11 Ιαν

ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΜΕ ΔΙΚΥΚΛΟ ΓΙΑ 4ΩΡΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΕΡΓΑΣΙΑ Είδος Εργασίας: Μερική

Σχετικες Αγγελιες

23 Μαι
Αθήνα [In Group]

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΘΕΣΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ Τίτλος: DATA ENTRY-ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ Περιγραφή Θέσης Η INGROUP, ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 18 χρόνια παρουσία στο χώρο παροχής

23 Μαι
Αθήνα [TELECOM ENERGY MANAGEMENT]

Εταιρεία που δραστηριοποιείται στο κλάδο των τηλεπικοινωνιών και της ενέργειας στην Αθήνα , αναζητά υποψήφιο για εργασία ως Υπάλληλο Back Office. Ο Ρόλος

23 Μαι
Αθήνα [Auto Marin]

Η Auto Marin A.E. αναζητά για άμεση πρόσληψη Υπάλληλο Λογιστηρίου Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. Γνώση Η/Υ και αγγλικών Γνώση Microsoft Office

23 Μαι
Αθήνα [BREAK BOOKING]

Το Γραφείο Ενοικίασης Παραθεριστικών Κατοικιών "Break Booking" ζητεί υπάλληλο επίβλεψης και υποδοχής σε διαμερίσματα τύπου airbnb. Αποστολή βιογραφικών

23 Μαι
Αθήνα [ManDynamic]

https://www.mandynamic.grγια Υποβολή Βιογραφικών-Αιτήσεις Από μεγάλη εταιρία αναψυκτικών με έδρα την Βόρεια Ελλάδα ζητείται: 1 Εξωτερικός Πωλήτής με έδρα