ΠΩΛΗΤΗΣ ΣΤΟΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΟ ΚΛΑΔΟ Ηράκλειο

09 Ιαν

ΠΩΛΗΤΗΣ ΣΤΟΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΟ ΚΛΑΔΟ

Ηράκλειο
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται εξωτερικός πωλητής για την διαχείριση και ανάπτυξη πελατολογίου στον ευρύτερο κατασκευαστικό κλάδο
Αρμοδιότητες: Αναζήτηση πελατολογίου και διεύρυνση αναγκών του καθώς και είσπραξη οφειλών από τους πελάτες που εξυπηρετεί
Απαραίτητα Προσόντα: Κάτοχος πτυχίου μηχανικού, γνώσεις Η/Υ, ευχέρεια στην επικοινωνία, γνώστης αγγλικών
Επιθυμητά Προσόντα: Παρακολούθηση των δεδομένων της αγοράς, after sales υποστήριξη, ικανότητα ομαδικής ενασχόλησης
Η εταιρία προσφέρει: Ανταγωνιστικ΄ό σύστημα αποδοχών με χρήση κλίμακας πωλήσεων, αυτοκίνητο,κινητή τηλεφωνία
Στοιχεία Επικοινωνίας: Αποστολή βιογραφικού στo email: [email protected]

Σχετικες Αγγελιες

24 Δεκ
Αθήνα [ELECTRA COSMETICS]

ΠΩΛΗΤΗΣ Αρμοδιότητες: Ευρεση και αναπτυξη πελατολογιου Απαραίτητα Προσόντα: Εμπειρια στις πωλησεις προιοντων κομμωτηριου Επιθυμητά Προσόντα: Η/Υ Η εταιρία προσφέρει: μισθος και bonus Στοιχεία Επικοινωνίας: [email protected]

05 Ιαν
Δήμος Κερκυραίων [MAYOR PELEKAS MONASTERY]

Η Ξενοδοχειακή μονάδα “Mayor Pelekas Monastery” της αλυσίδας Mayor Hotels  Resorts  επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματίες όλων των ειδικοτήτων για τη σεζόν 2017 στην θέση Προσωπικό στον Κλάδο Τουρισμού Απαιτούμενα προσόντα και ικανότητες: Πτυχίο Τουριστικής Σχολής Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτους σεΚατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

05 Ιαν
Δήμος Κερκυραίων [MAYOR CAPO DI CORFU]

Η Ξενοδοχειακή μονάδα “Mayor Capo Di Corfu” της αλυσίδας  Mayor Hotels  Resorts  επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματίες όλων των ειδικοτήτων για τη σεζόν 2017 στη θέση: Προσωπικό στον Κλάδο Τουρισμού Απαιτούμενα προσόντα και ικανότητες: Πτυχίο Τουριστικής σχολής Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτους σεΚατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

05 Ιαν
Δήμος Κερκυραίων [MAYOR MON REPOS PALACE ]

Η Ξενοδοχειακή μονάδα “Mayor Mon Repos Palace” της αλυσίδας Mayor Hotels  Resorts  επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματίες όλων των ειδικοτήτων για τη σεζόν 2017 στη θέση: Προσωπικό στον Κλάδο Τουρισμού Απαιτούμενα προσόντα και ικανότητες: Πτυχίο Τουριστικής Σχολής Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτους σε αντίστοιχηΚατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

05 Ιαν
Δήμος Κερκυραίων [MAYOR LA GROTTA VERDE GRAND RESORT]

Η Ξενοδοχειακή μονάδα “Mayor La Grotta Verde Grand Resort”, της αλυσίδας Mayor Hotels  Resorts  επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματίες όλων των ειδικοτήτων για τη σεζόν 2017 στη θέση: Προσωπικό στον Κλάδο Τουρισμού Απαιτούμενα προσόντα και ικανότητες: Πτυχίο Τουριστικής Σχολής Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτους σεΚατηγορία: ΤουρισμόςΤύπος απασχόλησης: Seasonal

QR code