04 Ιαν

Διανομέας

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Διανομέας , ζητείται από εταιρία παροχής υπηρεσιών, μόνιμη απασχόληση, παρέχεται ασφάλιση. 210 8848317 INFO@SCREATION.GR WWW.SCREATION

Σχετικες Αγγελιες

24 Μαι
Αθήνα [ManDynamic]

Διανομέας Ψητοπωλείου,Παγκράτι, Αθήνα Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Απαραίτητη κατοχή δικύκλου. Απαραίτητη γνώση της περιοχής Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:Πλήρη απασχόληση και ασφάλιση. Μισθό, δώρα, επιδόματα.

08 Μαι
Αθήνα [proson.gr]

Έδρα: Νέα Φιλαδέλφεια. Ζητείται διανομέας για κατάστημα ανταλλακτικών αυτοκινήτων με δικό μας μηχανάκι και αυτοκίνητο

08 Μαι
Ανατολικής Αττικής [Ανώνυμη Εταιρία]

Ζητείται Οδηγός / Διανομέας / Αποθηκάριος για διανομή εμπορευμάτων με έδρα τη Βάρη Αττικής. Επιθυμητή η προϋπηρεσία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

19 Μαι
Πανελλήνια [Διανομέας]

Διανομέας Εταιρία, μέλος του δικτύου Coffee Berry, ζητά να προσλάβει άμεσα για τη στελέχωση του καταστήματος στην περιοχή του Πειραιά για μόνιμη εργασία και μισθό αναλόγων εμπειρίας ΔΙανομέα.  Ο διανομέας έχει την ευθύνη της γρήγορης παράδοσης των τηλεφωνικών παραγγελιών. Απαραίτητα προσόντα:

09 Μαι
Αθήνα [MEGA MOTORS SA]

Η Mega Motors S.A., επίσημος διανομέας και εξουσιοδοτημένος επισκευαστής της Opel, επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της: Μηχανικό Αυτοκινήτων Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο τεχνικής επαγγελματικής σχολής Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών στη συγκεκριμένη θέση Καλή γνώση Η/Υ Ικανότητα