Υπαλληλος γραφειου με γνωση Βουλγαρικων και Αγγλικων Θεσσαλονίκη

10 Ιαν

Υπαλληλος γραφειου με γνωση Βουλγαρικων και Αγγλικων

Θεσσαλονίκη
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητειται υπαλληλος για τουριστικο γραφειο στο τηλεφωνικο κεντρο σε Θεσσαλονικη και Μπανσκο με γνωσεις Βουλγαρικων, Ελληνικων και Αγγλικων και αντιστοιχη προυπηρεσια.

Για περισσοτερες πληροφοριες και αποστολη βιογραφικων στο cv@jobtrust.gr με θεμα Bulgarian Speaking Employee.

Σχετικες Αγγελιες

23 Μαρ
Θεσσαλονίκη [PRIME FASHION A.E ]

Άτομο μέχρι 35 ετών με καλή γνώση αγγλικών και υπολογιστή (word, excel, outlook, photoshop, corel) ζητείται από μεγάλη εισαγωγική εταιρεία ενδυμάτων στο Ωραιόκαστρο. Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση επιθυμητή. Αποστολή βιογραφικών info@biston.gr . Τηλέφωνο επικοινωνίας 2310 411715.

24 Μαρ
Θεσσαλονίκη [INTERBROKERS ΑΕ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΑΣΦΑΛΙΣΕΩΝ (Θεσσαλονίκη ) Ζητείται εσωτερικός υπάλληλος γραφείου για το τμήμα Πωλήσεων Απαραίτητα προσόντα : - Εμπειρία σε ανάλογη θέση ή θέση πωλητού στον Ασφαλιστικό χώρο - Ομαδικότητα και άνεση στην επικοινωνία - Άριστη Χρήση Υπολογιστή ms office και ταχύτητα πληκτρολόγησης Οι άντρες υποψήφιοι θα πρέπει να έχουν εκπληρώσει τις στρατιωτικές τους υποχρεώσεις Πακέτο αποδοχών : - Βασικός μισθός - Ιδιωτική Ασφάλιση...

... Ατυχημάτων & Νοσοκομειακής Περίθαλψης μετά τον πρώτο χρόνο εργασίας

Διαδικασία επιλογής
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν βιογραφικό σημείωμα στο e-mail : mpanagiotopoulou@interlife.gr.
Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

Tags:

22 Μαρ
Αχαρνές

ΝΕΟΣ -α ζητείται ως υπάλληλος γραφείου για μεταφορική εταιρεία, περιοχή Αχαρνές, με γνώσεις Η/Υ, αποστολή βιογραφικών στο email eltacourier.acharnes@gmail

17 Μαρ
Παγκράτι

ΑΠΟ ΕΚΤΥΠΩΤΙΚΟ κέντρο στην περιοχή του Παγκρατίου ζητείται Υπάλληλος γραφείου με γραφιστικές γνώσεις Corel Draw, Photoshop. Αριστες γνώσεις Η/Υ, κάτοχος

19 Μαρ
Αθήνα [Sardelas Liarikos Petsa Law Firm]

Από Δικηγορικό γραφείο στο κέντρο της Αθήνας ζητείται άτομο για γραμματειακή υποστήριξη / υπάλληλος γραφείου για τετράωρη απασχόληση. Βασική προϋπόθεση η καλή

QR code