10 Ιαν

ΟΔΗΓΟΣ ΤΑΞΙ

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Οδηγός ταξί για απογευματινή βάρδια 17:00 - 6:00
Αρμοδιότητες: Οδηγός
Απαραίτητα Προσόντα: Εδική κάρτα, επαγγελματικό δίπλωμα, εγγύηση 500
Επιθυμητά Προσόντα: Αγγλικά, γνώση Η/Υ
Η εταιρία προσφέρει: Υποστήριξη σε θέμα πελατείας.
Στοιχεία Επικοινωνίας: 6951099499 Μαραγκός Νικόλαος

Σχετικες Αγγελιες

24 Μαι
Αθήνα [Lakon Fruits]

Ζητείται επαγγελματίας οδηγός (για φορτηγό και βανάκι) με γνώσεις χειρισμού κλαρκ. Απαιτούμενο προσόν η προυπηρεσία σε παρόμοια θέση. τηλ. επικοινωνίας:

23 Μαι
Αθήνα [NOTOS EXPRESS]

* ΔΙΠΛΩΜΑ Ε/ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση, Μόνιμος Μισθός: 900,00€ έως 1.200,00€ /μήνας Γλώσσα: *

23 Μαι
Αθήνα [vfs logistics support]

ζητείται επαγγελματίας οδηγός φορτηγών που να φέρει στην κατοχή του διπλώματα Γ' - Ε' [Π. Ε.Ι. - ΨΗΦΙΑΚΟ ΤΑΧΟΓΡΑΦΟ] και ηλικίας μέχρι 45 ετών για μεταφορές εντός Ελλάδος. προϋπηρεσία σε επικαθημενο

22 Μαι
Αθήνα [POWERZ]

Η εταιρία Δ. Μ. Zαχαρόπουλος ΣΙΑ Ο.Ε. – Powerz, που δραστηριοποιείται στον χώρο του ηλεκτρολογικού υλικού από το 1974 με έδρα τη Θεσσαλονίκη, αναζητά άμεσα για τη στελέχωση των νέων εγκαταστάσεών της στην Αθήνα, περιοχή Ακαδημίας Πλάτωνος, Αποθηκάριο Οδηγό Κύριες αρμοδιότητες: Διαχείριση αποθήκης

21 Μαι
Αθήνα [TSAKIRIS FAMILY AE]

Μεγάλη εταιρεία στο χώρο των τροφίμων αναζητά Οδηγό Γ' κατηγορίας στην περιοχή της Αθήνας. Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης