Ζητειται μοδιστρα για κουρτινες Αθήνα

10 Ιαν

Ζητειται μοδιστρα για κουρτινες

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ζητειται μοδιστρα για ραφη κουρτινων.
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:
Στοιχεία Επικοινωνίας:2106046813

Σχετικες Αγγελιες

10 Μαρ
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [Εταιρία Παιδικών Ενδυμάτων]

Από εταιρία παιδικών ενδυμάτων ζητείται πεπειραμένη: Μοδίστρα για ραφή δειγμάτων σε σταθερά και ζέρσεϊ υφάσματα. Απαραίτητη προϋπόθεση η εμπειρία 5ετίας σε αντίστοιχη θέση. Ώρες επικοινωνίας από Δευτέρα έως Παρασκευή: 09:00-20:00. Τηλ. επικοινωνίας: 211 105 7751, κα Μαριάννα. [Για να στείλετε το βιογραφικόΚατηγορία: Μόδα-ΟμορφιάΤύπος απασχόλησης: Full

15 Μαρ
Αθήνα [CR Design]

Ζητείται προγραμματιστής για σύνδεση WordPress e-shop με το Soft1 ERP Απαιτούμενα προσόντα : SQL , MYSQL Πρόσθετα προσόντα : Η εταιρία παρέχει

10 Μαρ
Αθήνα [proson.gr]

Περιοχή : Βούλα ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΣΤΗΝ ΒΟΥΛΑ. ΠΛΗΡΗΣ ΩΡΑΡΙΟ, ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΟ. ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΔΙΕΤΗΣ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΣΕ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ. ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ

01 Μαρ
Αθήνα [AVMap GIS A.E.]

Περιγραφή Θέσης Το Τμήμα Γεωπληροφορικής της AVMap αναζητά άτομο για πλήρη απασχόληση στα γεωπληροφοριακά συστήματα. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ

20 Μαρ

Τεχνικό γραφείο στο Γαλάτσι ζητεί Μηχανολόγο ή Τεχνολόγο Μηχανικό, κάτοχο μεταφορικου μέσου για μετακινήσεις εντός Αττικης. Απαραίτητα προσοντα: Εμπειρία σε

QR code