ΓΥΝΑΙΚΑ ΟΔΗΓΟΣ ΜΙΝΙ BUS Ηράκλειο

11 Ιαν

ΓΥΝΑΙΚΑ ΟΔΗΓΟΣ ΜΙΝΙ BUS

Ηράκλειο
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΟΔΗΓΟΣ
Αρμοδιότητες:ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΠΡΟΣΩΠΩΝ
Απαραίτητα Προσόντα:ΑΓΓΛΙΚΑ
Επιθυμητά Προσόντα:ΕΜΠΕΙΡΙΑ
Η εταιρία προσφέρει:ΝΟΜΙΜΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ
Στοιχεία Επικοινωνίας: bussescv@gmail.com

Σχετικες Αγγελιες

23 Μαρ
Κομοτηνή [ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΦΑΡΜΕΣ ΘΡΑΚΗΣ ΑΕ]

Οδηγός τυροκομείου Απαραίτητα Προσόντα: απολυτήριο λυκείου, ολοκληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις, δίπλωμα Γ κατηγορίας Επιθυμητά Προσόντα: Θετικά θα ληφθεί υπόψη προϋπηρεσία ως οδηγός. Η εταιρία προσφέρει: πλήρη απασχόληση Στοιχεία Επικοινωνίας: elfarmes@gmail.com Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να στείλουν βιογραφικό στο παραπάνω e-mail. Για επιπλέον πληροφορίες όπως επικοινων΄ήσετε στο 2533071210. Υπεύθυνος κ. Γαβριηλίδης Στέλιος.

08 Μαρ
Αθήνα [ΤΑΞΙ]

Οδηγός ταξί Αρμοδιότητες: Απογευματινή βάρδια 17:00 - 06:00 Απαραίτητα Προσόντα: Ειδική Κάρτα, επαγγελματικό δίπλωμα, Εγγύηση 500€, 25€ ενοίκιο Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση Αγγλικών, Η/Υ Η εταιρία προσφέρει: Αυτοκίνητο, Συντήρηση οχήματος, Taxibeat ( εφόσον επιθυμεί ο οδηγός) Στοιχεία Επικοινωνίας: ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6951099499 ( 09:00 - 21:00) - ΑΙΓΑΛΕΩ

29 Μαρ

Ζητείται οδηγός ταξί Αρμοδιότητες: Απογευματινή βάρδια 17:00 - 06:00 Απαραίτητα Προσόντα: Ειδική κάρτα ΤΑΞΙ, Β επαγγελματικό δίπλωμα, 500€ εγγύηση Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση Αγγλικών , Γνώση Η/Υ Η εταιρία προσφέρει: Υποστήριξη σε θέμα πελατείας( σταθερή πελατεία) Στοιχεία Επικοινωνίας: ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6951099499 Ώρες επικοινωνίας: 10:00 - 23:00

23 Μαρ
Ανατολικής Αττικής [Εταιρία πανελλαδικής διανομής]

Μεγάλη εταιρία πανελλαδικής διανομής με εγκαταστάσεις στην Παιανία επιθυμεί να προσλάβει: Οδηγό Κύριες αρμοδιότητες: Μεταφορά και παράδοση των εμπορευμάτων στις εγκαταστάσεις των πελατών Φόρτωση – εκφόρτωση εμπορευμάτων Απαραίτητα προσόντα: Πενταετής τουλάχιστον προϋπηρεσίαΚατηγορία: ΜεταφορέςΤύπος απασχόλησης: Full

24 Μαρ
Μεταμόρφωση

ΟΔΗΓΟΣ Από εταιρεία στη Μεταμόρφωση ζητείται οδηγός ηλικίας 25 - 35 ετών με δίπλωμα Γ' κατηγορίας. Αποστολή βιογραφικών στο email: elvipeoil@ gmail. com, τιμή

QR code