09 Ιαν

Εξυπηρετηση πελατων

Περιστέρι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ πελατων - Λογιστηριο. Ζητειται κυρία 22 - 40 ετών για θέση λογιστηρίου από εταιρία που δραστηριοποιείται στα Βαλκάνια. ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ Η ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ

Σχετικες Αγγελιες

25 Απρ
Δυτικής Αττικής [ACTION LINE]

H ΑCTIONLINE, εταιρεία παροχής υπηρεσιών προς επιχειρήσεις στην Ελλάδα, για λογαριασμό πελάτη της, αναζητά άτομα για στελέχωση της θέσης του Υπάλληλου γραφείου για εξυπηρέτηση πελατών. Απαραίτητα Προσόντα: Απόφοιτος Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 έτη σε customer service

24 Απρ
Αθήνα [Ακτή του Ήλιου]

Περιγραφή Θέσης Εργασίας ΖΗΤΕΙΤΑΙ από την «Ακτή Του Ηλίου» προσωπικό για εξυπηρέτηση πελατών στον τομέα των ομπρελών. Βιογραφικά στο e-mail: info@aktitouiliou

15 Απρ
Ζάκυνθος [Διονυσία Αλαμάνου]

Από εταιρεία ενοικίασης αυτοκινήτων και μοτοποδηλατων στην Ζάκυνθο ζητούνται άτομα για να εργασθούν στην εξυπηρέτηση πελατών και τις πωλήσεις για την καλοκαιρινή περίοδο από Μαιο - Οκτώβριο( πλήρης απασχόληση) Προσφέρεται ικανοποιητικός μισθός ανάλογος των προσόντων,ασφάλιση και διαμονή. Απαραίτητα προσόντα: -Ευγενεια,χιούμορ, ευελιξία και όρεξη για δουλειά -Γνωση Αγγλικών -Γνωση Πολωνικών - Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου καθώς και εμπειρία οδήγησης αυτοκινήτου...

... και παρκαρίσματος
-Πολυ καλές επικοινωνιακές δεξιότητες

Δευτερεύοντα προσόντα:
-Γνωση ιταλικών, τσεχικων, ρωσικών καθώς και άλλων γλωσσών.
-Εμπειρια στην εξυπηρέτηση πελατών και στις πωλήσεις
-Διπλωμα οδήγησης μοτοΑ,Α1,ΑM κλπ
Αποστολή βιογραφικών στο holidaydriverentals@gmail.com και θα επικοινωνήσουμε μαζί σας ή πληροφορίες στο 6974310314

Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Tags:

13 Απρ
Αθήνα [OLYMPIA TELECOM ΕΠΕ]

Εμπορικός Αντιπρόσωπος που αποτελεί το κεντρικό Service Center της Samsung Electronics στην Αθήνα, ζητά να προσλάβει υποψήφια για τη θέση της Τηλεφωνικής

12 Απρ
Πειραιάς [SOFOS OE]

ΤΙΜΟΛΟΓΗΣΗ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΩΝ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΩΝ - ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ - ΠΑΡΑΛΑΒΕΙΣ (ΠΕΛΑΤΕΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΕΣ) ΑΡΧΕΙΟ