11 Ιαν

ΓΥΝΑΙΚΑ ΟΔΗΓΟΣ ΜΙΝΙ BUS

Ηράκλειο
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΟΔΗΓΟΣ
Αρμοδιότητες:ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΠΡΟΣΩΠΩΝ
Απαραίτητα Προσόντα:ΑΓΓΛΙΚΑ
Επιθυμητά Προσόντα:ΕΜΠΕΙΡΙΑ
Η εταιρία προσφέρει:ΝΟΜΙΜΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ
Στοιχεία Επικοινωνίας: bussescv@gmail.com

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

25 Μαι
Αθήνα [TFC - THE FRANCHISE CO]

Η The Franchise Co, η μεγαλύτερη εταιρία στον χώρο των συμβούλων ανάπτυξης δικτύων franchise, αναζητεί έμπειρο στέλεχος για την κάλυψη της θέσης του Senior Business Consultant Οι βασικές αρμοδιότητες της θέσης είναι: Kατάρτιση business και marketing plans Σύνταξη μελετών αναδιοργάνωσης Κατάρτιση διαγνωστικών μελετών Σύνταξη

25 Μαι
Δήμος Πάρου [ΒΗΤΑ ΔΕΛΤΑ ΑΕΤΕ]

Tο ξενοδοχείο 4* Minois Village Suites Spa στην Πάρο επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2018 (Μάιος-Οκτώβριος) Receptionist (άνδρα ή γυναίκα) με πολύ καλή εμφάνιση και προϋπηρεσία σε ξενοδοχεία τουλάχιστον 4* και 5*. Απαραίτητα προσόντα:  Πτυχίο ανώτερης σχολής τουριστικών επαγγελμάτων, εσωτερικού ή εξωτερικού

25 Μαι

Tο ξενοδοχείο 4* Minois Village Suites Spa στην Πάρο επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2018 (Μάιος-Οκτώβριος) Guest Relations Manager / Υπάλληλο Δημοσίων Σχέσεων (γυναίκα) με πολύ καλή εμφάνιση και προϋπηρεσία σε ξενοδοχεία τουλάχιστον 4* και 5*. Απαραίτητα προσόντα:  Πτυχίο ανώτερης σχολής τουριστικών επαγγελμάτων ή

25 Μαι

Tο ξενοδοχείο 4* Minois Village Suites Spa στην Πάρο επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2018 (Μάιος-Οκτώβριος) Σερβιτόρο/α (άνδρα ή γυναίκα) Απαραίτητα προσόντα:  Απόφοιτος τουριστικής ή αντίστοιχης σχολής Τουλάχιστον 2ετής προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχειακά συγκροτήματα 4* / 5* Άριστη γνώση

25 Μαι

Tο ξενοδοχείο 4* Minois Village Suites Spa στην Πάρο επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2018 (Μάιος-Οκτώβριος): Υπάλληλο για το Pool Bar (γυναίκα) Απαραίτητα προσόντα: Τουλάχιστον 2ετής προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχειακά συγκροτήματα 4* ή 5* Άριστη γνώση αγγλικών (επιθυμητά γαλλικά και άλλες ξένες γλώσσες)