Λογιστής - Φοροτεχνικός Νότιος Τομέας Αθηνών

11 Ιαν

Λογιστής - Φοροτεχνικός

Νότιος Τομέας Αθηνών
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εταιρία που δραστηριοποιείται στον χώρο των τροφίμων, ζητά για μόνιμη απασχόληση Λογιστή - Φοροτεχνικό Ως κάτωθι: Πτυχίο οικονομικής σχολής ή ομότιμου ιδρύματος με άδεια ασκήσεως επαγγέλματος τουλάχιστον Β’ τάξης Απαραίτητη εμπειρία-προϋπηρεσία στην τήρηση βιβλίων Γ’ κατηγορίας...
Κατηγορία: Οικονομικά
Τύπος απασχόλησης: Full

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

02 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [EPSILON NET AE]

Η εταιρία Epsilon Net Α.Ε., μία από τις μεγαλύτερες εταιρίες πληροφορικής στην Ελλάδα και βραβευμένη ως Best Workplace 2016, αναζητά για το τμήμα της επιστημονικής ομάδας στη Θεσσαλονίκη: Λογιστή – Φοροτεχνικό (Κωδικός: THESS.EP.OM.16) Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος σχολής οικονομικής κατεύθυνσης (ΑΕΙ ή AΤΕΙ) ΆριστηΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

17 Φεβ
Νότιος Τομέας Αθηνών [MOBILE TECHNOLOGY ΑΕ]

Η Mobile Technology A.E. με δυναμική παρουσία στο χώρο της πληροφορικής αναζητά: Λογιστή/-τρια Απαραίτητα προσόντα: Εμπειρία τουλάχιστον 3-5 ετών σε ανάλογη θέση σε λογιστήριο με ERP σύστημα Τίτλος σπουδών Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι. λογιστικής κατεύθυνσης Πολύ καλή γνώση και ευχέρεια στον χειρισμό των εφαρμογών Ms OfficeΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

17 Φεβ
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [SBS FINANCIAL CONSULTING]

Η λογιστική εταιρία Στρατάκης και Συνεργάτες Α.Ε. ζητεί διά λογαριασμό πελάτη της να απασχολήσει επαγγελματία Λογιστή/-τρια σε εμπορική εταιρία. Για τη θέση απαιτούνται: Πτυχίο Α.Ε.Ι. λογιστικής ή οικονομικής κατεύθυνσης Προϋπηρεσία σε οργανωμένο λογιστήριο 5-7 ετών Άριστη γνώση καταχωρίσεωνΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

07 Φεβ
Νότιος Τομέας Αθηνών [ITF HELLAS AE]

[Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] www.italfarmaco.grΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

03 Φεβ
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [Ανώνυμη εταιρία]

Από όμιλο εταιριών με έδρα την Αθήνα ζητείται για μερική απασχόληση: Βοηθός Λογιστής/-στρια για ενημέρωση βιβλίων Γ’ κατηγορίας. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχιούχος Τ.Ε.Ι. Πολύ καλή γνώση Αγγλικών Πολύ καλή γνώση χειρισμού Ms Office Πρoϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση απαραίτητη [Για να στείλετε τοΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Partial

QR code