Λογιστής Αθήνα

09 Ιαν

Λογιστής

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Eταιρία ζητεί να προσλάβει άτομο για το Λογιστήριο / Εσωτερικό Βοηθό Λογιστή *Οι υποψήφιοι,* οι οποίοι θα πρέπει να διαθέτουν τα ακόλουθα προσόντα: * 2

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

11 Ιαν
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [OLIVEWAY]

Η εταιρία OLIVEWAY ABEE, μια από τις ηγετικές εταιρίες στον χώρο της παραγωγής και της διάθεσης φυσικών καλλυντικών προϊόντων, αναζητά: Εσωτερικό Λογιστή Κωδ. ΛΟΓ-03 Βασικά καθήκοντα υποψηφίου: Διαχειρίζεται ολοκληρωμένα όλα τα θέματα του λογιστηρίου Διασφαλίζει τη σύννομη λειτουργία και την τήρησηΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

24 Ιαν
Αθήνα [GLP Facility Services]

Συμβουλευτική εταιρεία ζητεί λογιστή γ’ κατηγορίας, με προϋπηρεσία, για οκτάωρη πενθήμερη απασχόληση. _Αντικείμενο του υποψήφιου είναι η επίβλεψη και

23 Ιαν
Πανελλήνια [Ξενοδοχειακή Εταιρία]

Μία δυναμικά αναπτυσσόμενη ξενοδοχειακή εταιρία που τηρεί διπλογραφικά λογιστικά βιβλία με έδρα την Αθήνα, ζητεί να προσλάβει Λογιστή για κάλυψη θέσης στα κεντρικά γραφεία. Απαραίτητα προσόντα: Εμπειρία σε τήρηση διπλογραφικών βιβλίων Εμπειρία σε τήρηση μισθοδοσίας Γνώση εργατικώνΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

10 Ιαν
Κεντρικός Τομέας Αθηνών [SBS FINANCIAL CONSULTING]

Η λογιστική εταιρία Στρατάκης και Συνεργάτες Α.Ε. ζητά για λογαριασμό πελάτη της να απασχολήσει: Επαγγελματία Λογιστή/-τρια​  σε εμπορική εταιρία. Για τη θέση απαιτούνται: Πτυχίο Α.Ε.Ι. λογιστικής ή οικονομικής κατεύθυνσης Προϋπηρεσία σε οργανωμένο λογιστήριο 5-7 ετών Άριστη γνώσηΚατηγορία: ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Full

10 Ιαν
Δήμος Μυκόνου [THE MYCONIAN COLLECTION]

Τα ξενοδοχεία πολυτελείας Myconian Villa Collection, Exclusive Villa Resort, Myconian Utopia Resort, member of Relais Chateaux, Myconian Ambassador Hotel, member of Relais Chateaux, Myconian Imperial Resort, member of the Leading Hotels of the World, Royal Myconian Resort, member of the Leading Hotels of the World, Myconian K hotels, Charming Hotels, ζητούν για τη σεζόν 2017: Λογιστή/Βοηθό Λογιστή Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ανώτερης σχολής Γνώσεις σεΚατηγορία:...

... ΟικονομικάΤύπος απασχόλησης: Seasonal

Tags:

QR code