Άτομο για Νυχτερινή Εξυπηρέτηση Πελατών - Ζάκυνθος Δήμος Ζακύνθου

10 Ιαν

Άτομο για Νυχτερινή Εξυπηρέτηση Πελατών - Ζάκυνθος

Δήμος Ζακύνθου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το πολυτελές συγκρότημα Porto Zante Villas Spa,  μέλος των Small Luxury Hotels of the World, ζητά για τη θερινή σεζόν: Νυχτερινή Εξυπηρέτηση Πελατών στη Ζάκυνθο.

Προφίλ υποψηφίου: Άντρας Ηλικία έως 30 ετών Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Προσφέρονται: Διαμονή, διατροφή, ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, πλήρης...
Κατηγορία: Τουρισμός
Τύπος απασχόλησης: Seasonal

Σχετικες Αγγελιες

23 Ιαν
Δήμος Ζακύνθου [PORTO ZANTE VILLAS & SPA]

Το πολυτελές συγκρότημα Porto Zante Villas Spa, μέλος των Small Luxury Hotels of the World, ζητά για τη θερινή σεζόν Νυχτερινή Εξυπηρέτηση Πελατών στη Ζάκυνθο. Προσόντα: Άντρας Ηλικία έως 30 ετών Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Προσφέρονται: Διαμονή, διατροφή, ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, πλήρης ασφάλιση.Κατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

23 Ιαν

Το πολυτελές συγκρότημα Porto Zante Villas Spa, μέλος των Small Luxury Hotels of the World, ζητά για τη θερινή σεζόν Spa Therapist στη Ζάκυνθο. Προφίλ υποψηφίου: Ηλικία έως 35 ετών Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Προσφέρονται: Διαμονή, διατροφή, ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, πλήρηςΚατηγορία: Μόδα-ΟμορφιάΤύπος απασχόλησης: Seasonal

24 Ιαν
Δήμος Ζακύνθου [Louis Hotels Plc Ltd]

Το ξενοδοχείο Louis Zante Βeach στη Ζάκυνθο ζητά άτομα για τις παρακάτω θέσεις: Καμαριέρες Απαιτούνται: Απαραίτητη προϋπηρεσία σε ξενοδοχεία Αιτήσεις: Οι ενδιαφερόμενοι να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα στο e-mail: [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλέφωνα επικοινωνίας γιαΚατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

24 Ιαν

Το ξενοδοχείο Louis Zante Βeach στη Ζάκυνθο ζητά άτομο για τη παρακάτω θέση: Γραμματέα Απαιτούνται: Απαραίτητη προϋπηρεσία σε ξενοδοχεία Γνώση της αγγλικής γλώσσας Αιτήσεις: Οι ενδιαφερόμενοι να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα στο e-mail: [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] ΤηλέφωναΚατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

24 Ιαν

Το ξενοδοχείο Louis Zante Βeach στη Ζάκυνθο ζητά άτομο για τη παρακάτω θέση: Ηλεκτρολόγο Απαιτούνται: Απαραίτητη προϋπηρεσία σε ξενοδοχεία Πτυχίο ανάλογης σχολής Αιτήσεις: Οι ενδιαφερόμενοι να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα στο e-mail: [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] ΤηλέφωναΚατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

QR code