Υπαλληλος γραφειου με γνωση Βουλγαρικων και Αγγλικων Θεσσαλονίκη

10 Ιαν

Υπαλληλος γραφειου με γνωση Βουλγαρικων και Αγγλικων

Θεσσαλονίκη
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητειται υπαλληλος για τουριστικο γραφειο στο τηλεφωνικο κεντρο σε Θεσσαλονικη και Μπανσκο με γνωσεις Βουλγαρικων, Ελληνικων και Αγγλικων και αντιστοιχη προυπηρεσια.

Για περισσοτερες πληροφοριες και αποστολη βιογραφικων στο cv@jobtrust.gr με θεμα Bulgarian Speaking Employee.

Σχετικες Αγγελιες

09 Φεβ
Αθήνα [KEFI S.A.]

Από ΙΑΤΑ Γραφείο Τουρισμού με έδρα στην Κηφησιά (Αθήνα), ζητείται Υπάλληλος Τουριστικού Γραφείου , με άριστη γνώση του συστήματος AMADEUS, Αγγλικής γλώσσας

23 Ιαν
Αθήνα [FM WORLD GREECE]

Υπάλληλος Γραφείου Αρμοδιότητες: Γραμματειακή υποστήριξη, τηλεφωνικό κέντρο Απαραίτητα Προσόντα: Γνώση Βουλγάρικων, Αγγλικών, Υπολογιστών Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: Βασικό μισθό, ασφάλιση Στοιχεία Επικοινωνίας: office@gr.fmworld.com

14 Φεβ
Εξάρχεια

ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ γραφείο ζητεί πεπειραμένο υπάλληλο για το τμήμα εισαγόμενου τουρισμού, αποστολή βιογραφικών στο e-mail: travelagency0217@gmail

23 Ιαν
Άνω Λιόσια

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ κοπέλα ζητείται από εταιρεία στα Ανω Λιόσια με γνώσεις τιμολόγησης για πενθήμερη πρωινή εργασία, αποστολή βιογραφικών fax 210/5742667, email

22 Ιαν
Παγκράτι

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ-ΓΡΑΦΙΣΤΑΣ ΓΙΑ ΕΚΤΥΠΩΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ. ΗΜΕΡΕΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΔΕΥΤΕΡΑ-ΣΑΒΒΑΤΟ-5 ΩΡΗ. ΓΝΩΣΕΙΣ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ,ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΠΕΛΑΤΕΣ. ΑΠΟΣΤΟΛΗ

QR code