Άτομο για Νυχτερινή Εξυπηρέτηση Πελατών - Ζάκυνθος Δήμος Ζακύνθου

10 Ιαν

Άτομο για Νυχτερινή Εξυπηρέτηση Πελατών - Ζάκυνθος

Δήμος Ζακύνθου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το πολυτελές συγκρότημα Porto Zante Villas Spa,  μέλος των Small Luxury Hotels of the World, ζητά για τη θερινή σεζόν: Νυχτερινή Εξυπηρέτηση Πελατών στη Ζάκυνθο.

Προφίλ υποψηφίου: Άντρας Ηλικία έως 30 ετών Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Προσφέρονται: Διαμονή, διατροφή, ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, πλήρης...
Κατηγορία: Τουρισμός
Τύπος απασχόλησης: Seasonal

Σχετικες Αγγελιες

04 Ιαν
Δήμος Ζακύνθου [PORTO ZANTE VILLAS & SPA]

Το πολυτελές συγκρότημα Porto Zante Villas Spa,  μέλος των SMALL LUXURY HOTELS OF THE WORLD, ζητά για τη θερινή σεζόν: Νυχτερινή Εξυπηρέτηση Πελατών (Ζάκυνθος) Άντρας Ηλικία έως 30 ετών Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Προσφέρονται: Διαμονή, διατροφή, ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, πλήρης ασφάλιση ΑποστολήΚατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

10 Ιαν

Το πολυτελές συγκρότημα Porto Zante Villas Spa, μέλος των Small Luxury Hotels of the World, ζητά για τη θερινή σεζόν Spa Therapist στη Ζάκυνθο. Προφίλ υποψηφίου: Ηλικία έως 35 ετών Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Προσφέρονται: Διαμονή, διατροφή, ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, πλήρηςΚατηγορία: Μόδα-ΟμορφιάΤύπος απασχόλησης: Seasonal

10 Ιαν

Το πολυτελές συγκρότημα Porto Zante Villas Spa, μέλος των Small Luxury Hotels of the World, ζητά για τη θερινή σεζόν: Πιανίστρια – Τραγουδίστρια στη Ζάκυνθο. Προσόντα: Ηλικία έως 35 ετών Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Προσφέρονται: Διαμονή, διατροφή, ανταγωνιστικό πακέτοΚατηγορία: ΚαλλιτεχνικάΤύπος απασχόλησης: Seasonal

04 Ιαν

Το πολυτελές συγκρότημα Porto Zante Villas Spa, μέλος των SMALL LUXURY HOTELS OF THE WORLD, ζητά για τη θερινή σεζόν: Πιανίστρια – Τραγουδίστρια (Ζάκυνθος) Ηλικία έως 35 ετών Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Προσφέρονται: Διαμονή, διατροφή, ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, πλήρηςΚατηγορία: ΚαλλιτεχνικάΤύπος απασχόλησης: Seasonal

04 Ιαν

Το πολυτελές συγκρότημα Porto Zante Villas Spa, μέλος των SMALL LUXURY HOTELS OF THE WORLD, ζητά για τη θερινή σεζόν Spa Therapist (Ζάκυνθος) Ηλικία έως 35 ετών Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Προσφέρονται: Διαμονή, διατροφή, ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, πλήρης ασφάλιση ΑποστολήΚατηγορία: Μόδα-ΟμορφιάΤύπος απασχόλησης: Seasonal

QR code