Υπάλληλος γραφείου Αθήνα

10 Ιαν

Υπάλληλος γραφείου

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΚΟΠΕΛΑ ως υπάλληλος γραφείου ζητείται από σχολή οδηγών, περιοχή...

Σχετικες Αγγελιες

11 Μαρ
Γλυφάδα

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ γραφείου κοπέλα, ζητείται από εταιρεία πετρελαιοειδών και εξυπηρέτησης πολυκατοικιών, βιογραφικά στο email: ghpservi@otenet

09 Μαρ
Μεταμόρφωση

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ Από εταιρεία στη Μεταμόρφωση ζητείται υπάλληλος γραφείου με πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων και εμπειρία στην οργάνωση και παρακολούθηση των

22 Μαρ
Αχαρνές

ΝΕΟΣ -α ζητείται ως υπάλληλος γραφείου για μεταφορική εταιρεία, περιοχή Αχαρνές, με γνώσεις Η/Υ, αποστολή βιογραφικών στο email eltacourier.acharnes@gmail

24 Μαρ
Πειραιάς

1 ΚΟΠΕΛΑ - υπάλληλος γραφείου 25 -58 ετών για στελέχωση τηλεφωνικου κέντρου για 4 ωρη ή 8 ωρη εργασία. Απαραίτητα προσόντα ευχέρεια λόγου και επικοινωνίας.

Tags:

17 Μαρ
Παγκράτι

ΑΠΟ ΕΚΤΥΠΩΤΙΚΟ κέντρο στην περιοχή του Παγκρατίου ζητείται Υπάλληλος γραφείου με γραφιστικές γνώσεις Corel Draw, Photoshop. Αριστες γνώσεις Η/Υ, κάτοχος

QR code