10 Ιαν

Υπαλληλος γραφειου με γνωση Βουλγαρικων και Αγγλικων

Θεσσαλονίκη
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητειται υπαλληλος για τουριστικο γραφειο στο τηλεφωνικο κεντρο σε Θεσσαλονικη και Μπανσκο με γνωσεις Βουλγαρικων, Ελληνικων και Αγγλικων και αντιστοιχη προυπηρεσια.
Για περισσοτερες πληροφοριες και αποστολη βιογραφικων στο cv@jobtrust.gr με θεμα Bulgarian Speaking Employee.

Σχετικες Αγγελιες

13 Μαι
Πειραιάς [NAJARCO AE]

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου από Εμπορική εταιρεία στο Κερατσίνι. Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΩΣ ΣΤΑΛΕΙ ΕΝΑ ΠΛΗΡΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΤΟ ΚΑΤΩΘΙ E-MAIL

11 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [VICKO AE]

Η εταιρία VICKO, λόγω της συνεχούς ανάπτυξής της στην εγχώρια αγορά και της ανάγκης αναδιοργάνωσης των διαδικασιών της, επιθυμεί να προσλάβει για τις κεντρικές της εγκαταστάσεις στην Πυλαία Θεσσαλονίκης Υπάλληλο Γραφείου Απαιτούμενα προσόντα: Απαραίτητη εκπαίδευση ανωτέρου ή ανώτατου

08 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [EMPTIES]

Από την εταιρία υλικών μηχανογράφησης Εmpties προσφέρεται η θέση Υπαλλήλου Γραφείου για άμεση πρόσληψη στον Εύοσμο Θεσσαλονίκης. Mόνιμη πλήρης απασχόληση εκτός Σαββάτου και Κυριακής. Απαραίτητο προσόν: Γνώσεις internet και Office. Προσφέρονται διαρκής εκπαίδευση και επαγγελματική εξέλιξη. [Για να

04 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΣΧΟΛΕΣ ΔΕΛΤΑ]

Το ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Θεσσαλονίκης, ένας από τους μεγαλύτερους εκπαιδευτικούς οργανισμούς, ζητά να προσλάβει: Υπάλληλο Γραφείου για Γραμματειακή Υποστήριξη Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτη Ι.Ε.Κ./Τ.Ε.Ι. /Α.Ε.Ι. Εργασιακή εμπειρία Εμπειρία στον χώρο της εκπαίδευσης Πολύ καλή γνώση MS Office και internet Επιθυμητά

04 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [ELDICO]

Η ΕΛΔΙΚΟ ΣΠΟΡ Α.Ε. μία από τις μεγαλύτερες εισαγωγικές εταιρίες αθλητικών, οργάνων γυμναστικής και εποχιακών ειδών με μεγάλο κύκλο εργασιών, ζητά να προσλάβει: Υπάλληλο Γραφείου Περιοχή: 8 χλμ. Ε.Ο. Θεσσαλονίκης - Αθήνας (περιοχή Καλοχωρίου) Τύπος απασχόλησης: Πλήρης απασχόληση Καθήκοντα: