Λογιστής Αθήνα

09 Ιαν

Λογιστής

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Eταιρία ζητεί να προσλάβει άτομο για το Λογιστήριο / Εσωτερικό Βοηθό Λογιστή *Οι υποψήφιοι,* οι οποίοι θα πρέπει να διαθέτουν τα ακόλουθα προσόντα: * 2

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

28 Μαρ
Πανελλήνια [HR STRATEGY ]

Ο πελάτης μας βιομηχανική επιχείρηση της βόρειας Αττικής ζητά να προσλάβει Λογιστή Βιομηχανίας Απόφοιτο/η οικονομικής σχολής επιθυμητά με άδεια λογιστή-φοροτεχνικού τουλάχιστον β’ κατηγορίας, με προϋπηρεσία σε οργανωμένο λογιστήριο τουλάχιστον 3 ετών σε υπεύθυνη θέση, ενώ 5ετή συνολικά, μεΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

27 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ανώνυμη εταιρία]

Εταιρεία Λογιστικών  Φοροτεχνικών Υπηρεσιών  ζητά να προσλάβει Λογιστή ή Βοηθό Λογιστή, με εμπειρία  άριστη γνώση Μισθοδοσία και καλές γνώσεις στην τήρηση Απλογραφικών και Διπλογραφικών βιβλίων. Απαραίτητα Προσόντα: - Άριστες γνώσεις θεμάτων Μισθοδοσίας - Εργατικά - Ασφαλιστικά,  -Κατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

22 Μαρ
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [SBS FINANCIAL CONSULTING]

Η εταιρία παροχής λογιστικών υπηρεσιών Στρατάκης Συνεργάτες αναζητεί για λογαριασμό πελάτη της (εμπορικής εταιρίας): Λογιστή-τρια Απαιτούμενα προσόντα: Προϋπηρεσία σε οργανωμένο λογιστήριο 5 τουλάχιστον έτη Άριστη γνώση καταχωρίσεων λογιστικής και εμπορικού κυκλώματος – τιμολόγησηΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

02 Μαρ
Πανελλήνια [Εταιρία Ιατρικών Ειδών]

Πρωτοπόρος εταιρία με ηγετική παρουσία στον κλάδο των ιατρικών ειδών με έδρα την Αθήνα αναζητά: Λογιστή ή πεπειραμένο Βοηθό Λογιστή Καθήκοντα θέσης: Έκδοση παραστατικών πελατών Καταχώρηση και κατηγοριοποίηση δαπανών Παρακολούθηση υπολοίπων πελατών Εισαγωγές - ενδοκοινοτικές - intrastatΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

23 Μαρ
Αθήνα

Εταιρία που δραστηριοποιείται στον χώρο του facility management ζητεί για άμεση πρόσληψη: Λογιστή/-τρια κάτοχο ανάλογου τίτλου σπουδών με γνώσεις Αγγλικών

QR code