Λογιστής - Φοροτεχνικός Νότιος Τομέας Αθηνών

11 Ιαν

Λογιστής - Φοροτεχνικός

Νότιος Τομέας Αθηνών
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εταιρία που δραστηριοποιείται στον χώρο των τροφίμων, ζητά για μόνιμη απασχόληση Λογιστή - Φοροτεχνικό Ως κάτωθι: Πτυχίο οικονομικής σχολής ή ομότιμου ιδρύματος με άδεια ασκήσεως επαγγέλματος τουλάχιστον Β’ τάξης Απαραίτητη εμπειρία-προϋπηρεσία στην τήρηση βιβλίων Γ’ κατηγορίας...
Κατηγορία: Οικονομικά
Τύπος απασχόλησης: Full

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

01 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Μεγάλη Λογιστική Εταιρία]

Μεγάλη Λογιστική Εταιρία αναζητά: Έμπειρο Λογιστή / Φοροτεχνικό Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ οικονομικής κατεύθυνσης Μεταπτυχιακό τίτλο στην εφαρμοσμένη λογιστική και ελεγκτική Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών σε βιβλία Γ΄κατηγορίας σε ελεγκτική εταιρία Μεγάλη εξειδίκευση καιΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

08 Μαρ
Νότιος Τομέας Αθηνών [Εταιρία Facility Management]

Εταιρία που δραστηριοποιείται στον χώρο του Facility Management ζητεί για άμεση πρόσληψη: Λογιστή-τρια κάτοχο ανάλογου τίτλου σπουδών και γνώσεις Αγγλικών. Επιθυμητή προϋπηρεσία και γνώση προγράμματος Softone. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Κατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

01 Μαρ
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [Όμιλος Πολυεθνικών Εταιριών]

Όμιλος Πολυεθνικών Εταιριών που εδρεύει στο κέντρο της Αθήνας και δραστηριοποιείται στον χώρο της ενέργειας αναζητά για τις οικονομικές της υπηρεσίες Λογιστή Προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ, ΤΕΙ ή αντίστοιχο αναγνωρισμένο πτυχίο εξωτερικού Μεταπτυχιακός τίτλος επιθυμητός Προϋπηρεσία 5 τουλάχιστονΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

28 Μαρ
Πανελλήνια [HR STRATEGY ]

Ο πελάτης μας βιομηχανική επιχείρηση της βόρειας Αττικής ζητά να προσλάβει Λογιστή Βιομηχανίας Απόφοιτο/η οικονομικής σχολής επιθυμητά με άδεια λογιστή-φοροτεχνικού τουλάχιστον β’ κατηγορίας, με προϋπηρεσία σε οργανωμένο λογιστήριο τουλάχιστον 3 ετών σε υπεύθυνη θέση, ενώ 5ετή συνολικά, μεΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

05 Μαρ
Θεσσαλονίκη [ΗΡΑΚΛΕΙΤΟΣ]

Βοηθός Λογιστής φοροτεχνικός νέος απόφοιτος τελειόφοιτος οικονομικής σχολής ανεξαρτήτως φύλου για ένταξη στη παραγωγή με απόκτηση εμπειρίας προϋπηρεσίας σε διπλογραφικά λογιστικά βιβλία Γ κατηγορίας, μηχανογράφηση, εργατικά, φοροτεχνικά, φορολογικές δηλώσεις. Ηράκλειτος ΙΚΕ. Θεσσαλονίκη. Βιογραφικά email : Hraklitos@the.forthnet.gr

QR code