10 Ιαν

Real Estate Agent - Σαντορίνη

Δήμος Θήρας
Περιγραφή θέσης εργασίας:

100.000 σύμβουλοι ακινήτων • 6.800 γραφεία • 78 χώρες Νο 1 παγκόσμιο real estate δίκτυο Με περισσότερους από 100.000 συμβούλους ακινήτων και πάνω από 6.800 γραφεία σε 78 χώρες, η CENTURY 21® είναι με διαφορά το μεγαλύτερο και ταχύτερα αναπτυσσόμενο δίκτυο κτηματομεσιτικών υπηρεσιών στον κόσμο και αναζητά άτομα για τη...
Κατηγορία: Κτηματομεσιτικά
Τύπος απασχόλησης: Partial

Σχετικες Αγγελιες

24 Μαι
Δυτικής Αττικής [CENTURY 21]

100,000 Σύμβουλοι Ακινήτων - 6,800 Γραφεία - 78 Χώρες Νο 1 Παγκόσμιο Real Estate Δίκτυο Με περισσότερους από 100,000 Συμβούλους Ακινήτων και πάνω από 6,800 γραφεία σε 78 χώρες, η CENTURY 21® είναι με Διαφορά το Μεγαλύτερο και Ταχύτερα Αναπτυσσόμενο Δίκτυο Κτηματομεσιτικών Υπηρεσιών στον Κόσμο και αναζητά άτομα για τη

24 Μαι
Δήμος Θήρας [Πολυτελές ξενοδοχείο]

Πολυτελές ξενοδοχείο στη Σαντορίνη αναζητά Front Desk Agent για τη σεζόν 2018. Απαραίτητα προσόντα: Τριετής προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Άριστη γνώση αγγλικών και γνώση μίας επιπλέον ξένης γλώσσας Άριστη χρήση Η/Υ και ξενοδοχειακών προγραμμάτων Ομαδικότητα και εργατικότητα Πτυχίο τουριστικών

21 Μαι
Δήμος Θήρας [SOPHIA SUITES]

To Sophia Boutique Hotel στη Φοινικιά αναζητά: Front Desk Agent για τη σεζόν 2018. Απαραίτητα προσόντα: Άριστη γνώση αγγλικών και γνώση μίας επιπλέον ξένης γλώσσας Άριστη χρήση Η/Υ και ξενοδοχειακών προγραμμάτων Τριετής προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Ομαδικότητα και εργατικότητα Πτυχίο τουριστικών επαγγελμάτων

03 Μαι
Δήμος Θήρας [Boutique Hotels]

Από αλυσίδα boutique hotels στην Οία Σαντορίνης ζητούνται Reservation Agents για γραφείο κρατήσεων με προϋπηρεσία 2 ετών τουλάχιστον. Προϋπηρεσία στο σύστημα κρατήσεων Hart θεωρείται plus. Διαμονή εξασφαλισμένη. Αναλυτικό βιογραφικό με πρόσφατη φωτογραφία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

02 Μαι

To Sophia Luxury Suites αναζητά: Front Desk Agent για τη σεζόν 2018. Απαραίτητα προσόντα: Τριετής προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Άριστη γνώση αγγλικών και γνώση μίας επιπλέον ξένης γλώσσας Άριστη χρήση Η/Υ και ξενοδοχειακών προγραμμάτων Ομαδικότητα και εργατικότητα Πτυχίο τουριστικών επαγγελμάτων *Υποψήφιοι