πωλητης σε εταιρία βιομηχανικών ειδών και βιδών Αθήνα

10 Ιαν

πωλητης σε εταιρία βιομηχανικών ειδών και βιδών

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Eισαγωγική εταιρεία βιδών και βιομηχανικών ειδών με 40ετή εμπειρία στο χώρο, και έδρα την Αθήνα, ζητά άμεσα πωλητή με ικανότητα, εμπειρία στην πώληση και γνώση Η/Υ.

Θα εκτιμηθεί προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση/ εταιρεία.

Αποστολή βιογραφικών στο kostas@megabolt.gr ή επικοινωνία στο τηλέφωνο 22990/ 42777.

Σχετικες Αγγελιες

03 Φεβ
Αθήνα [ΟΡΘΟΔΥΝΑΜΙΚΗ ΑΒΕΕ]

Εταιρεία με έδρα στην Μεταμόρφωση Αττικής, ζητά να προσλάβει Πωλητή / Πωλήτρια για προώθηση - πώληση συμπληρωμάτων διατροφής & αθλητικών ειδών. Απαραίτητες

20 Ιαν
Αθήνα [MATERIA A.E.]

H MATERIA AE, μία από τις μεγαλύτερες εταιρίες στο χώρο των δομικών υλικών με έδρα τη Θεσσαλονίκη, ζητά πωλητή για την περιοχή της Αττικής. Απαραίτητα προσόντα: • Εμπειρία στο χώρο των δομικών υλικών Επιθυμητά προσόντα: • Απόφοιτος ΑΕΙ/ΤΕΙ με κατεύθυνση Πολυτεχνείου/Δομικών έργων Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση Αποστολή βιογραφικών στο info@materia.gr

14 Φεβ
Πανελλήνια [RAKAS]

Η εταιρία ΡΑΚΑΣ αναζητά: Πωλήτρια/Πωλητή Χονδρικής με περιοχές ευθύνης στην Αθήνα και στην επαρχία. Απαραίτητα προσόντα: Απαραίτητη 3ετής προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, σχετική με luxury είδη ρουχισμού Ευχέρεια στην επικοινωνία και αποτελεσματικότητα στην πώληση Διαθεσιμότητα για ταξίδιαΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

22 Ιαν
Αθήνα [ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΧΟΝΔΡΙΚΟΥ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΤΡΟΦΙΜΩΝ]

Εταιρεία χονδρικού εμπορίου τροφίμων με έδρα στον Πειραιά , ζητά να προσλάβει Πωλητή / Πωλήτρια Β2Β ηλικίας έως 40 ετών, με σχετική εργασιακή εμπειρία &

23 Ιαν
Ελληνικό [Ariadne Athens]

Εταιρεία καλλυντικών με έδρα την Αθήνα ζητά έμπειρο πωλητη/τρια στο χώρο του φαρμακείου με σκοπό την προώθηση των προϊόντων της. Είδος Εργασίας: Πλήρης

QR code