09 Ιαν

οδηγός

Χαλάνδρι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΟΔΗΓΟΣ - delivery ζητείται από καφέ στο Χαλάνδρι, πρωινές...

Σχετικες Αγγελιες

18 Απρ
Πανελλήνια [HEISTERKAMP TRANSPORT GmbH]

Επαγγελματίας Οδηγός (CE) Ψάχνετε για μία καλή και ασφαλή δουλειά ως οδηγός φορτηγού (CE) σε μία από τις μεγαλύτερες εταιρίες μεταφορών στην Ευρώπη; Προσλαμβάνουμε για μία θέση στο Travemünde και στο Hamm. Περιγραφή θέσης εργασίας: Μεταφέρουμε και παραδίδουμε αγαθά σε όλη τη Γερμανία και σε άλλες χώρες

13 Απρ
Λάρισα [Μπόλης Αθανάσιος]

Από μεταφορική εταιρεία ζητείται οδηγός από την περιοχή της Τούμπας με δίπλωμα Γ' Κατηγορίας, με κατάλληλη εμπειρία. Απαραίτητη προϋπόθεση εμπειρία σε λύσιμο-στήσιμο επίπλων.

22 Μαρ
Αθήνα [TSANAS TRAVEL]

ΟΔΗΓΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟΥ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟΥ Αρμοδιότητες: ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ-ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΕ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Απαραίτητα Προσόντα: ΓΝΩΣΕΙΣ ΟΔΙΚΟΥ ΔΥΚΤΙΟΥ-ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ

20 Απρ
Δήμος Νάξου & Μικρών Κυκλάδων [HOTEL BRAIN]

Η Hotel Brain είναι μία ανεξάρτητη εταιρία που εξειδικεύεται στη διαχείριση και στην ανάπτυξη ξενοδοχειακών μονάδων, καθώς και στην παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών. Ζητούνται σε ξενοδοχείο που διαχειρίζεται η εταιρία στα Κουφονήσια για την παρακάτω θέση: Οδηγός Κωδ.: ΟΔ ΚΟΥΦ Απαραίτητα προσόντα:

20 Απρ
Ανατολικής Αττικής [Μεγάλη Βιομηχανία Τροφίμων]

Ζητείται από μεγάλη βιομηχανία τροφίμων στο Κορωπί Οδηγός Γ' Κατηγορίας με Π.Ε.Ι. για μόνιμη εργασία στο δίκτυο διανομής της εταιρίας. Η εργασία είναι 6ήμερη νυχτερινή (21:00 με 05:00) από Κυριακή βράδυ έως και Παρασκευή βράδυ. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]