτήτων της, επιθυμεί να προσλάβει για το τεχνικό τμήμα της: Μηχανικούς Η/Υ και Δικτύων (Κωδ. θέσης: JNSE) Απαιτούμενα προσόντα: Γνώσεις στα δίκτυα (LAN / WAN) και στιςΚατηγορία: ΠληροφορικήΤύπος απασχόλησης: Full

QR code