οδηγός Χαλάνδρι

09 Ιαν

οδηγός

Χαλάνδρι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΟΔΗΓΟΣ - delivery ζητείται από καφέ στο Χαλάνδρι, πρωινές...

Σχετικες Αγγελιες

09 Ιαν
Αχαρνές

ΟΔΗΓΌΣ/ΥΠΆΛΛΗΛΟΣ με δίπλωμα Γ' Κατηγορίας. Αναζητώ εργασα οδηγού ή υπαλλήλου, με 20 ετη εμπειρία εργασίας σαν οδηγός φορτηγού σε μεταφορές και διανομές.

10 Ιαν
Αθήνα [ΤΑΞΙ]

Οδηγός ταξί για απογευματινή βάρδια 17:00 - 6:00 Αρμοδιότητες: Οδηγός Απαραίτητα Προσόντα: Εδική κάρτα, επαγγελματικό δίπλωμα, εγγύηση 500€ Επιθυμητά Προσόντα: Αγγλικά, γνώση Η/Υ Η εταιρία προσφέρει: Υποστήριξη σε θέμα πελατείας. Στοιχεία Επικοινωνίας: 6951099499 Μαραγκός Νικόλαος

03 Ιαν
Κορωπί [4F]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΟΔΗΓΟΣ, ΑΠΟ ΕΤΑΙΡΙΑ ΣΤΟ ΚΟΡΩΠΙ, ΚΑΤΟΧΟΣ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΣ Γ' ΚΑΙ Δ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση Απαιτούμενη εκπαίδευση: * Λύκειο ή

05 Ιαν
Ανατολικής Αττικής [Μεγάλη Αρτοβιομηχανία]

Ζητείται ΟΔΗΓΟΣ με δίπλωμα Γ' Κατηγορίας. Κατ'επιθυμία Εx-Van πώληση για μεγάλη αρτοβιομηχανία. Περιοχή: Κορωπί Αποστολή βιογραφικού στο: [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] ή στο φαξ 210 6694150.Κατηγορία: ΜεταφορέςΤύπος απασχόλησης:

Tags:

13 Ιαν
Δήμος Θήρας [CAVO TAGOO]

Ζητείται για εποχική απασχόληση Οδηγός κάτοχος διπλώματος Β' κατηγορίας, ευπαρουσίαστος, ευγενικός, με γνώσεις Αγγλικών. Προσφέρονται: Πακέτο αποδοχών, διαμονή, διατροφή. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]Κατηγορία: ΜεταφορέςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

QR code