ΠΩΛΗΤΕΣ-ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ ΣΕ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ Αθήνα

10 Ιαν

ΠΩΛΗΤΕΣ-ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ ΣΕ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Διαφημιστική εταιρεία ζητά, για λογαριασμό σούπερ μάρκετ, υποψήφιους-ες για το τμήμα αλλαντικών , για 5ήμερη, μόνιμη εργασία (άμεση πρόσληψη) στην Αθήνα.

Σχετικες Αγγελιες

20 Μαρ
Αθήνα [Sens Creation]

Άτομα ζητούνται από σούπερ μάρκετ της περιοχής τους, για μόνιμη 5ήμερη εργασία, για το τμήμα αλλαντικών, βασικός μισθός, ασφάλιση, άμεση πρόσληψη. 210 8848317

23 Μαρ
Περιστέρι

24 ΩΡΟ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΑΝΑΖΗΤΑ ΑΤΟΜΑ ΕΩΣ 30 ΕΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΜΠΟΥΦΕ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ , 6942895585, 10:00-20

11 Μαρ
Αθήνα [SENS CREATION]

Διαφημιστική εταιρεία ζητά, για λογαριασμό αλυσίδας καταστημάτων καλλυντικών, Πωλήτριες για 5ήμερη, μόνιμη εργασία στην Αθήνα. Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενες

02 Μαρ
Αθήνα [TSOKAS COMPANY]

ΠΩΛΗΤΕΣ - ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ | Αθήνα, Αττική-Αθήνα Τ SOKAS COMPANY Πρωτοπόρος και Αναπτυσσόμενη Εταιρεία ζητά άμεσα διαθέσιμα άτομα για πλήρη και μερική απασχόληση

10 Μαρ
Πειραιώς [ΠΛΕΓΜΑ ΝΕΤ]

Tίτλος: ΠΩΛΗΤΕΣ - ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ (κωδ. 5) H Εταιρία START NET, από τις πιο δυναμικά αναπτυσσόμενες στον χώρο προώθησης υπηρεσιών, ζητά υποψήφιους για 5ωρη πρωινή ή απογευματινή απασχόληση για το τμήμα προώθησης κινητής τηλεφωνίας της Wind. Προσόντα Απόφοιτοι Λυκείου (Πτυχίο ΑΕΙ –ΤΕΙ –ΙΕΚ ΕΠΙΘΥΜΗΤΑ) Άνεση στηνΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Partial

QR code