10 Ιαν

ΠΩΛΗΤΕΣ / ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ ΑΘΗΝΑ

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η WEST A. E., εταιρεία παροχής υπηρεσιών BelowtheLine&TradeMarketingμε δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική εμβέλεια συνεργαζόμενη με Πολυεθνικές και

Σχετικες Αγγελιες

21 Μαι
Αθήνα [DFS Golden Taste]

Εταιρεία διανομών τροφίμων / ποτών / ζαχαρωδών προϊόντων αναζητά πωλητές-πωλήτριες εώς 30 ετών, ατόμα ευχάριστα και επικοινωνιακά, με δυνατότητα διαπραγμάτευσης, για την παρουσίαση και προώθηση των προϊόντων της εταιρείας. Παρέχονται μισθός, ποσοστά, bonus στόχου και ασφάλιση. Η προϋπηρεσία σε μικρή λιανική (περίπτερα, ψιλικατζίδικα, μίνι μάρκετ, φούρνοι) επιθυμητή (αλλά όχι προϋπόθεση). Αποστολή βιογραφικού και φωτογραφίας (προαιρετική) στο e-mail:...

21 Μαι
Αθήνα [ConnectPhone]

Αναζητούνται εξωτερικές πωλήτριες/ες από εταιρεία που δραστηριοποιείται στο χώρο της προώθησης προϊόντων τηλεπικοινωνίας. Οι εξωτερικές πωλήτριες/ες θα είναι υπεύθυνες για την παρουσίαση, προώθηση και πώληση προϊόντων καρτοκινητής. Η εταιρεία παρέχει: Μηνιαίο μισθό Ασφαλιστική κάλυψη Εκπαίδευση σε τεχνικές πωλήσεων Απαραίτητα προσόντα: Άνεση στην επικοινωνία Κατανόηση ανάγκης των πελατών

19 Μαι
Αθήνα [GRB Athens]

Εταιρεία με έδρα το κέντρο ζητά άμεσα διαθέσιμα άτομα για τη στελέχωση τμήματος πωλήσεων ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ: Απολυτήριο Λυκείου Επικοινωνιακός χαρακτήρας

17 Μαι
Αθήνα [SENS CREATION]

Εταιρεία παροχής υπηρεσιών με έδρα σε Αθήνα & Θεσσαλονίκη αναζητά πωλητές/πωλήτριες τυχερών παιχνιδιών (Λαχεία & Scratch) για την Αθήνα

17 Μαι
Αθήνα [Κωτσόβολος]

ΠΡΟΑΣΤΕΙΑ ΚΕΝΤΡΟΥ ΑΘΗΝΑΣ-ΠΩΛΗΤΕΣ/ΤΑΜΙΕΣ ΜΕΡΙΚΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ Η ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών, με