10 Ιαν

ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΩΝ

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Διαφημιστική εταιρεία, ζητά - για λογαριασμό καταστήματος καλλυντικών - υποψήφια 20 έως 28 ετών για εργασία στην Αθήνα. Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενες, όπως

Σχετικες Αγγελιες

16 Μαι
Αθήνα [OLIVEWAY ΑΒΕΕ]

Εταιρεία φυσικών καλλυντικών ζητά να προσλάβει στη Γλυφάδα έμπειρη Πωλήτρια Βασικά Καθήκοντα Υποψηφίου: • Υλοποίηση πωλήσεων βάσει των στόχων του καταστήματος • Ποιοτική εξυπηρέτηση των πελατών • Σωστή λειτουργία του καταστήματος με βάση τις εταιρικές οδηγίες Απαραίτητα προσόντα: • Προϋπηρεσία στις πωλήσεις καλλυντικών τουλάχιστον 2 χρόνια • Γνώση Αγγλικών σε πολύ καλό επίπεδο επικοινωνίας ( γνώση δεύτερης γλώσσας θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν) • Γνώση...

... Η/Υ
• Ηλικία υποψηφίων από 22 έως 35 ετών
• Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
• Ευχάριστη προσωπικότητα
• Επαγγελματισμός, συνέπεια και υπευθυνότητα

Προσφέρονται:
• Πλήρης απασχόληση
• Μισθός και ασφαλιστική κάλυψη
• Δυνατότητα για περαιτέρω εξέλιξη
• Συνεχής εκπαίδευση πάνω στο αντικείμενο
• Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας συνοδευόμενο από μία πρόσφατη φωτογραφία σας αναφέροντας τον κωδικό της θέσης «ΠΩΛΗΤΡΙΑ» μέσω e-mail.

Tags:

25 Μαι
Αθήνα [INGROUP]

Η INGROUP, ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 18 χρόνια παρουσία στο χώρο παροχής υπηρεσιών Human Resources, Outsourcing και Trade Marketing, αναζητά για λογαριασμό

21 Μαι
Αθήνα [MAURIZIO]

Ζητείται Πωλήτρια για κατάστημα γυναικείων ενδυμάτων στην Κηφισιά . Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης

21 Μαι
Αθήνα [Nikolis Group SA]

Ζητείται Πωλήτρια / Πωλητής από Ελληνική εταιρία παραγωγής και εμπορίας υλικών-αξεσουάρ μόδας, με σκοπό την εξυπηρέτηση πελατών χονδρικής στα καταστήματα που

18 Μαι
Αθήνα [Bozikis]

Η εταιρία υποδημάτων Bozikis αναζητά *πωλητή - πωλήτρια*πλήρης απασχόλησης . Απαιτούμενα προσόντα : Οργάνωση, συνέπεια και υπευθυνότητα. Άριστη γνώση