10 Ιαν

Άτομο για Νυχτερινή Εξυπηρέτηση Πελατών - Ζάκυνθος

Δήμος Ζακύνθου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το πολυτελές συγκρότημα Porto Zante Villas Spa,  μέλος των Small Luxury Hotels of the World, ζητά για τη θερινή σεζόν: Νυχτερινή Εξυπηρέτηση Πελατών στη Ζάκυνθο. Προφίλ υποψηφίου: Άντρας Ηλικία έως 30 ετών Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Προσφέρονται: Διαμονή, διατροφή, ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, πλήρης...
Κατηγορία: Τουρισμός
Τύπος απασχόλησης: Seasonal

Σχετικες Αγγελιες

09 Μαι
Αθήνα [Ηνίοχος Ι.Κ.Τ.Ε.Ο]

Περιγραφή Θέσης Εργασίας Άτομο για Υποδοχή & Εξυπηρέτηση Πελατών Στον τομέα της παροχής υπηρεσιών κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Στα Ι.ΚΤΕΟ ΗΝΙΟΧΟΣ

27 Μαι
Δήμος Ζακύνθου [ELEON GRAND RESORT]

Η Atlantica Hotels Resorts, μία από τις πιο γρήγορα ανελισσόμενες εταιρίες στην Ελλάδα και στην Κύπρο, ζητά να καλύψει την παρακάτω θέση στο ξενοδοχείο της στη Ζάκυνθο, Ελλάδα. Spa Manager Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο αντίστοιχης ειδικότητας Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας (γραπτή και προφορική) Γνώση άλλης ξένης

27 Μαι

Η Atlantica Hotels Resorts, μία από τις πιο γρήγορα ανελισσόμενες εταιρίες στην Ελλάδα και στην Κύπρο, ζητά να καλύψει τις παρακάτω θέσεις στο ξενοδοχείο της στη Ζάκυνθο, Ελλάδα. Μάγειρες Α', Β' και Γ' Απαιτούμενα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 χρόνων σε ανάλογη θέση Ομαδικότητα στην εργασία και ευχέρεια

27 Μαι

Η Atlantica Hotels Resorts, μία από τις πιο γρήγορα ανελισσόμενες εταιρίες στην Ελλάδα και στην Κύπρο, ζητά να καλύψει την παρακάτω θέση στο ξενοδοχείο της στη Ζάκυνθο, Ελλάδα. Spa Therapist Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο αντίστοιχης ειδικότητας Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας (γραπτή και προφορική) Γνώση άλλης

27 Μαι

Η Atlantica Hotels Resorts, μία από τις πιο γρήγορα ανελισσόμενες εταιρίες στην Ελλάδα και στην Κύπρο, ζητά να καλύψει την παρακάτω θέση στο ξενοδοχείο της στη Ζάκυνθο, Ελλάδα. Income Auditor Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο σχολής οικονομικών Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας (γραπτή και προφορική) Γνώσεις front και back