Υπαλληλος γραφειου με γνωση Βουλγαρικων και Αγγλικων Θεσσαλονίκη

10 Ιαν

Υπαλληλος γραφειου με γνωση Βουλγαρικων και Αγγλικων

Θεσσαλονίκη
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητειται υπαλληλος για τουριστικο γραφειο στο τηλεφωνικο κεντρο σε Θεσσαλονικη και Μπανσκο με γνωσεις Βουλγαρικων, Ελληνικων και Αγγλικων και αντιστοιχη προυπηρεσια.

Για περισσοτερες πληροφοριες και αποστολη βιογραφικων στο [email protected] με θεμα Bulgarian Speaking Employee.

Σχετικες Αγγελιες

09 Ιαν
Αθήνα [KEFI S.A.]

Από ΙΑΤΑ Γραφείο Τουρισμού με έδρα στην Κηφησιά (Αθήνα), ζητείται Υπάλληλος Τουριστικού Γραφείου , με άριστη γνώση του συστήματος AMADEUS, Αγγλικής γλώσσας

23 Ιαν
Αθήνα [FM WORLD GREECE]

Υπάλληλος Γραφείου Αρμοδιότητες: Γραμματειακή υποστήριξη, τηλεφωνικό κέντρο Απαραίτητα Προσόντα: Γνώση Βουλγάρικων, Αγγλικών, Υπολογιστών Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: Βασικό μισθό, ασφάλιση Στοιχεία Επικοινωνίας: [email protected]

09 Ιαν
Θεσσαλονίκη [UNILINK GLOBAL LOGISTICS]

Ζητείται άτομο από εταιρία διεθνών μεταφορών με άριστη γνώση γερμανικών για εξυπηρέτηση πελατών. Εργασία σε 6ωρη βάση Δευτέρα - Παρασκευή. Γνώσεις Αγγλικών και χρήσης Η/Υ θα εκτιμηθούν δεόντως. Τηλεφωνική επικοινωνία: 2310 544.945 / 2310 755.645 Ώρες επικοινωνίας: 12:00-14:00 Αποστολή βιογραφικών: [email protected]

02 Ιαν
Χαϊδάρι

ΥΠΆΛΛΗΛΟΣ γραφείου με γνώσεις αγγλικών, ζητείται από εταιρεία παραγωγής γλυκών και παγωτών με έδρα το Χαϊδάρι. Αποστολή βιογραφικών με φωτό στο email info

23 Ιαν
Άνω Λιόσια

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ κοπέλα ζητείται από εταιρεία στα Ανω Λιόσια με γνώσεις τιμολόγησης για πενθήμερη πρωινή εργασία, αποστολή βιογραφικών fax 210/5742667, email

QR code