Ζητειται μοδιστρα για κουρτινες Αθήνα

10 Ιαν

Ζητειται μοδιστρα για κουρτινες

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ζητειται μοδιστρα για ραφη κουρτινων.
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:
Στοιχεία Επικοινωνίας:2106046813

Σχετικες Αγγελιες

10 Φεβ
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [Εταιρία Παιδικών Ενδυμάτων]

Από εταιρία παιδικών ενδυμάτων ζητείται πεπειραμένη: Μοδίστρα για ραφή δειγμάτων σε σταθερά και ζέρσεϊ υφάσματα. Απαραίτητη προϋπόθεση η εμπειρία 5ετίας σε αντίστοιχη θέση. Ώρες επικοινωνίας από Δευτέρα έως Παρασκευή: 09:00-20:00. Τηλ. επικοινωνίας: 211 105 7751, κα Μαριάννα. [Για να στείλετε το βιογραφικόΚατηγορία: Μόδα-ΟμορφιάΤύπος απασχόλησης: Full

17 Φεβ
Αθήνα [Benito Delicatessen]

ζητειται υπαλληλος για παγκο μαναβικης Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα:απαραιτητη ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ Η εταιρία προσφέρει: Στοιχεία Επικοινωνίας: 2109604700

31 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Τσελεπίδης Ηλεκτρομηχανολογικά έργα]

Ζητείται Θερμουδραυλικός Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: Στοιχεία Επικοινωνίας: email: tselepidis@gmail.com

17 Φεβ

υπαλληλος για κοπη αλλαντικων&τυριων Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: απαραιτητη προυπηρεσια Η εταιρία προσφέρει: Στοιχεία Επικοινωνίας: 2109604700

27 Ιαν
Κέρκυρα [AMBROSIA ]

Μάγειρας, σερβιτόροι, βοηθός κουζίνας και υπεύθυνος παραλίας. Αρμοδιότητες: ανάλογες Απαραίτητα Προσόντα: Γνώση Αγγλικής σχετική εμπειρία αντίστοιχης θέσης. Επιθυμητά Προσόντα: Πτυχιούχοι αντίστοιχων σχολών. Η εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικό μισθό, ασφάλιση και μπόνους. Στοιχεία Επικοινωνίας: email: angel99@writeme.com

QR code