ΟΔΗΓΟΣ ΤΑΞΙ Αθήνα

10 Ιαν

ΟΔΗΓΟΣ ΤΑΞΙ

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Οδηγός ταξί για απογευματινή βάρδια 17:00 - 6:00
Αρμοδιότητες: Οδηγός
Απαραίτητα Προσόντα: Εδική κάρτα, επαγγελματικό δίπλωμα, εγγύηση 500
Επιθυμητά Προσόντα: Αγγλικά, γνώση Η/Υ
Η εταιρία προσφέρει: Υποστήριξη σε θέμα πελατείας.
Στοιχεία Επικοινωνίας: 6951099499 Μαραγκός Νικόλαος

Σχετικες Αγγελιες

29 Μαρ
Αθήνα [ΤΑΞΙ]

Ζητείται οδηγός ταξί Αρμοδιότητες: Απογευματινή βάρδια 17:00 - 06:00 Απαραίτητα Προσόντα: Ειδική κάρτα ΤΑΞΙ, Β επαγγελματικό δίπλωμα, 500€ εγγύηση Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση Αγγλικών , Γνώση Η/Υ Η εταιρία προσφέρει: Υποστήριξη σε θέμα πελατείας( σταθερή πελατεία) Στοιχεία Επικοινωνίας: ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6951099499 Ώρες επικοινωνίας: 10:00 - 23:00

08 Μαρ

Οδηγός ταξί Αρμοδιότητες: Απογευματινή βάρδια 17:00 - 06:00 Απαραίτητα Προσόντα: Ειδική Κάρτα, επαγγελματικό δίπλωμα, Εγγύηση 500€, 25€ ενοίκιο Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση Αγγλικών, Η/Υ Η εταιρία προσφέρει: Αυτοκίνητο, Συντήρηση οχήματος, Taxibeat ( εφόσον επιθυμεί ο οδηγός) Στοιχεία Επικοινωνίας: ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6951099499 ( 09:00 - 21:00) - ΑΙΓΑΛΕΩ

23 Μαρ
Κομοτηνή [ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΦΑΡΜΕΣ ΘΡΑΚΗΣ ΑΕ]

Οδηγός τυροκομείου Απαραίτητα Προσόντα: απολυτήριο λυκείου, ολοκληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις, δίπλωμα Γ κατηγορίας Επιθυμητά Προσόντα: Θετικά θα ληφθεί υπόψη προϋπηρεσία ως οδηγός. Η εταιρία προσφέρει: πλήρη απασχόληση Στοιχεία Επικοινωνίας: elfarmes@gmail.com Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να στείλουν βιογραφικό στο παραπάνω e-mail. Για επιπλέον πληροφορίες όπως επικοινων΄ήσετε στο 2533071210. Υπεύθυνος κ. Γαβριηλίδης Στέλιος.

13 Μαρ
Πανελλήνια [ΑΡΣΙΣ - ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΝΕΩΝ]

Η ΑΡΣΙΣ – Κοινωνική Οργάνωση Υποστήριξης Νέων αναζητά προσωπικό στο πλαίσιο του προγράμματος «Δημιουργία και λειτουργία safe zones» στην Αθήνα και στη Θήβα. Οδηγός Περιγραφή θέσης: Οδηγός Ι.Χ. Απαραίτητα προσόντα: Επαγγελματικό δίπλωμα οδήγησης κατηγορίας Β' Προηγούμενη επαγγελματική εμπειρίαΚατηγορία: ΜεταφορέςΤύπος απασχόλησης: Full

07 Μαρ
Αθήνα [Transfers in Greece]

Ζητειται οδηγος με Διπλωμα Δ, ΠΕΙ και καρτα ταχογραφου για εργασια απο 25/4 - 20/6. Καλη γνωση αγγλικων , Αθηνας και Τουριστικων περιοχων Ελλαδας.

QR code