Ζητειται μοδιστρα για κουρτινες Αθήνα

10 Ιαν

Ζητειται μοδιστρα για κουρτινες

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ζητειται μοδιστρα για ραφη κουρτινων.
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:
Στοιχεία Επικοινωνίας:2106046813

Σχετικες Αγγελιες

12 Ιαν
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [Εταιρία Παιδικών Ενδυμάτων]

Από εταιρία παιδικών ενδυμάτων ζητείται πεπειραμένη: Μοδίστρα για ραφή δειγμάτων σε σταθερά και ζέρσεϊ υφάσματα. Απαραίτητη προϋπόθεση η εμπειρία 5ετίας σε αντίστοιχη θέση. Ώρες επικοινωνίας από Δευτέρα έως Παρασκευή: 09:00-20:00. Τηλ. επικοινωνίας: 211 105 7751, κα Μαριάννα. [Για να στείλετε το βιογραφικόΚατηγορία: Μόδα-ΟμορφιάΤύπος απασχόλησης: Full

19 Ιαν
Πειραιάς [Κourieris service]

Περιγραφή Θέσης-Ζητείται ηλεκτρολόγος αυτοκινήτων Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα:Εμπειρος Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: Στοιχεία Επικοινωνίας: 6946126244

26 Δεκ
Θεσσαλονίκη [katerina]

νοσηλευτρια Αρμοδιότητες:φροντιδα ασθενους Απαραίτητα Προσόντα:εμπειρη Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:400€ τον μηνα για τρια 24ωρα τη εβδομαδα. Στοιχεία Επικοινωνίας: 6972321876

16 Ιαν
Πειραιάς [LOLLIPOP]

ΖΗΤΕΊΤΑΙ νηπιαγωγός από Α. Ε.Ι. για πρωινή 4 ωρη απασχόληση από παιδικό σταθμό στον Πειραιά Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχίο Α.Ε.Ι. Η εταιρία προσφέρει: 4ωρη απασχόληση Στοιχεία Επικοινωνίας: [email protected]

02 Ιαν
Αθήνα [ΟΙΚΟΣ ΜΟΔΑΣ STAVRIANNA GEORGIADI]

Ατελιέ Υψηλής Ραπτικής με κύριο αντικείμενο το χειροποίητο ρούχο & έδρα στα Βόρεια Προάστια της Αθήνας, ζητά να προσλάβει δύο (2) Μοδίστρες. Πιο συγκεκριμένα

QR code