10 Ιαν

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ (ΓΥΝΑΙΚΑ) ΣΕ ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Διαφημιστική εταιρεία ζητά - για λογαριασμό εμπορικού καταστήματος - υποψήφια ως υπάλληλο πλήρους απασχόλησης στην Αθήνα. Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενες,

Σχετικες Αγγελιες

24 Μαι
Θεσσαλονίκη [ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Μ.& ΣΙΑ Ε.Ε.]

Υπάλληλος Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων-Εμπορικού καταστήματος Αρμοδιότητες: Πωλήσεις Απαραίτητα Προσόντα: Γνώση Η/Υ Επιθυμητά Προσόντα: Ηλικία εως 40 ετών Η εταιρία προσφέρει: Νυχτερινό ωράριο εργασίας

22 Μαι
Αθήνα [Coffee Island]

ΚΑΦΕΚΟΠΤΕΙΟ στο Κορωπί ζητεί υπάλληλο για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: 1. Προηγούμενη εμπειρία σε καταστήματα καφέ και ικανότητα στη γρήγορη

21 Μαι
Αθήνα [Play Opap]

Ζητείται άτομο για εργασία σε κατάστημα Play Opap στην περιοχή του Ζωγράφου (ΑΘΗΝΑ) Αποστολή βιογραφικών στο doublezike@gmail

17 Μαι
Αθήνα [EARplus]

Ζητείται υπάλληλος γραφείου για κατάστημα με ακουστικά Βαρηκοΐας στη Πανόρμου. Προσόντα: Εκπληρωμένη στρατιωτική θητεία (αν πρόκειται για άνδρα) - Καλός χειρισμός υπολογιστή και προγραμμάτων MS-OFFICE Επιπλέον Προσόντα: Ευγένεια και Ευχάριστη Προσωπικότητα, Οργανωτικές ικανότητες, Εξαίρετη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας, Υπευθυνότητα και εχεμύθεια, Πνεύμα ομαδικότητας & συνεργασίας. Ωράριο: Δευτέρα εως Σάββατο: 09:00-14:00 & Τρίτη-Πέμπτη-Παρασκευή:...

... 17:30-20:30
Η εταιρία προσφέρει: Πλήρης απασχόληση, βασικό μισθό, εκπαίδευση στο συγκεκριμένο τομέα.

Tags:

14 Μαι
Αθήνα [ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ Ε.Φ.Κ.Α.]

Ο Προμηθευτικός και Καταναλωτικός Συνεταιρισμός Εργαζόμενων Ε.Φ.Κ.Α. μετά από τη διεύρυνση της λειτουργικής του δραστηριότητας και του κύκλου εργασιών του,