ΠΡΟΩΘΗΤΡΙΕΣ ΜΕΡΙΚΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ ΣΕ SUPER MARKET Αθήνα

10 Ιαν

ΠΡΟΩΘΗΤΡΙΕΣ ΜΕΡΙΚΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ ΣΕ SUPER MARKET

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Διαφημιστική ζητά υποψήφιες για Προώθηση Προϊόντων σε Super Market.

Τύπος απασχόλησης : Μερικής Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενες, όπως αποστείλουν Βιογραφικό

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

10 Ιαν
Αθήνα [SENS CREATION]

Διαφημιστική ζητά υποψήφιες 18 έως 35 ετών, ως Προωθήτριες Τσιγάρων & Ποτών σε Super Market στην Αθήνα. Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενες, όπως αποστείλουν

08 Ιαν

Διαφημιστική για λογαριασμό ανώνυμης εταιρείας, ζητά Προωθήτριες - Πωλήτριες για το Νομό Αττικής. Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενες, όπως αποστείλουν

08 Ιαν

Διαφημιστική ζητά υποψήφιους-ες για στελέχωση τμήματος πωλήσεων στην Αθήνα. Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι, όπως αποστείλουν Βιογραφικό Σημείωμα, με

13 Ιαν
Αθήνα [In Group]

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΘΕΣΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ Τίτλος: ΠΡΟΩΘΗΤΡΙΕΣ – ΠΡΟΩΘΗΤΕΣ ΓΙΑ ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΣΕ ΧΩΡΟ S/MARKET Περιγραφή Θέσης Η IN GROUP ΑΕ, η ταχύτερα αναπτυσσόμενη

28 Δεκ
Αθήνα [ΣΚΑΠΑΡ]

ZHTHTAI ΠΩΛΗΤΗΣ-ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΤΥΡΙΩΝ-ΑΛΛΑΝΤΙΚΩΝ ΓΙΑ SUPER MARKET ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ, ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΑ ΩΡΑΡΙΑ, 5 ΗΜΕΡΟ, ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΑΠΟ 15 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017 Απαραίτητα Προσόντα: ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΚΑΙ ΠΙΣΤΩΠΟΙΗΤΙΚΟ ΔΙΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ Επιθυμητά Προσόντα: ΑΡΙΣΤΗ ΧΡΗΣΗ ΤΩΝ ΜΗΧΑΝΩΝ ΚΟΠΗΣ, ΕΥΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ, , ΕΩΣ 40 ΕΤΩΝ. Η εταιρία προσφέρει: ΒΑΣΙΚΟ ΜΙΣΘΟ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΗ Στοιχεία Επικοινωνίας: κ.Παρασκευη 6947172277

QR code