Διανομέας Αθήνα

04 Ιαν

Διανομέας

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Διανομέας , ζητείται από εταιρία παροχής υπηρεσιών, μόνιμη απασχόληση, παρέχεται ασφάλιση.

210 8848317 INFO@SCREATION.GR WWW.SCREATION

Σχετικες Αγγελιες

03 Φεβ
Αθήνα [Sens Creation]

Διανομέας ζητείται από εταιρία παροχής υπηρεσιών, μόνιμη απασχόληση, παρέχεται ασφάλιση. 210 8848317 INFO@SCREATION.GR WWW.SCREATION

11 Φεβ

Διανομέας, ζητείται από εταιρεία παροχής υπηρεσιών, μόνιμη απασχόληση, παρέχεται ασφάλιση. 210 8848317 [Για αποστολή τoυ βιογραφικού σας κάντε κλικ εδώ] WWW

29 Ιαν
Αθήνα [Fixeat - Cafe]

Ζητείται Διανομέας για πρωινές ώρες με δικό του μηχανάκι. Είδος Εργασίας: Πλήρης

17 Φεβ
Πανελλήνια [Ανώνυμη Εταιρία]

Ζητείται Αποθηκάριος - Διανομέας Προϊόντων για μόνιμη πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα Β' κατηγορίας Απόφοιτος Λυκείου Δίπλωμα μοτοσυκλέτας Γνώσεις υπολογιστή Οργανωτικότητα και διάθεση για ομαδική εργασία Μισθός / παροχές: Μικτός μηνιαίος μισθός: €900 Τριμηνιαίο bonus βάσηΚατηγορία: LogisticsΤύπος απασχόλησης: Full

16 Φεβ
Αθήνα [ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ]

Ζητείται διανομέας με δίκυκλο απο κατάστημα εστίασης στο Χαλάνδρι για delivery Ωράριο εργασίας: δευτέρα εως πεμπτη 13:00 με 18:00 Από 18 χρονών και άνω Ο

QR code