ΠΡΟΩΘΗΤΡΙΕΣ ΜΕΡΙΚΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ ΣΕ SUPER MARKET Αθήνα

10 Ιαν

ΠΡΟΩΘΗΤΡΙΕΣ ΜΕΡΙΚΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ ΣΕ SUPER MARKET

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Διαφημιστική ζητά υποψήφιες για Προώθηση Προϊόντων σε Super Market.

Τύπος απασχόλησης : Μερικής Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενες, όπως αποστείλουν Βιογραφικό

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

27 Μαρ
Αθήνα [SENS CREATION]

Διαφημιστική ζητά υποψήφιες για Προώθηση Προϊόντων σε Super Market. Τύπος απασχόλησης : Μερικής Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενες, όπως αποστείλουν Βιογραφικό

07 Μαρ
Πάρος [Faroupos Ike]

Super Market στην Αντίπαρο, αναζητά προσωπικό για τους μήνες Μάιο- Σεπτέμβριο, Απαραίτητα Προσόντα: Αγγλική Γλώσσα. Επιθυμητά Προσόντα: Προυπηρεσία θα ληφθεί υπόψην. Στοιχεία Επικοινωνίας: 6936778770

15 Μαρ
Πανελλήνια [MSPS AE]

MSPS SA, an integrated Marketing and Sales services company, with major multinational clients, seeks for a: Merchandiser for super market stores The ideal applicant should have: University Degree (AEI/TEI) Very good MS Office knowledge Excellent knowledge of English language Strong communication skills At least 1 years of previous experience in merchandising or/and sales departments in Super Markets Up to 30 years of age We offer: Very good salary, Company...

... car, continuing education and Evolution perspectives All applicants are kindly requested to send their CV with a coveringΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

Tags:

17 Μαρ
Αθήνα [Sarkk]

Ο ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΗΣ TOMMY HILFIGER ΖΗΤΑ ΠΩΛΗΤΕΣ / ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ ΜΕΡΙΚΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ για τα καταστήματα στην Αθήνα ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ: Απολυτήριο

07 Μαρ
Αθήνα [Κωτσόβολος]

Ν. ΜΑΚΡΗ - ΠΩΛΗΤΕΣ ΜΕΡΙΚΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ Η ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών, με παρουσία σε όλη την

QR code