11 Ιαν

Λογιστής Α' Τάξεως

Κεντρικός Τομέας Αθηνών
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Συμβουλευτική Εταιρία αναζητά να προσλάβει άμεσα συνεργάτη: Λογιστή Α´ Τάξεως Απαραίτητα Προσόντα: Κάτοχος πτυχίου Ανωτέρας ή Ανωτάτης Οικονομικής Σχολής με κατεύθυνση τη Λογιστική Ηλικία, από 35 έως 45 ετών για Α’ Τάξεως Κάτοχος άδειας Α΄ Τάξεως του Οικονομικού Επιμελητηρίου Ελλάδος...
Κατηγορία: Οικονομικά
Τύπος απασχόλησης: Co Op

Σχετικες Αγγελιες

25 Μαι
Δήμος Θήρας [Ξενοδοχείο / τουριστικό γραφείο με Ο.Ε. και ατομική εταιρία]

Λογιστής ζητείται στη Σαντορίνη με τουλάχιστον 5ετή εμπειρία από ξενοδοχείο / τουριστικό γραφείο με Ο.Ε. και ατομική εταιρία (μισθοδοσία, ασφάλιση, έκδοση παραστατικών κ.λπ.). Προσφέρονται καλές συνθήκες εργασίας και διαμονή. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

22 Μαι
Πανελλήνια [Εμπορική εταιρία με ηγετικό ρόλο στον κλάδο της]

Εμπορική εταιρία με ηγετικό ρόλο στον κλάδο της ενδιαφέρεται να προσλάβει Λογιστή με έδρα την Αθήνα. Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο ανωτάτης οικονομικής σχολής / λογιστικής κατεύθυνσης Προϋπηρεσία τουλάχιστον 7 ετών σε λογιστήριο Πτυχίο Α’ τάξης οικονομικού επιμελητηρίου Ηλικία 33 έως 43 ετών

21 Μαι
Δήμος Τανάγρας [HR STRATEGY ]

Ο πελάτης, βιομηχανία τροφίμων επιθυμεί να προσλάβει μόνιμα Λογιστή Κοστολόγησης Οι κατάλληλοι/ες υποψήφιοι/ες θα πρέπει να διαθέτουν τα πιο κάτω προσόντα: Απόφοιτοι ΑΕΙ ή ΤΕΙ 3-5 έτη προϋπηρεσίας σε τμήμα Κοστολόγησης, ιδανικά σε βιομηχανία τροφίμων Άριστο χειρισμό ERP (Atlantis) με γνώση σχεδιασμού

16 Μαι
Πανελλήνια [ΣΕΡΕΤΗΣ ΝΙΚ. ΧΡΗΣΤΟΣ]

Η εταιρία μας είναι μία από τις πιο δυναμικά αναπτυσσόμενες στον χώρο των λογιστικών και φοροτεχνικών υπηρεσιών με επιτυχημένη δραστηριότητα στην ελληνική αγορά σχεδόν 18 χρόνια. Η εταιρία μας στηρίζει τις αρχές της συνέπειας, της οργάνωσης και της καινοτομίας, βάσει των οποίων φροντίζουμε να

15 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [MANPOWER]

Meet the Future Η ManpowerGroup για λογαριασμό πελάτη της, εταιρίας με ηγετικό ρόλο στον κλάδο της, αναζητά λογιστή για την πόλη της Θεσσαλονίκης. Περιγραφή εργασίας: Καταχώρηση οικονομικών πράξεων στα λογιστικά βιβλία σύμφωνα με τα τιμολόγια, τα κοστολόγια, τα γραμμάτια εισπράξεων, τα εντάλματα πληρωμών