ΠΩΛΗΤΗΣ ΣΤΟΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΟ ΚΛΑΔΟ Ηράκλειο

09 Ιαν

ΠΩΛΗΤΗΣ ΣΤΟΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΟ ΚΛΑΔΟ

Ηράκλειο
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται εξωτερικός πωλητής για την διαχείριση και ανάπτυξη πελατολογίου στον ευρύτερο κατασκευαστικό κλάδο
Αρμοδιότητες: Αναζήτηση πελατολογίου και διεύρυνση αναγκών του καθώς και είσπραξη οφειλών από τους πελάτες που εξυπηρετεί
Απαραίτητα Προσόντα: Κάτοχος πτυχίου μηχανικού, γνώσεις Η/Υ, ευχέρεια στην επικοινωνία, γνώστης αγγλικών
Επιθυμητά Προσόντα: Παρακολούθηση των δεδομένων της αγοράς, after sales υποστήριξη, ικανότητα ομαδικής ενασχόλησης
Η εταιρία προσφέρει: Ανταγωνιστικ΄ό σύστημα αποδοχών με χρήση κλίμακας πωλήσεων, αυτοκίνητο,κινητή τηλεφωνία
Στοιχεία Επικοινωνίας: Αποστολή βιογραφικού στo email: info@kafousis.gr

Σχετικες Αγγελιες

10 Φεβ
Βόλος [Fino Ice Cream]

Πώληση / Διανομή προϊόντων ταχείας κατανάλωσης Αρμοδιότητες: Διαχείρηση υπάρχοντος πελατολογίου & ανάπτυξή του Απαραίτητα Προσόντα: Άνεση στην επικοινωνία με τους πελάτες Επιθυμητά Προσόντα: Επαγγελματικό δίπλωμα Η εταιρία προσφέρει: Σταθερή απασχόληση, μισθό & bonus Στοιχεία Επικοινωνίας¨ Αποστολή βιογραφικών στο email chrisgp07@yahoo.gr

16 Φεβ
Πανελλήνια [ACTION LINE]

Η Action Line για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλης ασφαλιστικής εταιρίας, αναζητά για άμεση στελέχωση στην Αθήνα: Εκπροσώπους Τηλεφωνικού Κέντρου στον ασφαλιστικό κλάδο. Αρμοδιότητες: • Επικοινωνία με πελάτες και ενημέρωση σχετικά με ασφαλιστήρια συμβόλαια αυτοκινήτων. Απαραίτητα προσόντα:Κατηγορία: Εξυπηρέτηση Πελατών - AdministrationΤύπος απασχόλησης: Full

02 Φεβ
Αθήνα [KB Core]

Αμερικάνικη εταιρεία με διεθνείς βραβεύσεις αναζητεί έμπειρους πωλητές που θα συμβάλλουν στην κάλυψη των αναγκών του πελατολογίου της και την προώθηση των

20 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ΜΠΑΧΑΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ]

ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΠΩΛΗΤΗΣ Αρμοδιότητες: ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΠΩΛΗΤΗΣ, ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΕΝΤΟΣ ΕΛΛΑΔΟΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΩΣ ΠΩΛΗΤΗΣ,ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ & ΧΗΜΙΚΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ Επιθυμητά Προσόντα:ΔΙΠΛΩΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ,ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΟΣ,ΓΝΩΣΗ ΤΟΥ ΚΛΑΔΟΥ Η εταιρία προσφέρει: ΜΙΣΘΟΣ ,ΠΟΣΟΣΤΑ ,ΑΣΦΑΛΙΣΗ Στοιχεία Επικοινωνίας: automotoshop@hol.gr

26 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ΔΙΚΤΥΟ ΔΙΑΝΟΜΩΝ ]

ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΠΩΛΗΤΗΣ - ΤΡΙΑ Αρμοδιότητες: ΠΑΡΑΓΓΕΛΕΙΟΛΗΨΙΑ & ΠΩΛΗΣΗ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΕΥΠΡΕΠΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ, ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ Επιθυμητά Προσόντα: ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΡΟΦΙΜΩΝ Η εταιρία προσφέρει: ΜΙΣΘΟΣ - BONUS - ΕΤΑΙΡΙΚΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ - ΕΤΑΙΡΙΚΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ Στοιχεία Επικοινωνίας: grammateia@kontzoglou.gr

QR code