Πωλητές/τριες, Ταμίες Μερικής Απασχόλησης - Κέρκυρα Δήμος Κερκυραίων

10 Ιαν

Πωλητές/τριες, Ταμίες Μερικής Απασχόλησης - Κέρκυρα

Δήμος Κερκυραίων
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά Πωλητές/-τριες, Ταμίες Μερικής Απασχόλησης για το υποκατάστημά της στην Κέρκυρα.

Είστε άνθρωπος που επικεντρώνεται στην άριστη...
Κατηγορία: Πωλήσεις
Τύπος απασχόλησης: Partial

Σχετικες Αγγελιες

17 Ιαν
Δήμος Κορινθίων [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

Η Κωτσόβολος, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το υποκατάστημά της στην Κόρινθο Πωλητές/-τριες μερικής απασχόλησης   Είστε άνθρωπος που επικεντρώνεται στην άριστη εξυπηρέτησηΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Partial

10 Ιαν
Δήμος Κερκυραίων [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

Η ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά Διοικητικό Στέλεχος Καταστήματος για το υποκατάστημά της στην Κέρκυρα. Διαθέτεις επιχειρηματικό μυαλό, ηγετικά προσόντα και ισχυρήΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

04 Ιαν
Δήμος Κομοτηνής [JYSK A.E.]

JYSK – Πωλητές/Πωλήτριες Μερικής Απασχόλησης – Κομοτηνή Η JYSK επεκτείνεται στην ελληνική αγορά και αναζητά πωλητές/πωλήτριες μερικής απασχόλησης με προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης.Οι πωλητές/πωλήτριες θα είναι υπεύθυνοι για την παροχή υψηλού επιπέδου εξυπηρέτησης στους πελάτες μας στοΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Partial

13 Ιαν
Δήμος Ρόδου [METRO]

Για το κατάστημά μας, στην Ιαλυσό Ρόδου, επιθυμούμε να προσλάβουμε: Πωλητές/τριες, Ταμίες, Αποθηκάριους, Πωλητές Κρεοπωλείου Απαραίτητα προσόντα: Απολυτήριο Λυκείου Βασικές γνώσεις χειρισμού Η/Υ Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας Ικανότητες επικοινωνίας και ομαδικής εργασίας Για τους πωλητέςΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

10 Ιαν
Δήμος Ζακύνθου [METRO]

Για τα καταστήματά μας στη Ζάκυνθο επιθυμούμε να προσλάβουμε: Πωλητές/-τριες, Ταμίες και Αποθηκάριους Απαραίτητα προσόντα: Απολυτήριο Λυκείου Βασικές γνώσεις χειρισμού Η/Υ Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας Ικανότητες επικοινωνίας και ομαδικής εργασίας Προσφέρονται:  ΑνταγωνιστικέςΚατηγορία: ΠωλήσειςΤύπος απασχόλησης: Full

QR code