ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ ΣΕ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ Αθήνα

10 Ιαν

ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ ΣΕ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Διαφημιστική, ζητά, για λογαριασμό εταιρείας τροφίμων - ποτών, Πωλήτριες , για 5ήμερη εργασία σε σούπερ μάρκετ στην Αθήνα.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι,

Σχετικες Αγγελιες

20 Μαρ
Αθήνα [Sens Creation]

Άτομα ζητούνται από σούπερ μάρκετ της περιοχής τους, για μόνιμη 5ήμερη εργασία, για το τμήμα αλλαντικών, βασικός μισθός, ασφάλιση, άμεση πρόσληψη. 210 8848317

23 Μαρ
Περιστέρι

24 ΩΡΟ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΑΝΑΖΗΤΑ ΑΤΟΜΑ ΕΩΣ 30 ΕΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΜΠΟΥΦΕ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ , 6942895585, 10:00-20

11 Μαρ
Αθήνα [SENS CREATION]

Διαφημιστική εταιρεία ζητά, για λογαριασμό αλυσίδας καταστημάτων καλλυντικών, Πωλήτριες για 5ήμερη, μόνιμη εργασία στην Αθήνα. Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενες

20 Μαρ

Εταιρία ανώνυμη ζητεί πωλήτριες, για προώθηση τροφίμων και ποτών σε εμπορικά καταστήματα, μισθός συν ΙΚΑ. 210

21 Μαρ
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [SOHO SOHO]

Η εταιρία SOHO SOHO ζητά να προσλάβει Πωλήτριες για τα καταστήματά της σε: Κηφησιά, Γλυφάδα, Αθήνα (κέντρο), Σαντορίνη, Μύκονο και Σπέτσες. Απαραίτητα προσόντα: Απαραίτητη 5ετής προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση στο χώρο της ένδυσης Καλή γνώση Αγγλικών Γνώση Η/Υ Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι ναΚατηγορία: Μάρκετινγκ - Δημόσιες ΣχέσειςΤύπος απασχόλησης: Full

QR code