09 Ιαν

ΠΩΛΗΤΗΣ ΣΤΟΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΟ ΚΛΑΔΟ

Ηράκλειο
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται εξωτερικός πωλητής για την διαχείριση και ανάπτυξη πελατολογίου στον ευρύτερο κατασκευαστικό κλάδο
Αρμοδιότητες: Αναζήτηση πελατολογίου και διεύρυνση αναγκών του καθώς και είσπραξη οφειλών από τους πελάτες που εξυπηρετεί
Απαραίτητα Προσόντα: Κάτοχος πτυχίου μηχανικού, γνώσεις Η/Υ, ευχέρεια στην επικοινωνία, γνώστης αγγλικών
Επιθυμητά Προσόντα: Παρακολούθηση των δεδομένων της αγοράς, after sales υποστήριξη, ικανότητα ομαδικής ενασχόλησης
Η εταιρία προσφέρει: Ανταγωνιστικ΄ό σύστημα αποδοχών με χρήση κλίμακας πωλήσεων, αυτοκίνητο,κινητή τηλεφωνία
Στοιχεία Επικοινωνίας: Αποστολή βιογραφικού στo email: info@kafousis.gr