Διανομέας Αθήνα

04 Ιαν

Διανομέας

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Διανομέας , ζητείται από εταιρία παροχής υπηρεσιών, μόνιμη απασχόληση, παρέχεται ασφάλιση.

210 8848317 INFO@SCREATION.GR WWW.SCREATION

Σχετικες Αγγελιες

21 Μαρ
Αθήνα [Casa Care]

Ζητείται διανομέας με δικό του μηχανάκι από εταιρία κοινοχρήστων για ημιαπασχόληση. Είδος Εργασίας: Μερική

01 Μαρ
Πειραιώς [Ανώνυμη Εταιρία]

Ζητείται νεαρός έως 25 ετών ως Αποθηκάριος – Διανομέας Προϊόντων για μόνιμη πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα Β' κατηγορίας Απόφοιτος Λυκείου Δίπλωμα μοτοσυκλέτας Γνώσεις υπολογιστή Οργανωτικότητα και διάθεση για ομαδική εργασία Μισθός – παροχές: Βασικός μισθός ΤριμηνιαίοΚατηγορία: LogisticsΤύπος απασχόλησης: Full

09 Μαρ
Αθήνα [MONGO]

Ζητείται διανομέας για κατάστημα εστίασης Ασιατικής κουζίνας στο Περιστέρι. Ο ενδιαφερόμενος να έχει μηχανάκι και εμπειρία Κωδ. Αγγελίας:

07 Μαρ
Αθήνα

Ζητείται για την θέση Delivery (Διανομέα) άτομο έως 28 χρονών με δικό του μηχανάκι. Απαραίτητα: Δίπλωμα,άδεια,ασφάλεια. Επικοινωνια (Δευ-Παρ17:00 - 19:00)

20 Μαρ
Θεσσαλονίκη [MR ICE]

Ζητείται οδηγός με δίπλωμα Α,Β,Γ κατηγορίας, από εταιρεία τροφοδοσίας καταστημάτων. Αποστολή βιογραφικών mr.ice862002.cv@gmail.com

QR code