11 Ιαν

Υπάλληλοι Γραφείου

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Μεγάλη διαφημιστική εταιρεία επιθυμεί συνεργασία με πτυχιούχο ΑΕΙ ή ΤΕΙ για το τμήμα marketing. Αρμοδιότητές διαχείριση Social media (facebook, linked in &

Σχετικες Αγγελιες

04 Μαι
Αθήνα [Spartan security]

Η Spartan Security, εδρεύει στο κέντρο της Αθήνας, δίπλα στο μετρό Συγγρού - FIX. Πρόκειται για μια εκ των δυναμικότερων και μακροβιότερων Ελληνικών επιχειρήσεων ασφαλείας, με σημαντικές διακρίσεις, εκατοντάδες μακροχρόνιες συνεργασίες και καινοτόμα προϊόντα υψηλής τεχνολογίας. Eνδιαφέρεται να εντάξει στο δυναμικό της νέους σπουδαστές ή φοιτητές για εκπόνηση της πρακτικής τους εργασίας, ως υπάλληλοι γραφείου στους τομείς: • Μarketing • Διοίκησης...

... Επιχειρήσεων
• Γραφιστικής
• Εμπορίας και διαφήμισης
• Πληροφορικής

Οι υποψήφιοι πρέπει να έχουν διάθεση και όρεξη να εργαστούν,
σύμφωνα με τις προβλεπόμενες διαδικασίες αμοιβής, ασφαλιστικής κάλυψης και διάρκειας
που παρέχει το αντίστοιχο ΑΕΙ, ΤΕΙ, ή ΙΕΚ που φοιτούν/σπουδάζουν.

Προσφέρεται εργασία γραφείου σε ένα σύγχρονο και δυναμικά αναπτυσσόμενο περιβάλλον,
εντατική εκπαίδευση και εξατομικευμένη αξιοποίηση των δεξιοτήτων τους.

Παρέχεται σημαντική εργασιακή εμπειρία στον ταχέως αναπτυσσόμενο κλάδο της ασφάλειας
και δυνατότητα μελλοντικής πρόσληψης αναλόγως προσόντων.

Αποστείλατε βιογραφικό στο e-mail: matina@spartan.gr

Tags:

02 Μαι
Αθήνα [BURLINGTON BOOKS]

Από εκδοτική εταιρεία ζητούνται Υπάλληλοι Γραφείου για δίμηνη ή τετράμηνη απασχόληση, για το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών

24 Μαι
Αθήνα [Ανώνυμη εταιρία]

Ανώνυμη εταιρία ζητεί και προσλαμβάνει άμεσα 6 Υπαλλήλους Γραφείου άνω των 22 ετών για τη στελέχωση των γραφείων της. Ανεξαρτήτως εκπαίδευσης. Κατά προτίμηση κάτοικοι δυτικών προαστίων. Δυνατότητα 4ωρης ή 8ωρης απασχόλησης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

22 Μαι
Αθήνα [MECCANICA GROUP A.E.]

Η εταιρία Μeccanica Group AE, στο πλαίσιο έργου που θα αναλάβει αναζητά νέες και νέους: Υπάλληλους Γραφείου με ελάχιστα προσόντα απολυτήριο

22 Μαι
Αθήνα [Meccanica Group S.A.]